„Karklės“ festivalyje apsilankiusi PANELĖS komanda aktyviausioms festivaliautojoms negailėjo prizų (FOTO)

Tris dienas trukusi fiesta „Karklė Live Music Beach“ į pajūrį sutraukė daugybę geros muzikos, linksmybių bei aktyvių pramogų ištroškusių festivaliautojų. Festivalio metu buvo galima ne tik pasiklausyti garsių Lietuvos bei užsienio atlikėjų, bet ir įsimintinai bei aktyviai praleisti laiką.

Viena iš smagiausių atrakcijų laukė Emovents pramogų zonoje, kurioje festivalio dalyviai galėjo šėlti šokinėdami ant pripučiamų pramogų. Šios zonos lankytojų laukė klastingasis Burbuliatorius, Pašėlęs krepšinis, Įtampos zona, gigantiškas vartomas Kubas, iš kojų verčiantis Eliminatorius ir Drąsos bokštas. PANELĖS komanda taip pat apsilankė „Karklės“ festivalyje ir pagyvino pramogų zoną merginoms įteikdama prizus.

PANELĖS iššūkio nepabijojusios merginos turėjo galimybę ne tik patirti neišdildomų įspūdžių, bet ir laimėti AVON, Bioderma, Manhattan New York bei Rimmel London grožio prizus. Festivalio dalyvės pripažino, jog aktyvios pramogos jas nuteikė beveik taip pat gerai, kaip išsimaudymas jūroje. Tarsi sugrįžus į vaikystę! Festivaliautojos nepabijojo ne tik išbandyti vikrumą bei lankstumą greitos reakcijos reikalaujančiame Eliminatoriuje, bet ir ryžtis šuoliui nuo Drąsos bokšto.

Po aktyvių pramogų festivalio dalyvės galėjo atsipūsti įsitaisiusios ant kiek ramesnių Emovents pramogų zonos atrakcijų. Ne veltui užsukusios aktyviai praleisti laiką nestokojo šypsenų - juk aktyvi veikla ne tik gerina fizinę formą, suteikia energijos, bet ir daro mus laimingesnius!

Merginoms buvo išdalinti ne tik grožio prizai, bet ir daugybė PANELĖS žurnalų, kuriais festivalio dalyvės be galo džiaugėsi. Puiki nuotaika, aktyvi veikla ir visai nebaisus kartais pasirodantis lietus - Karklės festivalis kaip visuomet nepaliko abejingų! Kitų akimirkų iš festivalio ieškok PANELĖS Facebook paskyroje - galbūt rasi save?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis