Valdas Karklelis: „Buvo laikas, kai Radžį laikiau mažą ant savo rankų“ (video)

Ar tai tiesa? Taip, tai yra tiesa. Ir ne tik tai. Valdas Karklelis pradėjo imti pinigus už straipsnius ir interviu. Paprašius Valdo atsakyti į kelis DELFI gatvei rūpimus klausimus, jis užsibrėžė: „200 litų arba atsakymų nebus“.

Bet vis dėlto mes buvome atkaklūs. DELFI gatvei Valdas Karklelis papasakojo, kodėl pradėjo šokti striptizą, kada susidomėjo muzika… Pasirodo, kad vaikystėje Valdas klausėsi metalistų „Kiss“, ir net baigdamas ketvirtą dešimtį metų nesidrovi šokti striptizo.

DELFI gatvė: pramogų pasaulį sudrebino žinia, kad tu šoki striptizą. Kodėl pradėjai šokti striptizą? Dėl pinigų, merginos, reklamos?

Valdas: buvo daug minčių, striptizas nebuvo esmė. Tuo metu norėjau kažkuo išsiskirti iš daugumos. Turėjau idėjų, susijusių su šokiais. Įdėjau daug pastangų į šią veiklą, reikėjo kažkaip gauti atoveiksmį už pastangas. Be to scenoje kur kas ramiau jaučiuosi, nėra kažkokių kompleksų, kaip tiems, kurie išeina kažką daryti,o patys nežino, ką ten veikia.

Iš dalies dėl pinigų, dėl merginos… Tiesiog nenorėjau nešioti plytų ir tiek, žinojau, kad sugebu daugiau ir siekiau tikslo.

DELFI gatvė: ar nesijauti senas šokti striptizą?

Valdas: vaikiškas klausimas. Dauguma jaunų žmonių vaikšto ir gyvena kaip mirę. Sėdi ir nesupranta, kam gyvena ir ką turi daryti.

Be to čia „Marijos“ žemėje žmonių nuomonės yra kvailos, „nupezusios“, pasenusios, kaip močiutės šluota (juokiasi).

Užsienyje šoka striptizą dar ir po 50 metų... O kai kurie nesulaikę trisdešimties atrodo blogiau nei aš. Mane jaunesniu laikė, net patys šokėjai. Keista, kai žmonės apsileidžia anksčiau laiko...

DELFI gatvė: kodėl taip nori būti sekso simboliu?

Valdas: čia jau, manau, seniai mane visi juo laiko, čia - tik reklamos dalis, kuri įgaus pagreitį artimiausiu laiku, nes dainuojančių ir kuriančių vaikinų, kurie darytų visko tiek kiek aš…na, nežinau ar bus Lietuvoje artimiausiu laiku!

DELFI gatvė: ką galėtum padaryti dėl reklamos?

Valdas: nieko, ji ir taip jau pakankama... Atėjo laikas už ją gauti pinigus... Kada pervesi honorarą į mano sąskaitą (juokiasi)?

DELFI gatvė: lietuviškoje scenoje esi greta Antano, Radžio, Minedo. Kaip manai, kodėl žmonės tave priskiria prie šių atlikėjų?

Valdas: scenoje nesu šalia šių atlikėjų! Čia buvo vienos mergos –vištos darbas, kuri įkišo mane tarp tų cirkininkų. 0 „Top-10 laida“ ten jau reklama padarė savo, bet tai išnyks greitai... Daug kas jau pastebi.

Jei suprasi, kad yra kelios firmos, kurios kiša pagalius į ratus atlikėjams, kurie joms nepriklauso, gal šiek tiek viskas paaiškės.

DELFI gatvė: ką manai apie šiuos atlikėjus?

Valdas: aš manau, kad žmonės, kurie kažką daro, verti pagyrimo ir įvertinimo. Tie, kurie liežuviais mala, jų gyvenimas tuo ir baigiasi.

Juos visus stumia firmos ir visa kita, kas pavaldu pinigams, o aš einu vienas pats ir jei pasiekiau toki lygį, tai jau daug! Aš negaliu visur spėti labai greitai, todėl einu lėtai, bet tikslingai ir turiu savo planų.

O apie Radžį - atskleisiu paslaptį, buvo laikas, kai Radžį laikiau mažą ant savo rankų, bet ši istorija nėra maloni, jo tėvai nėra labai jau vertinami ar verti didelio dėmesio... Radžio vaikystės gyvenimas yra duobėtas.

DELFI gatvė: koks Valdas buvo vaikystėje?

Valdas: kaip ir visi vaikai, eidavau vogti obuolių ir žaidžiau futbolą, kibinau mergaites.

DELFI gatvė: kur galima pamatyti šeštadienio vakarais Valdą Karklelį?

Valdas: žemėje...(juokiasi).

DELFI gatvė: ar pirmoji meilė turėjo įtakos tavo kūrybai?

Valdas: manau, kad turėjo. Jausmams tai tikrai, o kūrybai... Na, nemanau, gal šiek tiek.

DELFI gatvė: kada pirmą kartą įsimylėjai?

Valdas: tai buvo jau senai, dar kai buvau mažas. Visada patiko merginos (juokiasi).

DELFI gatvė: kas tokia buvo tavo pirmoji meilė?

Valdas: mergina.

DELFI gatvė: kada susidomėjai muzika?

Valdas: muzika patiko nuo mažens. Klausiau radijo, buvo dar „Rapsodija“ tokia su plokštelių grotuvu, vėliau pirmą juostinį mono magnetofoną gavau dovanų.

Pirmi įrašai - „The Beatles“, „The Nazareth“, „Kissׂ, „Alise Cooper“, „Abba “ ir kitų grupių.

Trylikos metų pirmą kartą man pakliuvo į rankas gitara ir nuo tada po truputį ėmiau domėtis šiuo instrumentu, taip ir nepaleidžiu jo iki šių dienų.

DELFI gatvė: dainų tekstus pradėjai rašyti vaikystėje. Apie ką buvo tavo dainų tekstai?

Valdas: pradėjau kurti daineles, kai pramokau šiek tiek groti. Dar iki šių dienų yra išlikę užrašai. Juokinga net skaityti, po truputį kūryba tobulėjo. Kelios iš pirmųjų dainų buvo įrašytos pirmajame albume.

DELFI gatvė: esi išleidęs du albumus. Kuo šie albumai skiriasi nuo kitų atlikėjų darbų?

Valdas: esu išleidęs daugiau albumų, tik kai kurių kokybė prasta, reikia perdaryti. Pirmas albumas buvo „MC“ pavidalo, antras nepasirodė prekyboje, trečias - „MC“ pavidalu kokių penkiasdešimt albumų išleista buvo. O ketvirtas ir penktas - CD pavidalu pasirodė prekyboje, juos galima įsigyti ir dabar.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis