Populiariųjų romantika: nuo saulėlydžio kalnuose iki nakties automobilyje

Kiekvienas vaikinas ar mergina svajoja apie romantišką pirmąjį pasimatymą, kuris būtų tobulas ir garantuotų amžiną meilę… Vieni įsivaizduoja, kad jis turėtų vykti Bahamų salose, kiti - romantiškame restorane, o treti - lėktuve.

Vis dėlto paprasti mirtingieji pasitenkina žemiškais pasimatymais: kavinėmis, kinais. Tačiau populiarių žmonių susitikimai turėtų būti išties įspūdingi. DELFI gatvė pasidomėjo žvaigždžių svajonėmis ir sužinojo, kokie pasimatymai Evelinai, Mino, Robertui ir Žygiui būtų tobuli.

Idilė kalnuose

Evelina, realybės šou „Kelias į žvaigždės 3“ dalyvė, svajonių pasimatymą įsivaizduoja kaip romantišką vakarą. Evelinos svajonių pasimatymas turėtų įvykti vasarą, kalnuose.

„Norėčiau, kad tarp kalnų būtų kriokliai ir šalia vakarieniaučiau su mylimu žmogumi, skambėtų lėta muzika ir žiūrėtume, kaip leidžiasi saulė už kalnų,“ – pasakojo Evelina.

Romantiški nuotykiai

Mino – merginų numylėtinis, jį visi sieja su Italija. Ar jo svajonių pasimatymas vyktų Italijoje su italė?

„Ne, tai turėtų būti labai laukiamas, geidžiamas ir trokštamas žmogus“, - teigia atlikėjas. Mino svajonių pasimatymas būtų mistiškas, nenuspėjamas.

Paklausus, kokia mergina turėtų būti šalia jo, atlikėjas pradėjo fantazuoti: „Ta moteris turėtų būti iš tos pačios svajonės. Ir visiškai nesvarbu, koks automobilis, koks restoranas, koks viešbutis ar koks oras. Svarbu, kas sėdi šalia automobilyje, kaip šypsosi, laukdama patiekiamos vakarienės restoranėlyje, ką atsako, kai išgirsta, jog viešbutyje liko tik dviviečiai kambariai su jaunavedžių lovomis ir kaip nuoširdžiai tave bučiuoja po netikėtai prapliupusiu lietumi“.

Roberto receptas

Robertas Mediuška – pašėlęs „MTV“ berniukas - pasakoja, kodėl žmonės ima svajoti apie pasimatymus: „Atėjus vasarai, kur beeitum: į miesto centrą, kavinę, klubą ar koncertą - visur pilna įsimylėjėlių porelių! Nejučiomis pats imi ieškoti naujų pažinčių, kurios baigtųsi ilga ir laiminga draugyste.

Norint to pasiekti, reikia padaryti stulbinantį pirmą įspūdį, kuris pereitų į tolimesnį bendravimą. Pirmąjį įspūdį reikia padaryti per pirmą pasimatymą.“

Pasimatymui labai svarbu parinkti tinkamą vietą. Tai turėtų padaryti vaikinas, nes merginoms nelabai patinka, kai joms pasimatymo organizavimas užkraunamas ant pečių. Kokią svajonių pasimatymo vietą parinktų Robertas?

„Geriausia vieta, mano manymu, yra ta, kur mielo žmogaus laukimas intriguotų. Man patinka nutrūktgalviškos merginos, todėl rinkčiausi nestandartinę vietą. Tokią, kuri dar labiau sustiprintų malonų pasimatymo jaudulį.

Tai galėtų būti pasisėdėjimas ant Gedimino pilies bokšto, iš kur matytųsi besileidžianti saulė, o vėliau ir visas naktinis Vilnius.

Galima atsisėsti prie Vilnelės upės ir įmerkus kojas į vandenį mėtyti akmenukus. Per vandens ratilus vos matomai įžiūrėti savo simpatijos veido išraiškas ir drąsinti ją mielais žodeliais. Reikia išsirinkti tokią originalią vietą, su kuria asocijuotųsi mylimas žmogus visą gyvenimą“, - romantiškai pasakoja laidų vedėjas.

„Bet jei nesiriš kalba su mergina, tai jokia tobula pasimatymo vieta neišgelbės“, - mano vaikinas. Laidų vedėjas teigia, kad bendraujant neturėtų jaustis dirbtinumo ir išankstinių nesąmoningų įsipareigojimų. Kad po pirmo pasimatymo būtų ir antras.

Per pasimatymus visada reikia išlikti savimi. „Tokios dirbtinės pokalbio temos kaip kompiuteriai, automobiliai ar mokslas gali numarinti intrigą jau pirmąją jūsų pažinties dieną. Visą oficialią informaciją bus galima gauti ir vėliau, o štai humoro jausmą, supratingumą ir sielos artumą galima pajusti tik tą pačią pažinties sekundę“, - pasakoja Robertas.

Kiekviena diena – svajonė

Dainininkas ir žurnalistas Žygis teigia, kad svajonių pasimatymas gali būti ir kiekvieną dieną. „Svarbiausia, kad du žmonės vienas kitam kurtų svajonę“,- kalba Žygis.

Žygiui vieta pasimatymui nėra svarbi: pasimatymas galėtų vykti ir kavinėje, po atviru dangumi, ir jaukiame restorane.

Žmogus, su kuriuo vyktų pasimatymas turėtų būti antroji žmogaus pusė: „Manau, kad tokiu atveju galima romantiška atmosfera, jaukūs ir įdomus pokalbiai arba kaip tik viską pasakanti tyla“.

Žygis jau buvo savo svajonių pasimatyme. Jis vyko trečią valandą nakties automobilyje su gražia mergina. Pasimatymas paprastas, kasdieniškas, tačiau iki šiol žurnalistui jis yra įstrigęs kaip maloniausias prisiminimas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis