Įsimylėjęs reperis „Vanila“: „Dainą sukūriau merginai“ (audio)

Jaunas, tačiau daug vilčių teikiantis R&B, bei hiphopo muzikos atstovas, pasivadinęs pseudonimu „Vanila“, pristato savo debiutinį, beje tik savo merginai sukurtą kūrinį, pavadinimu „Tau".

Dainoje be „Vanilos“ galima išgirsti ir solistės Gražkės balsą. Minėtos atlikėjos daina „Kelyje”, kurią ji įrašė kartu su temperamentingu reperiu Kipišu, sukosi radijo stočių eteryje visą vasarą.

„Nauja daina parašyta iš visos mano mylinčios širdies, turiu omenyje, kad dainos tekstas bei muzika pagrįsti tikrais jausmais,- teigia „Vanila“. - Beprotiškai myliu savo merginą Vaidą, su kuria kartu esame metus, tad neparašyti dainos jai būtų gėda, na, jei ne gėda, tai mažų mažiausiai netaktiška,"- pabrėžė reperis.

Panašu, kad „Vanila“ tikrai užkibo ant merginos kabliuko, nes tokios dainos šiaip sau negimsta. „Vanila“ jau spėjo įrašyti daug bendrų kūrinių su Lietuvos muzikos žvaigždėmis ir planuoja ateityje pradėti savo solinio albumo kūrybą.

Tačiau tai - tik ateities planai, dabar atlikėjas jūsų teismui pristato nuoširdų bei tikrai šiltą kūrinį, pavadinimu „Tau“...

VANILA - Tau

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis