Repo karalienė Missy Elliott: treningai yra madingi (nuotraukų albumas) (video)

Klipe ji praryja „Lamborghini“, šoka, apsirėdžiusi kažkuo, panašiu į šiukšlių maišus ir nuvažiuodama „Hummer“ džipu užduoda beveik retorinį klausimą „Beep beep, who got the keys to the jeep“?( „Beep, beep, kas turi raktelius nuo džipo“?).

Šypseną keliantys tekstai ir buki klipų siužetai, ekstravagantiškas stilius (kam galėtų nepatikti milžiniški akiniai iš įvairiaspalvio plastiko arba „išeiginiai“ treningai?), skandalingumas, apvalumai ir nesuskaičiuojamos muzikos apdovanojimų statulėlės… Sumetę visus šiuos „privalumus“ į krūvą gausim Missy Elliott portretą.

Papiktino karalienę

Muzikine karjera garsenybe šiandien skųstis tikrai negali, tačiau atlikėjos gyvenimas užkulisiuose tikrai nepavydėtinas. JAV bulvarinių laikraščių ir tabloidų žurnalistai pateikia daugybę įdomių detalių apie Missy Elliott pomėgius.

Svetainė imdb.com teigia, kad dainininkė turi virš 2000 sportinių batelių porų. Be to, prieš keletą metų reperė net sukūrė savo drabužių liniją „Respect M.E“(vienas iš albumo pavadinimų). Kolekcija, žinoma, perteikia visą M.E. garderobo spindesį: nutįsę kelnės, bliuzonai, blizgučiai vietoje ir nevietoje… Treningai niekuo nenusileidžia Gariūnų „spindesiui“. Pasirodo dabar tai – aukštoji hiphopo mada…

Gal ir ne veltui dainininkės drabužių linija „užkliuvo“... Danijos karalienei. Pasak contactmusic.com monarchę įsiutino tai, jog atlikėjos sukurtas logotipas panašus į karališkąją monogramą. „Adidas“ atstovai teisinosi, kad ženklas su karūna buvo pasirinktas dėl Missy Elliott, kaip „hiphopo karalienės“, titulo. Nepaisant to, firma nusprendė atsisakyti idėjos prekiauti Danijos rinkoje reperės sukurta kolekcija.

Kitos dainininkės aistros - tai vaikščiojimas į zoologijos sodą bei prabangios mašinos, tarp kurių gali išvysti „Lamborghini“, „Rolls-Royce Phantom“ bei garsųjį „Ferrari“. Be to, „Misė“ turi ištaigingus namus gimtojoje Virdžinijos valstijoje.

Daugybės muzikinių apdovanojimų laimėtoja klausosi ne tik savo propoguojamo stiliaus muzikos. Kartą ji pareiškė esanti didžiule Bjork fanė. Maža to, repo superžvaigždė neseniai įrašė dainą „The Girl That Rules“ su 2004 m. Eurovizijos dainų konkurso laimėtoja, ukrainiečių atlikėja Ruslana. Kūrinys klausytojų ausis turėtų pasiekti greitu metu.

Per kančias į žvaigždes

Kiekvienas mūsų žino: jei žvaigždė – tai vartoja narkotikus… Nors panelė Elliot nešmėžuoja gausiai narkotikus šniokščiančių ar pučiančių garsenybių sąraše, tačiau prieš dvejus metus, sugrįžusi iš kelionės po Jamaiką, dainininkė žurnalistams pripažino ten bandžiusi lengvųjų narkotikų.

„Paauglystėje niekada nebūčiau sakiusi „taip“ marichuanai. Tačiau niekada nesakyk niekada“, - teisinosi garsenybė.

„Misės“ talento gerbėjai visame pasaulyje tikisi, kad jų dievaitė nenueis šunkeliais, bei toliau stebins savo kūryba. O kol kas žinoma, kad kino kompanija „Universal Pictures“ įsigijo Missy Elliot gyvenimo istoriją bei pradėjo paruošiamuosius darbus biografinio filmo kūrimui.

Galima tik spėti, jog jame bus vaizduojamos ne tik dainininkės šlovės akimirkos, bet ir ne itin saldi vaikystė. Būsimoji žvaigždė augo nedarnioje šeimoje, kur tėvas nevengdavo pakelti rankos prieš motiną ir, tuomet dar Melissai Arnette Elliott, kartkartėmis tekdavo ieškotis geresnės vietos nakvynei. Reperė teigė, kad sunkiomis akimirkomis ji įsivaizduodavo save atlikėjos vaidmenyje.

Įspūdingas debiutas

Kaip teigia askmen.com, Missy „Misdemeanour“ Elliott (Panelė „Prasižengimas“ Elliott), kaip ją dažnai mėgsta tituluoti užsienio spauda, didžiojoje scenoje debiutavo 1997 m. su albumu „Supa Dupa Fly“. Atlikėjos startas buvo pasitiktas su milžinišku hiphopo gerbėjų entuziazmu visame pasaulyje.

„Misė“penkerius metus prieš pirmąjį solinį albumą kūrė tekstus ir prodiusavo vieną muzikos grupę. Maža to, kartu su atlikėja Gina Thompson, 1996 m. būsimoji hiphopo karalienė įrašė singlą „The Things you do“.

Nors Missy Elliott buvo ragavusi prodiuserės duonos, visgi minėtojo „Supa Dupa Fly“ prodiusavimą juodaodė patikėjo garsiajam savo partneriui Timbalandui (tam pačiam, kuris prikišo nagus prie sėkmingų Nelly Furtado, „50 Cent“, „The Pussycat Dolls“ ir aibės kitų atlikėjų dainų).

Toks sumanymas pasiteisino. Iki šiol, muzikos žurnalo „Billboard“ muzikinių kūrinių tope albumas „Supa Dupa Fly“ karaliauja kaip vienas geriausių moters, hiphopo dainininkės, debiutinių diskų.

Prie stulbinančios sėkmės prisidėjo ir kartu įrašytos dainos su repo bei hiphopo princais: Busta Rhymes, Ginuwine ir Timbalandu.

Svetainė allmusic.com, Missy Elliott albumui rašo ko ne panegirikas. Čia jis apibūdinamas kaip „pritrenkiantis post-modernistinis šedevras, padaręs milžinišką įtaką hiphop ir R&B stilių muzikai“.

Klipui - milijonai

Debiutinio albumo singlo „The Rain“ ( „Supa Dupa Fly“), kuriame buvo panaudoti soul dainininkės Ann Peebles dainos „I can't stand the rain“ fragmentai, klipas 1997 m. nominuotas net 3 MTV muzikiniams video apdovanojimams.

Ir nors nei vienoje kategorijoje tąkart sėkmė nenusišypsojo, klipas iki šiol stebina savo originalumu. Čia stambiu planu ir gali išvysti minėtuosius „šiukšlių maišus“, „Hummer“ džipą ir dar daug ką. Kaip sakoma „geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti“.Praėjus vos dvejiems metams nuo griausmingo debiuto, panelė Elliot nusprendė pamaloninti klausytojus naujuoju albumu. „Da Real World“. Tai gerokai „tamsesnis“ kūrinys su niūresniais dainų tekstais ir melodijomis. Tačiau ir šį kartą muzikinio įvertinimo „Misei“ gauti nepavyko.

Nepaisant kviestinių žvaigždžių, tokių kaip Eminemas, Beyonce Knowles ar Lil' Kim, apie albumą nekaip atsiliepė garsūs muzikiniai žurnalai. Vienas jų, „ Rolling Stone“ teigė, kad antrojo M.E darbo „idėja buvo įdomesnė nei jos pateikimas“.

Vis dėl to, debiutinės albumo dainos „She's a Bitch“ vaizdo klipas laikomas vienu brangiausių visoje muzikos istorijoje. Už guminiais kostiumais aprengtos „panelės Elliott“ ir šokėjų judesių „karą“ buvo suplota virš 2 mln. JAV dolerių. Na, o pati daina kritikų buvo įvardinta „pasiutusiai iškilmingu ir subtiliai feministiniu himnu“.Vyrai nereikalingi

M.E dėl susikurto stiprios ir nepriklausomos moters įvaizdžio bei dažno lankymosi viešumoje su R&B atlikėja Tweet prieš penkerius metus paskatino žiniasklaidos gandus apie neva netradicinę hiphopo karalienės seksualinę orientaciją.

Visgi ji pati žurnalistams atkirto, jog tokį įvaizdį žmonės susikuria pamatę, kad ji mėgaujasi sėkme viena, yra stipri, o šalia nėra jokio vyriškio: „Man nereikalingas vyras, kad būčiau laiminga“.

Vyrų meilę 36 m. dainininkei kartais atstoja sekso žaisliukai. Viename interviu ji prisipažino, jog svajonė apie du vibratorius ją paskatino parašyti dainą „Toyz“. „Taip, vieno jų vardas buvo Kiškis (the Rabbit), o kito Mega Blaster“, - atviravo dainininkė.

Trimačiai vaizdo klipai

Nuo 2001 m. Missy drąsiai mėgaujasi sėkme. Tais metais ją užgriuvo tikra apdovanojimų lavina – laimėtos 8 nominacijos keliose „Grammy“, „American Music“ bei MTV nominacijų kategorijose. Tokios sėkmės formule tapo naujojo albumo „Miss E... So Addictive“ hitai ir triūsas už dainą „Lady Marmalade“, skambėjusią garsiajame miuzikle „Mulen Ružas“.

Iki šiandien nei vieni metai nepraėjo be reperės laimėjimų muzikos apdovanojimuose. Štai šįmet „Grammy“ nominavo „Misę“ už „bendradarbiavimą repo muzikoje“ bei dainą „Let it go“, atliktą drauge su Keyshia Cole ir Lil'Kim.

Tačiau labiausiai hiphopo karalienės gerbėjai laukia jos naujausio, septintojo studijinio albumo. Jo išleidimas žadamas kovo 6 d. Nors dar nėra aiškus albumo pavadinimas, kritikai jau žeria savo vertinimus. „Rolling Stone“ albumo dainas pavadino kupinomis „linksmo klubinio ritmo“.

Vienas naujų kūrinių, „Ching-a-Ling“ tapo dabar kinuose rodomo filmo „Šokis hiphopo ritmu 2. Gatvė“ garso takeliu. M.E lieka ištikima tradicija tapusioms klipų inovacijoms - dainos „Shake Your Pom Pom“ vaizdo klipas filmuotas naudojant 3D technologiją. Kaip atrodo dvejų dainų derinys naujame vaizdo klipe galite įvertinti patys.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis