Ar V.Baumilai sprangi žvaigždės duona?

Jį galima vadinti Ašeriu ar Džastinu Timberleiku, tačiau jis kuria savo stilių ir juokiasi iš palyginimų su populiariais užsienio R‘n‘B atlikėjais. 2004-aisiais į radijo stočių eterį Vaidas Baumila įsiveržė pasivadinęs Ozono slapyvardžiu. Klipas „Jei gali, išeik“ sulaukė televizijų dėmesio, o „Radiocentro“ apdovanojimų ceremonijoje vaikinas buvo nominuotas geriausio hiphopo atlikėjo prizui.

Šiemet toje pačioje ceremonijoje gavo geriausio atlikėjo titulą, aplenkęs tokius dainininkus kaip Alanas Chošnau, Onsa bei Vilius Tarasovas.

Vaido Baumilos, kaip dainininko, naujojo veiklos etapo pradžią pažymėjo dalyvavimas TV realybės šou „Dangus“ (2005). Žiūrovų simpatijas akimirksniu užkariavusio dainininko įrašytas kūrinys „Myliu“ užkopė į aukščiausias radijo stočių topų vietas. Pasibaigus šou Vaidas gavo vaidmenį muzikiniame šou „Meilė ir bananai“ bei tapo „Tango TV“ kanalo laidų vedėju.

2006-ųjų pabaigoje pasirodė pirmasis Vaido albumas „Ką tu mėgsti?“. Angliškai ir lietuviškai įrašytos dainos išdavė, jog amerikietiškasis R‘n‘B - Vaidui artimiausia muzika. Albumą kurti padėjo žinomas prodiuseris Linas Adomaitis bei kiti žinomi Lietuvos scenos veikėjai.

2007-ųjų pradžioje Vaido gerbėjai sulaukė puikios dovanos - vaizdo klipo „Music Is My Soul“, vadinamu vienu brangiausių šalies istorijoje.

Po šiųmetinių „Radiocentro“ apdovanojimų šalies dienraščiuose itin padaugėjo įvairiausios informacijos apie geriausio dainininko vardą gavusį atlikėją...

- Tai ar sprangi žvaigždės duona?

- Nėra ji tokia sprangi kaip užsienyje, kur kiekvieną dieną žvaigždės kviečiamos į susibūrimus ar vakarėlius, jas seka minios gerbėjų, iš už kiekvieno kampo tyko fotoobjektyvo akis. Žinoma, ir čia žmonėms įdomu, kas, kaip ir kur, bet ne tiek kiek ten. Taigi tą duoną dar galima visai padoriai nuryti.

- Galima ją pavadinti dietine duonele?

- (Vaidas juokiasi) Dietinė ne dietinė, svarbu, kad kąsnis to žvaigždžių valgomo kasdienybės pyrago kol kas gerklėje nestringa.

- Nelabai noriu knaisiotis po asmeninį gyvenimą, bet neseniai viename šalies dienraščių buvo išspausdinta tavo, ant rankų laikančio naujagimį, nuotrauka su komentarais, kas galėtų būti ir kaip tai galėtų būti. Pabaigoje, aišku, buvo paaiškinta, kad tai yra ne tai, ką skaitytojai galėjo pagalvoti iš pirmo karto, bet intriga buvo suregzta meistriškai. Kaip vertini tokius dalykus?

- Toji nuotrauka buvo paimta iš interneto, asmeninio puslapio. Gaila, kad žurnalistai ima knaisiotis po asmeninį žmogaus gyvenimą be jokių skrupulų. Tas straipsnį rašęs žurnalistas ilgai mane kankino, kol galop neiškentęs pasakiau - žinai, daryk, kaip nori, rašyk, kaip nori, bet kad nepadarytum gėdos nei man, nei sau.

O čia jau reikia įvertinti diplomatinį Vaido talentą. Ne kiekviena net pasaulinio lygio žvaigždė sugebėtų taip taktiškai ir kartu griežtai parodyti, kad viskam būna ribos.

- Dabar nekuklus klausimas iš knaisiojimosi po asmeninį gyvenimą srities. Tame pačiame dienraštyje buvo užsiminta, kad išsiskyrei su drauge. Tam turėjo įtakos padidėjęs žiniasklaidos atstovų dėmesys ar laiko stoka?

- Dėl šio fakto žiniasklaidos kaltinti tikrai negalėčiau. Tiesiog nutiko taip, kaip nutiko. Dabar sakoma - nesutapo charakteriai. Tai buvo asmeninio pobūdžio charakterių neatitikimo priežastys, ir viskas.

- O kiek ambicingi tavo ateities planai?

- Visos mano ambicijos buvo ir tebėra siejamos su muzika. Prerogatyvą atiduodu jai. Kovo mėnesį planuoju išleisti naują albumą, tad dabar daugumą jėgų atiduodu tam darbui.

- Paros visiems tiems darbams pakanka ar norėtum, kad ji būtų ilgesnė?

- Dvidešimt keturių valandų, žinoma, per mažai, gerai būtų, kad jų būtų keturiasdešimt aštuonios...

Žinoma, visų darboholikų svajonė - kad para būtų dukart ilgesnė. Darboholikų gerąja prasme - tų, kurie mėgstamam užsiėmimui atiduoda visą save ir dar sugeba išlikti savimi, nepraranda humoro jausmo, nepyksta ant visur naršančių žiniasklaidos atstovų ir skausmingai nereaguoja į kiekvieną pasirodžiusią iš piršto ar ne visai laužtą žinutę, net jei ji ir iš asmeninio gyvenimo srities. Tų, kuriems žvaigždžių kasdienybės duona nėra per sprangi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis