Dainininkui Mino - platoniška pasvalietės meilė

Nustūmusi į atokiausią minčių kertelę savo negalią Sigita dievina populiariojo dainininko akis, šypseną, balsą, dainas apie meilę. Dėl Mino ji netgi savarankiškai pradėjo mokytis italų kalbos, domėtis italų virtuve, valgyti tik itališkus saldumynus.

Švelnūs jausmai talentingam žmogui plazdena jau dvejus metus, nes jis merginai suteikė sparnus, įprasmino gyvenimą išpildytomis svajonėmis.

Čia pat - keli albumai su iškarpomis iš laikraščių ir žurnalų, kuriuose nors žodeliu buvo užsiminta apie Mino. Ant lovos - netgi pagalvėlė su atlikėjo atvaizdu ir jo ranka rašytais linkėjimais Sigitai.

Dainas moka net mama

Jaukiame šilumos kupiname trisdešimtmetės Sigitos Liubertaitės kambarėlyje apstu daiktų daiktelių, susijusių su populiariojo dainininko Mino (Mindaugo Mickevičiaus) gyvenimu ir kūryba. Ant stalo, šalia televizoriaus, išdėliotos, ant sienų pakabintos įrėmintos jo nuotraukos.

Kodėl gi būtent Mino? „Žaviuosi jo dainomis, balsu. Kaip gali nepatikti dainos apie meilę? Jų klausausi nuolat - dieną ir naktį, uždegtomis kambaryje žvakėmis sukūrusi

Viskas prasidėjo 2005-ųjų rudenį, kai dainininką Sigita išvydo muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“. Pasak Mino gerbėjos, tada bendraamžis vaikinas ir pavergė jos širdį savo romantiškomis dainomis, šilkiniu vokalu.

Kai jo atliekamas melodijas išgirsta kartu gyvenanti 82 metų močiutė, ji net apsiašaroja. Sako, kad tos dainos yra nepaprastai gražios, mielos, žadinančios pačius tauriausius jausmus. Kartu su savo dukra apie Mino beveik viską žino ir jos mama A.Liubertienė: „Moku ir jo dainas. O jis pats man po pernykštės viešnagės pas mus yra tarsi sūnus.“

Prikėlė naujam gyvenimui

Tą dieną, prieš pat praėjusių metų Kalėdas, S.Liubertaitė prisimena kaip stebuklą. Pats mylimiausias Sigitos atlikėjas atvyko į Pasvalį bei tik jai vienai surengė gyvo garso koncertą. Ši laimė pasvalietei teko už jos kūrybiškumą.

„Buvo paskelbtas konkursas pavadinimui naujajam Mino albumui išrinkti. Kiek žinau, jis gavo apie pustrečio šimto trumpųjų SMS žinučių su įvairiais siūlymais. Aš išsiunčiau 50. Nuo manęs neatsiliko ir mama - irgi siuntė“, - su malonumu prisiminė Sigita.

Kadangi merginą Mino pažinojo jau anksčiau, kai ji koncerto Pasvalyje metu jam įteikė glėbį rožių, dainininkas, išrinkęs jos pasiūlytą pavadinimą „Bravo!“, pats apie tai pranešė Sigitai.

„2006-ųjų metų balandį Pasvalio kultūros centre vyko pirmojo „Kelias į žvaigždes“ padėkos turas. Teko prašyti net augalotų vyrukų pagalbos, kad Sigita vežimėliu pro kitus gerbėjus galėtų prasibrauti iki scenos ir įteikti Mino gėlių. Kai jis atliko tik mano dukrai tąkart skirtą dainą „Vienintelė“, vyresnio amžiaus moterys verkė“, - prisiminė jaudinančias akimirkas, smarkiai pakeitusias jos vaiko gyvenimą, ponia Anzelma.

S.Liubertaitė atviravo iki pat savo gyvenimo pabaigos nepamiršianti to nuostabaus vakaro, nes tada mergina suprato, ką jai reiškia Mino. Iki tol depresijos apimta bei karčias ašaras liejusi dėl savo ligos (negali vaikščioti dėl raumenų atrofijos) Sigita tarsi prisikėlė naujam gyvenimui.

„Ašaras pamiršau. Nebegalvoju, kad man sunku, kad gyvenimas neteisingas. Išmokau džiaugtis smulkmenomis, ypač jei jos primena mano Mino“, - Šv. Valentino, Meilės dienos, išvakarėse „Pasvalio balsui“ prisipažino žavi pašnekovė.

Buvo devintame danguje

Sigita buvo devintame danguje, kai Mino ją apdovanojo savo koncertu. Nuo tada ji pajuto, jog žavisi juo ne tik kaip dainininku, bet ir nėra abejinga kaip vyrui.

„Žinau, kad jis turi mylimąją, nors pats apie tai kalbėti nemėgsta. Man tai visai netrukdo, nes jį aš myliu platoniškai. Pažadu, kai jis tuoksis, mano kuo geriausi linkėjimai jam vestuvių proga bus be menkiausio pavydo. Mino yra prasitaręs, kad labai norėtų dukrytės. Aš jau ją įsivaizduoju - tokią mažytę ir mielą, paveldėjusią tėvelio kerinčią šypseną, degančias akis“, - garsiai svajojo S.Liubertaitė.

Jei įvyktų dar vienas stebuklas ir dainininkas jai pasipirštų, pasvalietė jam atsakytų kategorišku „ne“. Pasak pašnekovės, ji niekada nesiryžtų griauti šiam jos mylimam žmogui, padovanojusiam pasaką, gyvenimo. Mino ji tikino mylinti stipria dvasine meile, kuri yra pati gražiausia, tyriausia, nuostabiausia.

Mergina žino, kad svajonės pildosi. Ji sako, kad visas jas išpildė jos mėgstamas dainininkas. Su juo Sigita bene kasdien bendrauja telefonu - rašo trumpąsias SMS žinutes arba kalbasi.

Vienas iš Mino hobių - italų kalba. Ja susidomėjo dar studijuodamas Vilniaus universiteto Žurnalistikos institute. Šią kalbą 31 metų dainininkas dėsto Kauno medicinos universiteto auklėtiniams.

Sužinojęs, kad jo gerbėja jos jau pramoko, vaikinas Sigitą dažnai pakalbina ir itališkai. Merginai nėra lengva bendrauti šia užsienio kalba, nors žodžius supranta puikiai. Tačiau Mino noras bendrauti italų kalba jai yra šventas dalykas.

Net saulė skaisčiau šviečia

Sausio pabaigoje Sigita gavo Mino mamos Jūratės Mickevičienės laišką su dviem angeliukais, kuriuos dievina jos sūnus ir jo gerbėja iš Pasvalio. Jį mergina laiko garbingiausioje savo kambarėlio vietoje, kaip brangiausią relikviją.

„Miela, Sigita. Atleisk, kad teko laukti ilgai padėkos žodžių... Kalti „Angeliukai“, kurių neturėjau, o dabar siunčiu tau ir tavo mamytei po vieną. Džiaugiuosi, kad tau patinka Mino kuriamos melodijos ir dainų žodžiai. Esu laiminga, gavusi iš tavęs nuotraukas ir nuostabiausius žodžius. Manau, tu esi šviesios sielos žmogus. Tai tavo begalinis turtas. Būk visada laiminga. Tikėk ateitimi... Dar kartą ačiū“, - parašė ponia Jūratė.

S.Liubertaitė mano, kad Mino dar ilgai dainuos, nes jai dėl to net saulė skaisčiau šviečia. Ir astrologė Palmira Kelertienė jam pažadėjo aštuoniolika aktyvios kūrybinės veiklos metų. Sigita kuria eiles, bet savo žodžių jo dainoms dar nesiūlė. Žinodama, kad dainininkas pats tai puikiai moka, kol kas drovisi.

„Geriausias vaistas nuo visų ligų man - meilė ir Mino dainos. Žinau, kad jis mane visada išklausys, nors yra labai užimtas žmogus, supras. Žinau, kad jis laimingas, jam sekasi, ir aš pasijuntu labai stipri be jokių vitaminų ar tablečių“, - neslėpė ji.

Dabar Sigita vėl gyvena maloniu laukimu. Mat netrukus Mino vėl koncertuos Pasvalyje, ir merginos akys bei širdis džiaugsis.

„Dviejų valandų programoje su Mino pasirodys „Tina Dance“ merginos. Negaliu nuslėpti laimės žinodama, kad jis atliks visas savo naujausias dainas iš albumo „Bravo“, kuriam pavadinimą pasiūliau, bei garsiausius savo šlagerius“, - S.Liubertaitei vien nuo minčių apie būsimą susitikimą su Mino iš laimės svaigsta galva.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis