Keturiolikmetė su prodiuseriu ir riedlente (audio)

Mergaitė svajoja apie sceną ir ji nori būti kitokia atlikėja, nei daugybė vienodų dabartinių scenos „mergaičių“. Ji sakosi visada žavės savo vokaliniais sugebėjimais, o ne seksualumu.

Elzė jau turi prodiuserį, kuris rūpinasi jos muzikine karjera, tačiau kol kas jis neišduoda, koks bus merginos įvaizdis rudenį, kai ji taps visų matoma ir žinoma.

DELFI gatvė pakalbino ateities žvaigždę ir sužinojo, ką ji galėtų padaryti dėl populiarumo. Ką Elzė aukoja dėl dainavimo? Kokie yra jos pomėgiai? Kiek laiko atlikėja skiria dainavimo repeticijomis?

DELFI gatvė: nuo kelerių metų pradėjai dainuoti?

Elzė: dainuoju nuo keturių metų.

DELFI gatvė: kaip prasidėjo tavo solinė karjera?

Elzė: „Nykštukų mokyklėlėje" dainuodavau grupėje su kitais vaikais. Mokytojai patiko mano balsas, todėl esant galimybei, siūlydavo man solinę partiją. Man patiko dainuoti vienai ir nuo septynerių metų su mama jau ieškojome mokytojos individualioms vokalo pamokoms.

DELFI gatvė: kiek laiko repetuoji? Ar nebuvo tokių dienų, kaip norėjai mesti dainavimą?

Elzė: pas vokalo dėstytoja einu du kartus per savaite, bet dainavimas mane lydi ir namie, ir vaikštant gatvėmis ir t.t. Namie dainuoju kasdien. Ne, nenorėjau mesti, nes visada labai norėjau ir noriu dainuoti.

DELFI gatvė: dalyvavai daugybėje konkursų. Kokiuose konkursuose ir festivaliuose esi dalyvavusi? Kaip jautiesi, kai laimi konkursuose?

Elzė: tarptautinis dainų konkursai „Boztorgai" Almatoje, „Malenkije zviozdocki" Sank Peterburge, festivalis „Laumes juosta" Palangoje.

Laimėti būna labai smagu, tai yra tarsi didelio darbo įvertinimas, kuris paskatina dirbti toliau. Džiaugsminga nuotaika lydi kelias dienas. Po to vėl kimbu į darbus, kad galėčiau dalyvauti festivaliuose ir laimėti.

DELFI gatvė: kai važiuoji į festivalius tikiesi laimėti?

Elzė: šiek tiek tikiuosi, kad laimėsiu, ir, žinoma, to noriu, juk dėl to ir dirbu, bet važiuoju ne dėl to, kad atsivesčiau prizą, svarbiausia sudalyvauti.

DELFI gatvė: ar nežadi dalyvauti „Vaikų Eurovizijos" nacionalinėje atrankoje?

Elzė: nemanau, kad „Eurovizja“ yra tas konkursas, kuriame būtina sudalyvauti, yra daug „stipresnių“ konkursų, kuriuose dalyvavau ir dar dalyvausiu.

O šiaip tokiam konkursui reikalinga daina, kuri turi būti neįprasta, o man nesinori labai smarkiai „šokinėti“ nuo vieno stiliaus prie kito.

DELFI gatvė: ar žiūrėjai „Vaikų Eurovizijos" , kai dalyvavo Lina Joy. Kaip vertini jos pasirodymą?

Elzė: Lina yra mano draugė, aš ją labai gerbiu, ji scenoje visada padaro šou, kuris sudomina visus. Jos pasirodymas „Eurovizijoje“ buvo tikrai aukšto lygio.

DELFI gatvė: kokio stiliaus dainuoji dainas? Koks labiausiai patinka muzikos stilius?

Elzė: dainuoju įvairių stilių dainas, kol kas dažniausiai tekdavo perdainuoti žinomas dainas, bet labiausiai patinka rokas ir populiarioji muzika.

Dainos turi būti jausmingos, surandančios kelią į klausytojo širdį ir jausmus. Dabar mano stilius po truputį keičiasi ir jau rudens pradžioje pristatysiu kiek neprastas dainas tiems, kas mane girdėjo anksčiau.

DELFI gatvė: rudenį žadi nustebinti savo nauju įvaizdžiu ir kitaip sužibėti scenoje. Ar gali papasakoti apie tai daugiau?

Elzė: apie tai papasakos mano vadybininkas.

„Elzė rudenį pasirodys kitokia, vis dėlto Elzei jau keturiolika metų, ji turi savo norų, formuojasi jos noras dainuoti tam tikro stiliaus dainas. Kol kas mes visko neatskleidžiame tik sakome, kad Elzė nustebins tikrai daug žmonių savo netikėtu pasikeitimu", – pasakoja vadybininkas Justinas.

DELFI gatvė: dainą „Mes panašūs" sukūrė Linas Adomaitis, Rūta Lukoševičiūtė ir tu. Kodėl būtent su šiais atlikėjais kūrei dainą? Ar patiko bendradarbiauti su šiais atlikėjais?

Elzė: Linas Adomaitis, mano manymu, yra vienas geriausių Lietuvos muzikos kūrėjų, su kuriuo labai gera dirbti kartu.

Rūta Lukoševičiūtė - taip pat nuostabus žmogus ir, beje, mus sieja dar ir tai, kad mokomės pas vieną vokalo mokytoją Nijolę Maceikaitę. Tikiuosi bendradarbiausime ir ateityje.

DELFI gatvė: ar iš savo mokytojos Nijolės Maceikaitės sulauki daug pastabų dėl dainavimo? Ar ji - griežta mokytoja?

Elzė: Nijolė Maceikaitė yra labai gera mokytoja. Kaip ir kiekvienas mokytojas ji sako pastabas, bet pikta jos tikrai nepavadinčiau.

DELFI gatvė: ką galėtum paaukoti dėl populiarumo?

Elzė: kadangi dainuoju nuo keturių metų, paaukoti jau teko nemažai, dažniausiai nukenčia laisvalaikis, bet kartu koncertai man tampa be galo maloniu laisvalaikiu ir darbu.

Kartais būna, kad nukenčia mokslai, bet stengiuosi visomis jėgomis laikytis. Priešingu atveju ir vadybininkas baus griežtai, jei blogai mokysiuosi.

DELFI gatvė: ar neskaudu, kad aukoji laisvalaikį, draugus?

Elzė: pirmiausia mano laisvalaikis kartu sutampa su mano hobiu. Šiaip viskam atrandu laiko: ir dainavimui, ir draugams. Nors gal draugams laiko lieka šiek tiek mažiau, bet dainavimas yra mano hobis, todėl jam skiriu daugiausia laiko.

DELFI gatvė: galėtum atsisakyti meilės, draugų, kad taptum garsi?

Elzė: tikra meilė ir draugai išlieka, bet kokiomis aplinkybėmis.

DELFI gatvė: ar norėtum tapti dar garsesnė?

Elzė: aš dar nesu garsi, aš dar tik pradedu lipti šiais laiptais. Bet man tai be galo patinka, man scena ir daina yra brangi. Tikrai galėčiau daug ką padaryti, kad galėčiau dainuoti.

DELFI gatvė: Lietuvos scenoje merginos būna gražios, seksualios. Ar pati norėtum ir leistum, kad kurtų stilistai ir prodiuseriai tave tokią?

Elzė: mano dainos ir mano įvaizdis tikrai nėra toks. Žinoma stilistų ir prodiuserių reikia klausyti, bet man svarbiausia dainavimo lygis ir juo noriu sužavėti, o ne seksualumu.

DELFI gatvė: sakai, kad reikia klausyti prodiuserių. Bet iš tavęs gali padaryti pigią atlikėją, kurti skaudžius skandalus apie tave. Ar atsisakytum tokio prodiuserio, ar dirbtum su juo?

Elzė: mes dabar dirbam su vadybininku, kuris stengiasi, kad aš pasirodyčiau stipri kaip vokalistė. Jam svarbu, kaip aš atrodau scenoje, jis stengiasi dėl manęs.

Mes dirbame profesionaliai ir, tikiuosi, tai bus įvertinta. Aišku, jei būtų prodiuseris, kuris siektų tik skandalų ir padarytų mane skandalingą žvaigždę, tada aš jo atsisakyčiau.

DELFI gatvė: ką manai apie Lietuvos atlikėjus ir grupės?

Elzė: yra atlikėjų, iš kurių aš turiu daug ko mokytis, bet yra daug atlikėjų, kurių man nei įvaizdis, nei stilius nepriimtinas, kaip sakiau, mano manymu, jei jau esi dainininkas, tai turi turėti labai gerą balsą.

Iš vieno norėčiau pasimokyti dainuoti iš kito šokti, o iš trečio geros vaidybos. Vieno kažkurio dainininko ar grupės negalėčiau išskirti.

DELFI gatvė: ką mėgsti veikti laisvalaikiu?

Elzė: mėgstu žvejoti ir važinėti riedlente (šypsosi).

DELFI gatvė: tavo pomėgiai yra žvejyba, važinėti riedlente bei riedučiais. Ar nemanai, kad šie pomėgiai labiau tinka berniukams?

Elzė: aš mėgstu būti kitokia nei visi, aš mėgstu šėlti ir mėgstu būti pašėlusi. Šios pramogos yra mano išskirtinumas.

DELFI gatvė: kodėl susidomėjai šiais pomėgiais?

Elzė: važinėti su riedlente pradėjau kartu su broliu ir man tai patiko, todėl tai tapo mano laisvalaikio praleidimo būdu. Į žvejybą tėvelis imdavo mane nuo vaikystės, dabar man tai patinka (juokiasi).

DELFI gatvė: kokį laimikį esi pagavusi?

Elzė: aš žvejoju dėl malonumo, o ne dėl laimikio, aišku - malonu pagauti, dažniausiai pagaunu apie 10 - 15 žuvyčių.

DELFI gatvė: ar su broliu esate artimi? Ar jam pasipasakoji apie savo vaikinus, problemas?

Elzė: taip, mes su broliu esame artimi, vienas kitam papasakojame savo paslaptis.

DELFI gatvė: ar klasėje nesijauti žvaigždė? Gal sirgai žvaigždžių liga?

Elzė: klasėje esu eilinis vaikais kaip ir visi kiti. Kol kas nesirgau tikiuosi ir nesusirgsiu šia liga.

DELFI gatvė: kurie dalykai sekasi mokykloje?

Elzė: dailė, biologija, geografija, anglų bei lietuvių kalbos.

DELFI gatvė: ar dažnai praleidi pamokas dėl koncertų ir repeticijų? Ar mokytojai nekaltina tavęs dėl to?

Elzė: kadangi koncertų kol kas nėra tiek daug, tai viską dar pavyksta suderinti, kol kas iš mokytojų priekaištų taip pat negirdžiu (juokiasi). Kaip bus ateityje niekas nežino.

DELFI gatvė: koks linksmiausias nuotykis buvo įvykęs mokykloje?

Elzė: kažkada mokykloje gėriau arbatą, o visi klasiokai ir klasiokės juokiasi. Aš nesupratau dėl ko jie juokiasi, o pasirodo jie į arbatą pripylė druskos, o aš nieko nepajutau (juokiasi).

DELFI gatvė: ar mėgsti knygas skaityti? Kokias mėgsti knygas skaityti?

Elzė: taip mėgstu labai, dažniausiai skaitau nuotykių ir fantastinės knygas.

ELZĖS DAINA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis