Dviejų merginų numylėtinių „miksas“ - svajosi, jog toks vaikinas pakviestų į pasimatymą (FOTO)

Garsiojo Hario Poterio personažą suvaidinęs aktorius Danielius Radcliffe visiems laikams įsimins ne tik kaip vienas talentingiasių, bet ir žaviausių aktorių. Nuo jo dailumu neatsilieka ir buvęs vaikinų grupės One Dircetion narys, šiuo metu solinę karjerą tęsiantis atlikėjas Zaynas Malikas.

Tiesa, kuo siejasi šie du merginų numylėtiniai, žino tik tos, kurios aptiko Kanadoje studijuojančio vaikino Talhos Dar Instagram paskyrą. Šis vaikinas ne tik be galo panašus į Danielį Radcliffą, bet ir kartu beveik nesiskiria nuo saldučio Zayno. Reziumė - tiktų tikriausias dviejų įžymybių mišinys, kuris tiesiog neleidžia miegoti naktimis! Pats Talha teigia ganėtinai dažnai sulaukiantis komplimentų dėl išvaizdos, o apsispręsti, į ką panašesnis - Danielių ar Zayną, jam ganėtinai sudėtinga. Kaip ir ištikimiausioms žavuolio gerbėjoms, kurios pro akis nepraleidžia nė vienos Talhos įkeltos nuotraukos.

Iš tiesų sunkoka nusakyti, kuris panašumas akivaizdesnis. Talha turi tamsias, gilias akis, kokiomis gali pasigirti ir Zaynas, tačiau nešioja identiškus akinukus, kurie tapo tikru Danieliaus simboliu vaidinant Harį Poterį. Visgi lyginant veido bruožus, Talha panašesnis į Zayną. Kita vertus, galbūt neverta analizuoti ir belieka pasidžiaugti tokiu smagiu gamtos pokštu - tikrai ne kiekvienas gali pasigirti tokiu panašumu į įžymybę, o dar į dvi! Nenuostabu, jog merginos, praeidamos pro Talhą, negali jo neužkalbinti, o dažna paprašo studento telefono numerio, tad išsirinkti gyvenimo partnerę Talhai ganėtinai sudėtinga, juk tokia dėmesio gausa!

O tu ar žavėtumeisi tokiu vaikinu šalia?

what's tallie sayin' fam?

A post shared by Talha Dar (@tallie_dar) on Mar 27, 2017 at 7:17pm PDT

bae just ran away • 📸: @manal.dar

A post shared by Talha Dar (@tallie_dar) on May 23, 2017 at 4:47pm PDT

you've gone #Loco, ive gone #Goku 🐲

A post shared by Talha Dar (@tallie_dar) on May 16, 2017 at 5:19pm PDT

(2/3) • that beauty travels in memory with you as you take your course through life, becoming a special part of you because only you've seen it • #VIBES: #dontoverlookthegoodthings ☀️

A post shared by Talha Dar (@tallie_dar) on Apr 14, 2017 at 3:34pm PDT

♠️

A post shared by Talha Dar (@tallie_dar) on Feb 26, 2017 at 5:09pm PST

your girl loves my highlight

A post shared by Talha Dar (@tallie_dar) on Jan 13, 2017 at 4:10pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis