Ar žvaigždės braukė ašarėlę, skambant paskutiniam skambučiui?

Abiturientams jau nuskambėjo paskutinis skambutis. Vieni braukė ašarėles, negalėdami atsisveikinti su lengvabūdišku mokyklos gyvenimu, kiti su nekantrumu jau svajojo apie studijas.

DELFI gatvė paprašė daininkų Amberlife, Mino, Viliaus iš ,,Skamp” ir „dangietės“ Skirmantės prisiminti mokyklos diskotekas, smagiausias šventes ir išleistuvių vakarėlį.

Nebūtume ilganosiai, jei nenorėtume išsiaiškinti, ar atlikėjai buvo mokyklos sielos ir ,,grojo pirmaisiais smuikais” diskotekų metu ar mieliau likdavo nuošaly.

Amberlife: ,,Kuo mažiau atsiminimų iš išleistuvių, tuo geresnė šventė buvo“

Ašaros per paskutinį skambutį daininkas Amberlife nenubraukė. Tačiau palikti mokyklą buvo gaila: ,,Apie mokyklą išlikę tik geri prisisminimai“.

Amberlife tuomet grojo grupėjė, kurios koncertai dažnai drebindavo mokyklos sienas. Paklaustas, kokių nuotykių yra atsitikę per koncertus, Amberlife atsakė: ,,Nebūdavo koncertų be kuriozų: ir tekstus pamiršdavome, ir gitarų stygos nutrūkdavo“.

DELFI gatvė: o ar daug gerbėjų turėjai? Ar panelės koridoriuose nesekiojo?

Amberlife: gal ir buvo, bet aš į jas nežiūrėdavau. Turbūt, dar nebuvau subrendęs tam.

Amberlife‘as pasiilgsta mokyklos renginių: ,,tada galėjom daugiau improvizuoti. Dabar jau tenka didesni iššūkiai.“ Pasiilgsta jis ir išleistuvių, apie kurias kalba tiesiai šviesiai. Paklaustas, ką labiausiai prisimena iš šios šventės, jis atsako: ,,Jeigu dvyliktokas bent kažką pamena iš išleistuvių vakarėlio, tai jau visai neblogai...“ Anot daininko, kuo mažiau prisiminimų, tuo geresnė šventė buvo.

Abiturientams Amberlife linki smagių švenčių ir gero vėjo ateityje: ,,Jei neįstosit į aukštąsias, nesijaudinkit, įstosit vėliau.“

Mino diskotekoje šėldavo pagal Sipavičiaus hitus

Daininkas Mino buvo mokyklos aktyvistas, dalyvaudavo visuose renginiuose. Jis dažniausiai kurdavo scenarijus, dainuodavo, vesdavo renginius. Mino prisiminė sukūręs dvi dainas Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventei. Už kūrybiškumą ir aktyvumą mokytojai kartais panuolaidžiaudavo - parašydavo geresnį pažymį.

Kai Mino buvo moksleivis, mokykose dažnai buvo rengiamos diskotekos: ,,Nežinau, gal dabar visi labai ,,šustri“ ir tik į miesto koncertus eina“. Mino pasakoja, kad renginiai mokykloje būdavo organizuojami rimtai – atvykdavo garsūs atlikėjai.

Dainininkas prisiminė, kai mokykloje svečiavosi Egidijus Sipavičius. Tuomet diskotekoje teko šėlti pagal garsiąją ,,Diskoteką“ ir kitus jo hitus.

Dar vienas smagus atsiminimas iš mokyklos laikų – moksleivių radijo stotis. Ten jis su draugais leisdavo muziką. Tačiau kartą ,,prisileido“: nuo direktoriaus gavo pylos dėl nepadorių pasirinktų dainų tekstų.

Dabar Mino su nostalgija prisimena mokyklos laikus ir pripažįsta, kad čia pralėkė patys geriausi metai: ,,Išnaudokite šį laiką, paskui jie nebesugrįš.“

Nenutraukit ryšių su mokyklos draugais!

Mokykloje Vilius iš ,,Skamp” organizuodavo ir vesdavo ,,Mis ir Misterio rinkimus”, su Viktoru Diawara pasirodydavo kasmetiniame šou ,,Talentų Vakaras", vesdavo tokius žaidimus kaip ,,Taip ir ne" taip pat diskotekas.

Vis tik jose lankytis Vilius nemėgo. Geriau su draugais lėkdavo kur nors už mokyklos ribų, į gamtą.

Smagiausias mokyklos renginys Viliui – šimtadienis. Daininkas prisiminė, kaip kurdavo trumpus spektakliukus, kurių metu parodijuodavo savo mokytojus.

Išleistuves Vilius šventė taip pat gamtoje: ,,Pamenu, pradėjo smarkiai lyti. Visi buvom šlapi, purvini, bet laimingi.”

Per paskutinį skambutį dainininkas ašarų neliejo, tačiau Vasario 16-osios gimnaziją Vokietijoje palikti buvo gaila. ,,Gražiausi prisiminimai - iš mokyklos laikų, - sako Vilius. - O abiturientams linkiu kuo mažiau streso per egzaminus, pasirinkti įdomias studijas ir nenutraukti ryšių su savo mokyklos draugais.”

Per išleistuves – maudynės ežere

Mokykloje daininkė Skirmantė nebuvo hiperaktyvi, niekada neatsisakydavo padainuoti mokyklos renginiuose.

Tačiau šokti nesiverždavo: mokyklos diskotekoje lankėsi vos vieną kartą, ir tą tik iš smalsumo. Geriausiai ji prisimena vieną dalyką – tėvai išleisti labai nenorėjo, tačiau „pasirašė“.

Dabar, Skirmantė sako, kad ,,pasakymas, jog eini į mokyklos diskoteką – geras paaiškinimas mamai. Į mokyklą išleidžia daug mieliau nei pasitrankyti po miestą“.

Paklausta apie išleistuves, Skirmantė prisiminė, kaip naktį su draugais išlėkė iš vakarėlio su puošniomis suknelėmis ir bateliais pasimaudyti prie ežero. Po romantiškų maudynių dainininkė grįžo į šokius, tuomet visi keliavo pasitikti saulės.

Skirmantė prisipažino per paskutinį skambutį tikrai nubraukusi ašarą: ,,Buvo gaila palikti klasės draugus, matyti auklėtojos ašaras... Mokykloje buvo paprasta ir gera: visi rūpinosi, padėjo...“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis