DJ Pasha iškeitė Niujorko žavesį į Vilniaus naktis

Šešerius metus Niujorke gyvenusiam ir į Lietuvą sugrįžusiam Pauliui Markuliui (DJ Pasha) muzikinių idėjų ir planų netrūksta – užuot ramiai stovėjęs klube prie pulto, jis nuolat groja įvairiuose vakarėliuose ir dalyvauja įdomiuose projektuose. Ateityje jis planuoja netgi grįžti į radijo vedėjo kėdę.

„Geriau nei bet koks energetinis gėrimas – muzikai grojant šėlstantis jaunimas. Tai publika, kuri turi energijos ir nori ją išlieti“, – sako Paulius Markulis.

– Kaip pradėjai groti?

– Pamenu savo pirmąją diskoteką. Ją su klasės draugais surengėme šeštoje klasėje. Buvome prisigalvoję įvairiausių šviesos efektų, tačiau teko džiaugtis mirgančiomis eglučių girliandomis.

Tais metais pradėjau vesti diskotekas – tad groju jau beveik keturiolika metų.

Muzika mane „vežė“ nuo mažų dienų – kažkaip šį savo pomėgį turėjau realizuoti. Išmokti gerai groti gitara, matyt, neužteko užsidegimo, bet užtat išmokau mikliai spaudyti „Play“ mygtuką.

– Kokią muziką groji ir kodėl būtent tokią?

– Nemažai groju privačiuose renginiuose, todėl mano grojaraštyje – įvairiausių žanrų muzika. Labiausiai patinka groti seksualią R&B, lengvą funky, disco house muziką bei sukurti muzikinę erdvę lounge vakarėliuose.

– Kuo esi kitoks negu kiti DJ?

– Sunkus klausimas, į ją atsakyti palikčiau savo klausytojams.

– Ar tavo šeimoje yra daugiau muzika besidominčių žmonių?

– Matyt, neatsitiktinai mano žmona Regina taip pat muzikalus žmogus – ji baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Pamąstome apie mūsų sūnelio ėjimą į M.K.Čiurlionio menų gimnaziją, tačiau laikas parodys. O šeimoje išties ne aš vienas groju – sesuo Aura yra buvusios grupės „Pompa“ narė, Aurora MC.

– Kodėl grįžai iš užsienio?

– 1996-aisiais su tėvais ir seserimi emigravome į JAV, nes tėvai laimėjo žaliąją kortą. Niujorke gyvenau šešerius metus. Už Atlanto mokiausi, baigiau kompiuterių mokyklą, dirbau IT srityje. Neužmiršau ir savo pomėgio.

Grodavau baruose, privačiuose vakarėliuose. Be to buvau Niujorko lietuvių jaunimo klubo narys. Kartu su kolegomis suorganizavome ne vieno Lietuvos atlikėjo koncertus Niujorke.

Niujorkas – išprotėjęs miestas. Rekomenduočiau kiekvienam nuotykių ieškotojui atsidurti metropolyje, vadinamame „pasaulio sostine“. Tačiau visada norėjau grįžti namo, į Lietuvą, seną, gerą, jaukų Vilnių.

Tiesa, bent kartą per metus nuvykstu į JAV aplankyti savo šeimos ir draugų.

– Koks setas tau labiausiai įsiminė?

– Patiko dalyvauti praėjusią vasarą Hokšilos ir kitų atlikėjų surengtame ture po Lietuvą. Vienas prekybos tinklas organizavo padėkos koncertus jaunimui, dalyvavusiam miestų tvarkymo ir švaros akcijoje.

Moksleiviai ir studentai – dėkinga publika, pilna energijos ir norinti ją išlieti. Keli tūkstančiai jaunuolių, šėlstančių, grojant mano leidžiamai muzikai, manau, yra tikslas, dėl kurio dauguma diskžokėjų pasirenka šį kelią. Tai geriau už bet kokį energetinį gėrimą.

– Kokių svajonių turi?

– Mėgstu plepėti į mikrofoną, bendrauti su publika ne tik muzika, bet ir žodžiu. Anksčiau esu dirbęs radijo stotyje – kadangi labai patiko, ateityje ketinu grįžti į radiją.

– Kur grojantį galima tave išgirsti?

– Groju uždaruose vakarėliuose ir viešuose renginiuose visoje Lietuvoje, tačiau dažniausiai mane grojantį galima išgirsti sostinėje – kartais groju klube „Pabo Latino“, „Mosquito“ vakarėliuose. Taip pat esu klubo „Muskatas“ DJ rezidentas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis