Didžiausia šunybė tėvams - dalyvavimas realybės šou

Jonas Nainys yra tiesiog kiekvienos merginos svajonių vaikinas. Jis nerūko, skaito knygas, sukiojasi po virtuvę ir visą laisvalaikį skiria tik savo merginai. Ar gali tai būti realybė? Prieš tris metus Jonas dalyvavo realybės šou „Ideali pora“, kuriame „susirado“ merginą Juliją, pasiekė finišo startą ir laimėjo.

Pasirodo televizijoje užsimezgę santykiai tebuvo vaidyba. Po realybės šou jis įsidarbino „Zip FM“ radijo laidų vedėju, per internetą susirado merginą Simoną, kuri yra buvusi grupės „Mokinukės“ narė.

DELFI gatvei Jonas papasakojo apie savo vaikystę, televizijos ir radijo „virtuvę“, pomėgius ir savo laisvalaikį. Kaip jis leidžia laiką su mergina? Kaip apibūdina Joną jo draugai? Sužinosite perskaitydami interviu su Jonu.

DELFI gatvė: 2006 metų pavasarį dalyvavai realybės šou „Ideali pora“ ir tapai nugalėtoju. Kodėl dalyvavai tokiame realybės šou?

Jonas: realybės šou „Ideali Pora” yra puikus prisiminimas. Daugiau nei prieš du metus gyvenau ir studijavau Šiauliuose. Taip pat dirbau radijo stotyje „Saulės Radijas”, grodavau naktiniuose klubuose, renginiuose.

Giliai širdyje norėjau siekti daugiau, didesnio miesto, dėmesio ir profesionalesnio darbo. Realybės šou buvo puikus tramplinas pakliūti į sostinę.

Puikiai sudalyvavau tame šou, įgavau patirties TV „virtuvėje“, pasitikėjimo, tereikėjo griebti galimybę įsidarbinti „Zip FM“ radijo stotyje.

DELFI gatvė: kiek laiko po realybės šou draugavai su Julija?

Jonas: su Julija nebuvo rimtų santykių. Ji - šauni mergina, bet mūsų požiūriai skyrėsi. Po šou dar pabuvome pora, bet žinojome, jog tai nerimta…

DELFI gatvė: ko tikėjaisi iš šių santykių?

Jonas: šis realybės šou buvo apie dviejų žmonių santykius. Kai atėjau, pora buvo jau man „paruošta“. Savo noru nieko nesirinkau. Tas dirbtinumas neleido rimtai galvoti apie meilę, draugystę ir panašiai. Kad ir kaip tai skambėtų, mes visi žaidėme...

DELFI gatvė: ar lengva buvo vaidinti prieš kameras?

Jonas: nesu aktorius. Tiesiog nebuvo tikrų jausmų tai merginai. Bendravom, gražiai sutarėm, nesipykom, tačiau nebuvo meilės ar to jausmo, kuris ateina, kai labai patinka antroji pusė. Taip ir gyvenom tuos kelis mėnesius. O žiūrovai, į mūsų vidų negalėjo įlysti. Jiems atrodė kitaip.

DELFI gatvė: kokios merginos ieškojai realybės šou metu?

Jonas: tuo metu buvau be poros. Ieškoti tai neieškojau nieko, keliavau į ten su posakiu: „kaip bus, taip bus”.

DELFI gatvė: tapęs realybės šou nugalėtoju laimėjai automobilį. Ar dar jį tebeturi?

Jonas: taip, iki šiol turiu. Puikus, ekonomiškas automobilis tarnauja puikiai. Pravažiavau jau 80 tūkstančių kilometrų.

DELFI gatvė: ar po realybės šou gatvėje dėmesio susilaukei daug?

Jonas: po realybės šou aišku sulaukiau dėmesio. Tris mėnesius gyvenome uždarame narve, mus stebėjo visa Lietuva, natūralu, kad buvo fanų, gerbėjų, kuriems patikome ir panašiai.

Bet tas populiarumas buvo laikinas, labai džiaugiuosi, kad psichologiškai su tuo susitaikiau ir laimingai gyvenu toliau.

Kitiems žmonėms po didelio populiarumo, tapus užmirštais, sunku adaptuotis ir gyventi toliau. Man šios bėdos nebuvo, esu adekvatus ir gyvenu realybėje.

DELFI gatvė: ar tiki meilė iš pirmo žvilgsnio?

Jonas: ir ne ir taip. Aš dabar myliu, koks skirtumas, ar tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio ar ne?

DELFI gatvė: ar dabar turi merginą?

Jonas: taip turiu, ji vardu Simona.DELFI gatvė: kaip susipažinai su Simona? Kiek jau laiko draugaujate?

Jonas: su Simona aš jau beveik du metus. Ji - buvusi „Mokinukė“, dabar puikiai dainininkės karjerą tęsia „Pikų Panos“ pop grupėje. Susipažinome internetu, nesigailiu, kad ieškojau ten naujų pažinčių.

DELFI gatvė: nuo kelerių metu pradėjai dirbti radijo laidų vedėju?

Jonas: pradžia buvo Šiauliuose, prieš tris metus. Vasarą Šiaulių miesto centre „Saulės Radijas“ turėjo savo autobusiuką, iš ten transliavome laidas. Vedžiau pažinčių laidą.

DELFI gatvė: kokias savybės ir įgūdžius turi turėti radijo vedėjas?

Jonas: radijo žmogus, didžėjus – be jokios abejonės, turi turėti balsą, dikciją, asmenybės charizmą, išprusimą, aktoriaus gyslelę – mano galva, tokio žmogaus yra įdomu klausyti radijo bangomis.

DELFI gatvė: ar esi pritrūkęs žodžių eterio metu?

Jonas: žodžių pritrūkstu ne eteryje. Eteris man – tai darbas, kuriam atiduodu visas savo jėgas. Būna situacijų, kai atrodo neturiu ką pasakyti, bet kartais ir nereikia daug sakyti, tereikia reikiamu metu ir vietoje pasakyti žodį ir to pakanka. Ne tas vedėjas geras, kuris daug šneka, geras tas – kuris keliomis frazėmis pasako daug.

Šito meno reikia ilgai mokytis, pačiam dar daug ko reikia išmokti, tad kasdien stengiuosi vis tobulėti.

DELFI gatvė: ar esi nusikeikęs, ar pasakęs to, ko negalima tiesioginiame eteryje?

Jonas: jei teko girdėti „Radistus“ per „Zip FM “(Jonas ir Rolandas, čia mūsų naujas projektas), tai ten daug ką pasakome, ko neišgirstum kitose radijo stotyse.

Esame populiariausia jaunimo radijo stotis, draugaujame su jais ir lygiuojamės į juos. Stengiamės šokiruoti, nustebinti ir padaryti taip, kad kitą dieną mokykloje jaunimo pagrindinės pokalbių temos būtų – Radistų „bajeriai“ „Zip FM“ radijuje.

DELFI gatvė: koks linksmiausias nuotykis buvo atsitikęs radijuje?

Jonas: esame su kolega pasikalbėję apie gyvenimą neišjungę mikrofonų. Mūsų detaliausias gyvenimo akimirkas girdėjo visa Lietuva. O šiaip „Radistai“ kasdien pateikia nuotykių radijo bangomis.

Populiariausia rubrika – skambučiai radijo neklausantiems žmonėms. Su Rolandu esame puiki komanda, kuriai nereikia specialaus pasiruošimo, viskas puikiai išeina ekspromtu.DELFI gatvė: kuo tave radijas žavi?

Jonas: esu radijo žmogus. Neįsivaizduoju savęs be radijo mikrofono, muzikos, kalbų, naujų projektų. Ir prisipažinsiu neįsivaizduoju savęs kitoje radijo stotyje nei „Zip FM“.

Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad „Zip FM “šiemet tapo populiariausia jaunimo radijo stotimi, darbas lyderiaujančioje stotyje – ne tik smagus, bet ir skatinantis pasitempti.

Jau greitai švęsiu pusės metų gimtadienį savo autorinės laidos „Jovani@club“. Tai laida apie klubinį gyvenimo gidą, kalbinu pasaulinio lygio žvaigždes, groju savo mėgstamą house muziką.

Be to, dirbdamas radijuje gali susipažinti su pasaulio garsių didžėjų produkcija. Tai puiki galimybė tobulėti.

DELFI gatvė: ar televizijos laidos vedėjo kėdė nežavi tavęs? Kokią laidą norėtum vesti?

Jonas: televizija yra kitokia sfera nei radijas. Kol kas, esu laimingas radijuje. Kai pasieksiu maksimumą čia, pagalvosiu ir apie televizijos vedėjo kėdę.

DELFI gatvė: kokių turi pomėgių?

Jonas: esu didis kinomanas. Galėčiau daug laiko praleisti kino salėje. Muzika, aišku, mano gyvenimo variklis, su ja aš kasdien. Baigiau studijuoti filosofiją, užsikrėčiau knygų skaitymu, gaila dabar nelabai turiu tam laiko.

Taip pat, mėgstu suktis virtuvėje, keliauti, leisti laiką su draugais ir, žinoma, su mylima mergina. Esu kaip ir visi kiti žmonės, mano poreikiai ir norai žmogiški, ir paprasti.

DELFI gatvė: kokį filmą pasirinktum romantiškam vakarui?

Jonas: „Myliu Tave“. Patariu poroms, kurios pavargo nuo kasdienybės ir bendro gyvenimo.

DELFI gatvė: kokias knygas mėgsti skaityti?

Jonas: filosofija atvėrė kelią į knygų pasaulį. Mažas būdamas akis gadindavau, žiūrėdamas filmus ar žaisdamas kompiuterinius žaidimus. Studijų metais buvau priverstas daug skaityti.

Pamėgau filosofų knygas, kuriuose ieškoma atsakymų į klausimus: žmogaus egzistencija, kultūrų panašumai ir skirtumai, individo analizė... Išsiplėsti galėčiau daug ir ilgai, tiesiog knygos ne apie bullshit‘ą. Knygos, kurias skaitant dirba smegenys ir tobulėja asmenybė…

Philo Jacksono „Inside Clubing“ paliko gilų įspūdį, skaitydamas džiaugiausi, jog naktinis klubinis gyvenimas žmonėms duoda labai daug, o ne vien blogą nuomonę ir smerkimą.DELFI gatvė: ar mokykloje buvai geras mokinys?

Jonas: taip buvau geras vaikinas, kaip ir dabar. Tai nereiškia, kad mokykloje buvau moksliukas. Tikrai ne, tiesiog, buvau gerai išauklėtas vaikas, kuris nedarydavo sarmatos tėvams. Reikia dėkoti tėveliams už tai. Nuo mažų dienų buvau hiperaktyvus. Lankiau kelis būrelius vienu metu, domėjausi absoliučiai viskuo. Daug metų šokau pramoginius šokius, lankiau dailės mokyklą, sportavau. Mokslai sekėsi, baigiau mokyklą aukštais balais.

DELFI gatvė: šokai vaikystėje. Ar nenorėtum išbandyti savo jėgų šokių televizijos projekte?

Jonas: kažkada buvo kilusi mintis, bet ji ir liko tik mintimi. Jei kas pasiūlytų, gal...

Daug metų prabėgo nuo mano šokimo pabaigos, reikėtų laiko atgauti reikiamą formą.

DELFI gatvė: ar bėgdavai iš pamokų?

Jonas: kaip ir kiekvienam jaunam žmogui, už pamokas yra tikrai svarbesnių reikalų. Bet tai darydavau saikingai. Pabėgdavau ir grįždavau.

DELFI gatvė: kokią esi iškrėtęs „šunybę“ vaikystėje tėvams, ar mokytojams?

Jonas: didžiausia šunybė tėvams – mano dalyvavimas realybės šou. Mama, niekaip nesuprato, kodėl einu ieškoti merginos į televiziją. Sakydavo: „negi paprastai neišeina“.

Bet po realybės šou finalo, ji džiaugėsi mano sėkme. Mokytojai buvo patenkinti manimi. Mėgau su jais bendrauti nekaip mokinys ir mokytojas, buvau ir esu geranoriškas ir sukalbamas žmogus

DELFI gatvė: kodėl tėvai nenorėjo, kad tu dalyvautum realybės šou? Dėl visuomenės dėmesio?

Jonas: mano tėvukai labai paprasti mažo miestelio gyventojai. Toks mano žingsnis jiems atrodė baisus, nes jie nėra susidūrę su viešumu ir pan. Jiems atrodė, kad įsivelsiu į skandalus, susidrumsiu sau ramybę.

Bet per šou, jie labai džiaugėsi ir palaikė mane. Kai laimėjau, namuose buvo didžiulė šventė, į kurią subėgo visi kaimynai ir giminės.

DELFI gatvė: ką veiki laisvalaikiu?

Jonas: mano laisvalaikis skirtas merginai Simonai.

DELFI gatvė: kaip leidi laisvalaikį su mergina?

Jonas: bandom ištrūkti iš namų ir pabūti dviese. Jei leidžia aplinkybės keliaujame savaitgalį pas jos arba mano tėvukus. Keliaujame pailsėti į pajūrį, Druskininkus...

Stengiamės šiltai bendrauti ir gerbti vienas kitą. Gaila, kad mūsų darbai ir užimtumas, kartais neleidžia įvykdyti sumąstytų bendrų planų. Bet tikime gera ateitimi. (juokiasi).

DELFI gatvė: kaip tave apibūdintu tavo geriausi draugai?

Jonas: mano bičiuliai mane vadina „Katinu Liaupoldu“ – draugai gyvenkime draugiškai.

DELFI gatvė: ar turi blogų ydų?

Jonas: turime mes jų visi. Galiu tik pasigirti, jog nerūkau. Pykstu ant savęs, kad prisiimu darbų tiek, jog nesugebu po to viską suspėti. Trūksta man punktualumo, atidumo. Dažnai pervargstu dėl per didelio užimtumo. Tai reikia keisti.

DELFI gatvė: ar mėgsti dirbti virtuvėje? Gal gali, išduoti, ką mėgsti gaminti virtuvėje?

Jonas: jūs pataikėte kaip į dešimtuką. Mama nuo mažens pripratino suktis virtuvėje prie puodų. Studijų metais keliavau į JAV. Pusę metų gyvenau Filadelfijoje, ten dirbau virėjaus padėjėju.

Žiauriai patiko toks darbas. Nors pačiam gaminti neteko, bet padėti papjaustyti, pakepti ar išvirti ką, buvo didžiausias malonumas. O dabar, namuose, merginai ar draugams, mėgstu kepti amerikietiškus jautienos kepsnius. Esu mėsos gurmanas, tad mano beveik visi patiekalai, vyriški ir mėsiški.

DELFI gatvė: kodėl keliavai į JAV?

Jonas: norėjau pamatyti Maiklą Jacksoną. Deja... (juokiasi). Keliavau, nes buvau iki tol matęs tik Latviją. Norėjau užsidirbti. Norėjau paanalizuoti „amerikonų“ kultūrą. Norėjau pabėgti iš Lietuvos.

Tai buvo prieš ketverius metus, buvau jaunas studentas. Grįžęs, tvirtai supratau, kad esu „totalus“ patriotas. Užsibrėžiau tikslus čia ir juos pamažu įvykdau. Amerika tautų katilas, smagu ten atostogauti, keliauti ir pamatyti – tik tiek.

DELFI gatvė: kokios būtų tavo svajonių atostogos?

Jonas: Minimum 20 dienų pabėgimas į Azijos kraštus su Simona. Man tie kraštai dvelkia ramybe, susikaupimu ir džiaugsmu ne vien materialiais dalykais. Rytų žmonės kitokie, noriu juos pažinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis