Atlikėjas Lukas Kuchtovas: visos merginos galėtų pasiekti aukštumas, bet daugelis jų ieško lengvo kelio į gerą gyvenimą (FOTO)

Lukas Kuchtovas (21 m) – jaunas atlikėjas iš Kauno, realybės šou „Aš superhitas“ dalyvis. Pokalbis su chrazismatišku vaikinu apie šių dienų vaikinų moters idealą bei vyriškumą.

Išgarsėjai dainuodamas. Nuo ko viskas prasidėjo?

Nuo pat mažų dienų niūniuodavau kokią nors melodiją, dainuodavau. Na, o 2012 metais mano muzikos mokytoja pradėjo mane skatinti dainuoti, girdavo, kad gerai sekasi. Puikiai atsimenu, kad prieš išeinant iš mokyklos, ji pasikvietė mane į savo kabinetą ir tarė: „Lukai, niekada nepaleisk muzikos“. Taigi, tą dabar darau iki šiol - muzikos nepaleidžiu nei dienai.

Kaip kilo mintis sudalyvauti realybės šou „Aš - superhitas“?

Taip pat kaip ir dainavimas, nuo mažens mane labai žavėjo ir realybės šou, tokie kaip “Kelias į žvaigždes” ar “Dangus”. Žiūrėdavau ir užsienietiškus realybės šou ir visada į galvą lįsdavo mintys, koks jausmas yra būti uždarytam, stebimam kamerų. Kai sužinojau, kad bus toks projektas “Aš – superhitas“, pagalvojau, kad pats laikas tai išsiaiškinti ir viską patirti savo kailiu.Visiškai nesigailiu savo sprendimo - man ten buvo labai geros, pilnos įspūdžių penkios savaitės. Beabejo, buvo ir blogų dienų - projekte buvo ir pliusų ir minusų.

Lukas Kuchtovas
Lukas Kuchtovas
Asmeninis albumas

Ko naujo išmokai, sužinojai, patyrei šiame projekte?

„Aš – superhitas“ realybės šou aš labiau pažinau savo balsą, patį save, savo galimybes.Antrą kartą nedalyvaučiau, nebent pakartočiau laiką, praleistą projekte vėl iš naujo, jei tai būtų įmanomą. Kai tave visąlaik filmuoja, nesigauna būti 100% savimi, pilnai atsipalaiduoti, kartais pagalvoji, kokį vaizdą žmonės gali susidaryti apie tave, nors ištikrųjų man visiškai neįdomi kitų žmonių nuomonė apie mane, bet ten pradeda „suktis varžteliai“... Juk būni uždarytas ir stebimas.

Ar šiuo metu esi įsimylėjęs?

Tiesą sakant - nežinau. Merginos - ne. Po paskutinių santykių, kurie subyrėjo prieš Naujuosius metus,stengiuosi daugiau laiko skirti sau, savo mintims, savirealizacijai ir žiūrėti į ateitį. Šiuo metu aš esu įsimylėjęs gyvenimą.

Kokia yra šiuolaikinio pasaulio vyrų svajonių mergina?

Manau, kad kiekvieno vyro moters idealas skiriasi. Visų skonis yra skirtingas ir negalėčiau atsakyti už visus vyriškos lyties atstovus. Bet iš to, ką matau interneto erdvėje, kalbant apie išvaizdą - galiu pasakyti, kad vyrams patinka lieknos, aukštos, seksualios, apvalumų turinčios moterys. Nežinau, gal dabar susidarė toks stereotipas, kad graži/tobula moteris būtinai turi būti lieknutė. Manau, kad visos moterys turi savo žavesio. Moters vidus jau yra visai kitas dalykas. Na, bet aš asmeniškai labai nemėgstu, kai žmonės sako, kad nesvarbu išorė, svarbu vidus. Ne! Aš neįsivaizduoju panelės kaip savo merginos, jeigu jos išorė manęs netraukia. Kalbant apie merginos charakterį man asmeniškai patinka, kai su panele galima pasišnekėti apie viską, kad galvoje nebūtų tuščia. Mergina dar turėtų žinoti, ko nori iš gyvenimo, turėti savo tikslus ir jų siekti, o ne ieškoti vyro, kuris yra ,,prie pinigų” ir vairuoja naujausią „BMW“ ar „Mercedes“. Visos moterys galėtų pasiekti aukštumas, bet daugelis jų ieško lengvo kelio į gerą gyvenimą... Taip pat vyrams dažnai patinka, kai panelė turi gerą humoro jausmą ir nebijo pasijuokti pati iš savęs. Aš esu linksmas žmogus, tad man juoktis ir jausti laimę širdyje yra būtinybė. Na, o jeigu panelė dar ir skaniai valgyti padaro, tai išvis pasaka! Nors dažniausiai virtuvę okupuoju aš.

Lukas Kuchtovas
Lukas Kuchtovas
Asmeninis albumas

Kokios merginos tau pačiam labiausiai krenta į akį?

Man pirmiausiai krenta į akį merginos šypsena. Graži šypsena yra viskas! Dar be galo patinka, jeigu mergina išsiskiria savo apranga, kai skoningai rengiasi ir nebijo atrodyti kitaip. Mano svajonių moteris tikrai neturėtų priklausyti „pilkai masei“. Taip pat mane labai žavi ilgi, bei sveikai atrodantys plaukai, tai parodo, kad panelė tikrai yra prisižiūrinti.

Kokios merginos išvaizdos klaidos tau labiausiai rėžia akį?

Antakiai nupiešti kaip “Nike” ženklas. Nėra nieko tragiškiau už kreivus arba labai plonus antakius.

Na, bet aš asmeniškai labai nemėgstu, kai žmonės sako, kad nesvarbu išorė, svarbu vidus. Ne! Aš neįsivaizduoju panelės kaip savo merginos, jeigu jos išorė manęs netraukia

Ne naujiena, kad šių dienų moterys dažnai mėgsta prisiauginti blakstienas, nagus, pasididinti lūpas, krūtinę. Mėgsta būti nenatūralios. Ar pats esi už natūralumą?

Tik už natūralumą! Man labai patinka, kai moteris yra graži tokia, kokia yra, be jokių priedų. Nagai - dar tebūnie, tik ne per ilgi. Turbūt niekada nesuprasiu tų, kurios pasidaro ilgiausius nagus ir po to skundžiasi, kad nieko negali daryti, nes trukdo nagai. Na, o kai pasididina krūtinę aš visada pagalvoju “kam?”. Man, pavyzdžiui, didėlė krūtinė net nėra svarbi, o užpakaliuką galima ir taip pasididinti, be jokių implantų. Tik užtruks šiek tiek ilgiau, nei viena operacija. Kai kurios labai kompleksuoja dėl mažų lūpų, tai atleistina, jeigu tik truputį jas pasididina. Bet kai tu eini gatve ir matai, kad iš tolo šviečia botoksinės lūpos... na, tai jau tiesiog nesižiūri. Vis dėl to, kas per daug - tas nesveika. Bet čia ne man teisti, svarbu jos laimingos!

Ar pats skiri daug laiko savo išvaizdai?

Nepasakyčiau, kad labai daug laiko skiriu savo išvaizdai, bet tikrai stengiuosi prisižiūrėti. Stengiuosi nevaikščioti apaugęs, prisižiūriu veido odą. Kiekvienam vyrui reikia prisižiūrėti - tame nematau nieko baisaus.

Lukas Kuchtovas
Lukas Kuchtovas
Asmeninis albumas

Kaip manai, ar Lietuvoje dar likę džentelmenų?

Likę, tikrai likę, bet jų reikia paieškoti. Šiuolaikiniai vaikinai dažnai su merginomis elgiasi kaip visiški ,,chamai” ir kartais net graudu matyti tokius „vyrus“. Kai panelė eina gatve ir sustojusi grupelė rajono „bičiukų“ pradeda švilpauti ir šūkauti...Na, nelabai suprantu, kaip jie įsivaizduoja save iš šono. Bet manau, kad tokie bukapročiai net nepagalvoja apie tai.

Kai kurios labai kompleksuoja dėl mažų lūpų, tai atleistina, jeigu tik truputį jas pasididina. Bet kai tu eini gatve ir matai, kad iš tolo šviečia botoksinės lūpos... na, tai jau tiesiog nesižiūri

Kaip apibūdintum, kas yra vyriškumas?

Manau, kad tikras vyras turi visada būti pasitempęs, laikytis etiketo taisyklių, būti džentelmenas damoms, t.y., užleisti vietą panelei, atidaryti jai duris ir praleisti pirmą. Vyriškas vyras taip pat turėtų išlikti šaltakraujišku kritinėse ar stresinėse situacijose ir atrasti sprendimą, o ne lakstyti lyg galvą pametus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis