Tokio Taylor Swift elgesio nesitikėjo niekas - žvaigždės nebeliko!

Dainininkė Taylor Swift garsėja pomėgiu veltis į skandalus. Kai kurie tai vadina tiesiog gerai apgalvota reklama, tad gali būti, kad naujas jos akibrokštas tėra dar vienas reklaminis triukas.

Taylor Swift nieko nepranešusi apie pokyčius ištrynė savo socialinių tinklų nuotraukas ir įrašus. Tuščias liko ne tik populiarusis "Instagramas", bet ir soc. paskyros "Twitter", "Tumblr". Atlikėja gerokai apšvarino ir "Facebook" puslapį, čia nebeliko didžiosios dalies įrašų, dabar naujausi tesiekia 2015 metus.

T. Swift "Instagram" paskyra turi daugiau nei 102 mln. gerbėjų, kiekviena nuotrauka surinkdavo šimtus tūkst. ir milijonus like paspaudimų. Vis dėlto garsenybei tokie skaičiai nė motais, iš šio tinklo ji ištrynė absoliučiai viską. Beje, Taylor nebeseka jokių kitų garsenybių, jos anketoje nuliukai puošia ir publikuotų nuotraukų, ir sekamų "Instagramų" informaciją.

Instagram.com nuotr.

Sklinda kalbos, kad T. Swift pavargo nuo visuomenės dėmesio ir jai tiesiog reikia atsikvėpti. Vieni tokį dainininkės poelgį vadina naujo gyvenimo etapo ženklu. Pastaruoju metu Taylor buvo pakliuvusi į ne vieną skandalą, taip pat jos meilės istorijos sulaukdavo itin daug dėmesio, buvo sekamas kiekvienas žvaigždės žingsnis. Kiti teigia, kad šis pasitraukimas iš socialinių tinklų - reklaminis žingsnis, greičiausiai atlikėja ketina grįžti su trenksmu. Kaip yra iš tiesų, turbūt sužinosime jau netrukus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis