Lietuviškoji Paris Hilton Italijoje (foto)

Italija jau seniai garsėja kaip vilioklių vaikinų, degančios saulės ir gaivinančių kokteilių kraštas. Dvidešimt dvejų metų vilnietė Indrė Augustaitytė nuvykusi į Italijos kurortą Samsarą nė neįsivaizdavo, jog sukels mažytę revoliuciją nuobodžiaujančių italų paplūdimyje.

Indrė Samsaroje sužibo kaip tikra žvaigždė: turėjo nuosavą apsauginį, šėlo su garsiausiais Italijos diskžokėjais, jos dėmesio nepasidalino vietiniai italiūkščiai, o slapti gerbėjai užsakinėjo akrobatinių lėktuvų pasirodymus Italijos danguje.

Indrė Augustaitytė Vilniaus pedagoginiame universitete studijuoja politikos mokslus ir yra paprasta, niekuo neišsiskirianti studentė. Turbūt net pati Indrė neįsivaizdavo, koks nuotykis jos laukia laimėjus „MTV“ bei „Omnitel“ inicijuojamą projektą „Ežio stažas“.

„Italijoje buvau tikra žvaigždė. Ne vienas vaikinas bandė pavergti mano širdį, apžavėti itališkais kerais ir sugundyti paslaptimis“, - intriguojantį pokalbį pažada Indrė.

Darbovietėje – meilės aistros

„Ežio stažo“ nugalėtoja Indrė laimėjo stažuotę Italijos kurorte Samsaroje, kur tapo populiariausio vakarėlių organizatoriaus asistente. „Čia saulė raudonesnė bent dešimčia kartų nei Lietuvoje, lengvas vėjelis maloniai glosto kūną, o vėsūs kokteiliai svaiginančiai atgaivina nualintą sveikatą“, - įspūdingas akimirkas, praleistas Italijoje, prisimena I.Augustaitytė.

Renginių organizavimo patirties pasisėmusi mergina pasakoja, jog karštas italų temperamentas nė iš tolo neprimena lėtapėdių lietuvaičių, kurie penkis kartus pamatuoja ir tik vieną pjauna.

„Pirmieji meilės laikrodžio dūžiai pradėjo mušti jau įsibėgėjus pirmajai savaitei. Mano direktorius Davidas netikėtai pradėjo rodyti dėmesį. Dirbtinai sukurdavo situacijas, kad pabūtume vieni. Kai atsakiau, jog tikrai nenoriu būti jo mergina, direktorius pradėjo kelti pavydo scenas ir ėmė mane viešai ignoruoti“, - karčias darbo akimirkas prisimena Indrė.Vakarėlių organizavimo paslaptys

Tačiau apie patirtį, įgytą darbe, Indrė kalba nuotaikingai bei entuziastingai. „Ežio stažo“ nugalėtoja pasakoja, jog suderinti darbą ir laisvalaikį – labai svarbu.

„Stažuotės metu sužinojau, jog organizuojant vakarėlius svarbiausia yra tinkamos pažintys. Išmokau bendrauti taip, kad kiekvienas klientas, atėjęs į vakarėlį, jaustųsi svarbus, laukiamas ir reikalingas“, - atvirauja Indrė.

Mergina neslepia, jog svarbiausios savybės, norint dirbti Italijoje yra italų kalbos mokėjimas, komunikabilumas. Indrė pabrėžia, jog reikia mokėti bendrauti su nepažįstamais žmonėmis ir kiekvieną iš jų puikiai prisiminti.

„Niekada nežinai, kada vėl teks bendrauti su žmogumi. Gal ryt, o gal po savaitės. Ir jis tikrai pageidaus, kad tu prisimintum visas pokalbių temas, kuriomis diskutavote“, - tikros specialistės balsu aiškina Indrė.Kaupė žinias

Kuo jau kuo, bet dėmesio stoka I.Augustaitytė viešėdama Italijoje tikrai negalėjo skųstis. „Mane pradžiugino naujiena, kad daugelis vaikinų į vakarėlius eidavo tik dėl manęs. Jie matė, jog apie mane buvo kuriamas filmas „MTV“ muzikiniam kanalui ir jiems atrodė, jog esu žinoma savo šalyje. Nesiginčijau. Man patiko dėmesys, kurio sulaukiau Samsaroje“, - nesikuklina stažuotoja.

Tačiau į Italiją Indrė keliavo ne vaikinų „kabinti“. Mergina norėjo išmokti vakarėlių organizavimo gudrybių ir pasisemti nepakartojamos patirties. „Stažuotė Italijoje man atnešė daug naudos. Patyriau daug nuotykių bei pažinau Italijos kultūrinį gyvenimą iš arti. Įgavau naujos patirties, praplėčiau pažinčių ratą, susiradau naujų draugų ir užsidirbau pinigų“, - slapukauja Indrė.

Paklausta, ar užsidirbo ir kur išleido uždirbtus pinigus, Indrė paslaptingai nusišypso ir greitakalbe paaiškino. „Mano atvejis yra sudėtingesnis nei kitų stažuotojų. Turėjau galimybę užsidirbti pinigų, tačiau juos visus jau ir išleidau... Pasilikau juodai dienai, jei netikėtai pasikeistų ekonominė padėtis mano kišenėje“, - šmaikštauja Indrė.Išvarginta dėmesio

Mergina išduoda paslaptį, jog „Ežio stažo“ metu sukauptas žinias ir patirtį planuoja išnaudoti naujame darbe. „Kol kas – tai tik pasiūlymas, kuris yra ne Lietuvoje. Jei panašų darbo pasiūlymą gaučiau gimtajame krašte, mielai pasinaudočiau proga dirbti patinkantį darbą ir tuo pačiu pasilikti gimtinėje“, - patriotines mintis gliaudo Indrė.

Samsaros kurorte Indrei teko išbandyti įvairiausių darbų: einant paplūdimiu dalinti skrajutes, kviečiančias apsilankyti vakarėlyje, lankstyti gultus poilsiautojams. Tačiau minėta veikla veržliam Ingos būdui netiko.

„Labiausiai patiko darbas vakarėlių metu. Bendraudavau su žmonėmis, šokdavau, kalbindavau už pulto grojančius diskžokėjus, reguliuodavau muzikos stiprumą. Privačiuose vakarėliuose stovėdavau prie įėjimo ir tikrindavau svečius pagal sąrašą“, - pavydėtina patirtimi dalinasi Indrė.

Nors Indrei galima tik pavydėti patirties, kurią mergina įgavo laimėjusi „Ežio stažo“ konkursą, stažuotoja prasitaria, kad baltaodei merginai sunku pritapti prie visuomet temperamentingų italų.

„Kuo daugiau žmonių vakarėliuose – tuo daugiau priekabių tekdavo patirti. Sulaukiau labai daug dėmesio, kuris kartais vargindavo ir neleisdavo atsipalaiduoti“, - pokalbį užbaigia I.Augustaitytė.

Visus nuotykius, patirtus Italijoje, galite rasti asmeniniame Indrės

  • dienoraštyje .  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis