Internetinės pažintys vienai nakčiai

Jaunimas ne tik klubuose ar gatvėje gali susipažinti su savo antrąja puse. Vis daugiau jaunuolių susipažįsta internete, pažinčių portaluose. Juose vyksta pokalbiai, susipažįstama, pažintys tęsiamos virtualiuose pasimatymuose ir kartais baigiasi vestuvėmis.

DELFI gatvė ištroško naujų pažinčių ir iškart užsiregistravo viename pažinčių portale. Kokie žmonės lankosi tokiuose portaluose? Ar jie dalyvauja akluose pasimatymuose? Ar nenusivilia? Ar meluoja vieni kitiems?

Merginos teigia, kad vaikinai yra aktyvesni, ieškodami pažinčių nei jos. Jos retai pasiūlo susitikti, išgerti kavos kavinėje. O vaikinai iškart siūlo susitikti, nuvažiuoti savaitgalį į klubą ar nueiti į kavinę arbatos.

Darius yra dvidešimt šešerių metų vaikinas iš Vilniaus. Jis yra dalyvavęs keliuose pasimatymuose su internete susipažintomis merginomis.

„Labai nusivyliau tais pasimatymais, nes merginoms reikėdavo iš manęs tik naudos. Reikalaudavo nusivežti į prabangų naktinį klubą, ar restoraną. Taip pat prašydavo už pasimatymus pinigų, nes joms reikia pragyventi.

Dauguma merginų būdavo gražios studentės ir iš provincijos. Tokie pasimatymai būdavo tik vienadieniai. Tik porą kartų draugavau ilgiau su „pažinčių“ mergaitėmis, “- pasakojo vaikinas.

Merginos internete nėra aktyvios. Jos ne visiems vaikinams atrašo laiškus, retai parašo pirmos vaikinams. Bet gauna daugybę laiškų iš vyriškos lyties atstovų, su įvairiausiais pasiūlymais.

Merginos taip pat nusivilia nukeliavusios į pasimatymus, dažniausiai vaikinas būna nedrąsus, nekalbus. Laura dalyvavo aklame pasimatyme su vaikinu iš pažinčių portalo.

„Vieną kartą buvau aklame pasimatyme su internetiniu vaikinu. Su juo internete susirašinėjau mėnesį, jis pasirodė drąsus, iškalbingas, pasitikintis savimi. Kalbėdavome įvairiomis temomis, apie buvusias meiles, net intymiomis temomis. Vis norėjosi jį pamatyti.

Pasimatymas vyko viename prekybos centrų kavinėje. Vaikinas atėjo gražiai apsirengęs, su rože. Ją man padovanojo, atsisėdome prie stalelio, ir užsisakėme kavos. Pasimatymo metu tik vaikinas atsakinėjo į mano klausimus, nieko nepaklausė manęs ir svarbiausia už kavą turėjau susimokėti pati. Nuo to karto nebeinu į tokius pasimatymus,“- pasakojo Laura.

Iškalbingi, gražūs ir „normalūs“ vaikinai retai lankosi pažinčių svetainėse, mano merginos, nes anot jų, tokiose svetainėse lankosi tik iškrypę ir negalintys susirasti sau širdies draugės vyrai.

Dažnai merginos sulaukia vienos nakties pasiūlymų už pinigus. Vaikinai siūlo nuo 50 litų iki 300 litų už vieną naktį. Žinoma, pasimatymas gali vykti automobilyje, vaikino ar merginos namuose, viešbutyje.

Taip pat internetinėse pažinčių portaluose yra užsiregistravę Lietuvoje žinomi žmonės. Galima pamatyti pažinčių portaluose „keliečius “ Haroldą, Donatą, dainininkus Vaidą Baumilą, Mia ir kitus atlikėjus. Bet jie neieško internetinių pažinčių, o bendrauja su savo draugais užsienyje, kartais ir gerbėjais.

DELFI gatvei pakalbinus dainininką ir grupės „Pikų panos“ prodiuserį Haroldą, vaikinas pasakė, kad pažinčių portaluose lankosi seniai, daugiausia todėl, kad „susirašytų“ su draugais. Keista, bet jo draugystė su panele Greta taip pat gimė internete.

Kaip jis susipažino su Greta? Į kokius laiškus atsakinėja internete? Viską sužinosite perskaitę interviu su Haroldu.

DELFI gatvė: kada pirmą kartą ir kodėl užsiregistravai pažinčių portale?

Haroldas: tai buvo maždaug dešimtoje klasėje. Užsiregistravau kviečiamas draugų ir vedamas smalsumo. Tai buvo ir yra patogus dalykas, jei nori „susirašyti“ su draugais, gyvenančiais kituose miestuose arba užsienyje. Naujų „tikrų“ draugų internete niekad nesu ieškojęs, nes tokių jau turiu.

DELFI gatvė: ką galėtum patarti jaunimui, kurie ieško pažinčių internete?

Haroldas: žinau daug pavyzdžių, kai žmonės susipažįsta internetu, draugauja. Netgi turiu vieną draugą, kuris viename šių portalų surado savo dabartinę žmoną, augina du vaikus. Todėl neatkalbinėsiu žmonių išsiregistruoti (juokiasi). Palinkėsiu tik negyventi tais portalais ir nevarvinti akių ištisą parą (nes tokių tikrai yra).

DELFI gatvė: kodėl dabar esi pažinčių portaluose, jei turi merginą?

Haroldas: ten vis dar esu ne dėl antros pusės paieškų. Tai patogus bendravimo būdas su draugais bei pažįstamais.

DELFI gatvė: iš kokių merginų gauni laiškų? Ką dažniausiai tau jos rašo?

Haroldas: laiškų gaunu įvairių ir daug. Šiaip dauguma nepažįstamų rašinėja „kaip sekasi, ką veiki, ar tu tikras“ . Gaunu malonių palaikymo laiškučių, pagyrimų dėl mano muzikinės veiklos. Būna ir kvietimų kavos, į klubą arba tiesiai šviesiai į svečius (šypsosi).

DELFI gatvė: ar dažnai atsakinėji merginoms į laiškus? Į kokius laiškus atsakinėji?

Haroldas: atsakau į normalius, bent kažkiek rimto turinio laiškus. Nemėgstu tuščiažodžiavimo.

DELFI gatvė: ar esi kada nors susiradęs merginą internetu?

Haroldas: merginos niekada internete neieškojau. Keista, tačiau su savo dabartine mergina Greta susipažinau būtent ten (juokiasi). Ilgą laiką ji buvo mano draugų skyrelyje, bet susirašinėjome labai retai.

Kai su „Starlife“ skelbėme atranką į grupę „Pikų panos“, visiems savo draugams siunčiau informaciją apie atranką. Išsiunčiau ir jai. Užsiregistravo ir pateko. Kažkur po pusmečio supratome, kad mylime vienas kitą ir nusprendėme būti kartu.

DELFI gatvė: kaip manai, ar galima internetu susirasti merginą?

Haroldas: iš mano pavyzdžio galima spręsti, kad galima, bet nebūtinai taip įvyks.

DELFI gatvė: ar esi dalyvavęs pasimatyme su internetine mergina?

Haroldas: esu, bet tai buvo irgi ne tik internetinė pažintis. Susipažinome internetu, o vėliau suvedė gyvenimas. Jei klausiate apie tokį tikrą „internetinį“ pasimatymą - ne.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis