Audrius nė neatsimena savo pirmos meilės

Audrius Zavadskis realybės šou „Kelias į žvaigždės 3“ finalininkas. DELFI Gatvei jis atvirai papasakojo, jog realybės šou metu dalyviui buvo sunkiausia išlikti savimi ir gyventi su nepažįstamais žmonėmis net keturis mėnesius.

Dalindamasis prisiminimais apie jaunystės laikus, Audrius pripažino, kad draugiškumas – savybė, kuri jam padėjo tapti „Kelias į žvaigždės 3“ dalyviu. Po šio realybės šou jis neatsigina gerbėjų…

Kaip suvilioti Audrių ir į kokią merginą jis tikrai atkreiptų dėmesį, sužinosite perskaičiusios šį interviu… Na, merginos, pasitempkit!

DELFI Gatvė: kodėl užpildei realybės šou „Kelias į žvaigždės 3“ anketą?

Audrius: nes supratau, kad atėjo tinkamas laikas įrodyti sau, kad aš galiu dainuoti ir būti scenoje... Norėjau išbandyti save, pasinerti į gyvenimą ekstremaliomis sąlygomis, kūrybą, šou biznį...

DELFI Gatvė: kas sunkiausia buvo realybės šou metu?

Audrius: išlikti savimi, nes tokiomis sąlygomis labai lengva susigalvoti sau personažą ir jį vaidinti... O likti savimi yra itin sunku.

DELFI Gatvė: ko trūko labiausiai per tuos ketverius mėnesius?

Audrius: gryno oro, šeimos, draugų, į šou pabaigą paprasčiausios galimybės normaliai pasikalbėti su žmonėmis, kurie tave suprastų arba paprasčiausiai išklausytų.

DELFI Gatvė: su kuriais iš realybės šou dalyvių nebebendrausi? Kodėl?

Audrius: gyventi keturis mėnesius su visai nepažįstamais žmonėmis yra sunku. Realybės šou metu įvyko visko. Ir šilto, ir šalto… Kadangi buvau ištikimas sau, tai nebendrausiu su tais žmonėmis, su kuriais nebendravau ir „Kelias į žvaigždės 3“ metu. Tokių yra.. Bet nedaug.

DELFI Gatvė: ar daug naujų draugų atsirado po realybės šou?

Audrius: draugų niekada nevertinau kiekiu. Svarbiausia kokybė. Šou metu susipažinau su labai daug įdomių žmonių, tiek iš „keliečių“, tiek iš realybės šou kūrybinės grupės. Mano gyvenimas pasipildė labai įdomiomis pažintimis, kurios ir toliau tęsis...

DELFI Gatvė: ar daug sulaukei po realybės šou merginų skambučių?

Audrius: sulaukiu ir SMS žinučių , ir skambučių... Galiu sakyti, kad mane tikrai atpažįsta... Bet aš ne visada į tai kreipiu dėmesį.

DELFI Gatvė: kaip gerbėjoms tave „pakabinti“?

Audrius: Hmm... nors aš ir esu žuvis pagal horoskopą, bet neužkimbu ant kabliuko...

DELFI Gatvė: kokios gerbėjos tau patinka?

Audrius: klausimas apie merginas ar gerbėjas? Na, nematau skirtumo... Mergina visų pirma turėtų būti įdomi. Graži ne tik išore, bet ir vidumi. Trokštama mergina negali būti lėkštas ir tuščias žmogus.

Su mergina norisi greitai rasti bendrą kalbą, svarbu, kad galima būtų atvirai pasišnekėti. Kas krenta į akis pirmiausia? Be abejo didžiausia dėmesį atkreipiu į merginos akis.. Jos turi buti degančios gyvenimu.

DELFI Gatvė: koks buvai vaikystėje?

Audrius: draugiškas, turėjau labai daug draugų... Visi atkreipdavo dėmesį į mano akis... Nuo pat mažų dienų kažkaip nujaučiau, kurie žmonės geri, o kurie ne.

DELFI Gatvė: kada pirmą kartą pasibučiavai su mergina?

Audrius: hmm, tikrai neatsimenu, kada tai buvo…

DELFI Gatvė: ar tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio?

Audrius: jei neatsimenu, manau, kad tikrai ne (juokiasi)

DELFI Gatvė: kaip pasirenki draugus? Jul labai daug žmonių sutinki šiuo metu…

Audrius: svarbiausia mokėti ir galėti pasitikėti žmogumi. Jei buvau apgautas, jei man melavo ar šnekėjo už nugaros, toks žmogus negalėtų būti mano draugu. Nors vis tiek tikiu, kad viskas šiame gyvenime grįžta bumerangu. Ir tai, ką padarai gera, ir bloga.

DELFI Gatvė: kokią turi svajonę?

Audrius: kad mano kūrybos daina ateityje dainuotų daugiatūkstantinė minia.

DELFI Gatvė: kokie yra tavo muzikiniai planai?

Audrius: kurti toliau.... Muzikos stilius, kurį groju gali skirtis, jis bus artimesnis mano kūrybos dainai „Bildukų apsuptyje” kurią kelis kartus galėjau sudainuoti realybės šou metu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis