Naujųjų žvaigždžių kalvių vaisiai

Pasibaigė muzikinių realybės šou „bumas“, bet prasidėjo muzikiniai projektai „Žvaigždžių vartai", „Muzikos akademija". Ten nebereikia gyventi uždarose patalpose, nereikia kurti skandalų, kad išgarsėtum, pagrindinis vertinimo kriterijus čia – talentas, balsas ir pasirodymas.

Abiejuose muzikiniuose projektuose dalyvaus daugiau, nei dvidešimt dalyvių, kurie bandys tapti žvaigždėmis. Todėl DELFI gatvė pakalbino muzikinio projekto „ Muzikos akademijos" dalyvius Ewex, Gabrielę, linksmąjį Juozą, ir „Žvaigždžių vartų" dalyvius Dainių bei Vytautą.

Ar jie siekia tapti naujomis TV žvaigždėmis? Ko tikisi iš pasirodymų projektuose?

Ewex prodiuseris – širdies draugas

Ewex – Ieva Kulbačiauskaitė savo muzikinę karjerą pradėjo tada, kai internete susirado Donciavo (Donato Juršėno) kontaktus. Donciavas, išgirdęs merginos įrašus, pasikvietė į savo studiją, kurioje mergina įrašė kelias R'n’B stiliaus dainas. Tarp šių žmonių užsimezgė meilė.

Kodėl ji dainuoja R’n’B, o ne visagalį popsą? R'n’B stilių atlikėja pasirinko, nes tuo metu ji klausė tik tokio stiliaus dainų, kaip pati teigia, tiesiog „užsikabino".

Prieš porą metų atlikėja vienuose muzikiniuose apdovanojimuose laimėjo geriausios R’n’B atlikėjos nominaciją. „Man šis apdovanojimas – labai svarbus, nes jis yra pirmasis, tokie apdovanojimai toliau skatina eiti ir kurti", - kalbėjo Ewex.

Pavasarį dainininkė išleido albumą „ Išparduota". „Albumas – ryškus, ne tik kalbu apie viršelį, bet apie viso albumo turinį", - pasakojo muzikinio projekto dalyvė. Šį rudenį mergina įstojo į dvi akademijas: „Muzikos akademiją" ir Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, kur studijuoja garso režisūrą.

Kodėl R’n’B dainininkė dalyvauja „popsiniame'' muzikiniame projekte? „Tiesiog čia – muzikinis projektas. Aš manau, kad jei tai būtų šou, kurio metu turėčiau lindėti, uždaryta vienoje patalpoje, manau, kad nebūčiau sutikusi dalyvauti. Aš noriu mokytis. Šis šou buvo man iš tiesų priimtinas. Nes jis neprieštaravo mano įsitikinimams.

Aš galėsiu atlikti savo kūrybos dainas, tai – šauniausia, nes jas galės išgirsti platesnė auditorija. Visada norėjau savo dainoms suteikti vizualinį pavidalą. O čia bus suteikiamos visos sąlygos mano dainas realizuoti vizualine forma. Taip pat einu gerai praleisti laiko," - pasakojo muzikinio projekto dalyvė.

Atlikėja dainuos projekte savo kūrybos dainas, bet jei bus linksma, tai mergina uždainuos ir „popsą". Ewex nebijo greitai iškristi iš muzikinio projekto: „nešu idėją, ir gal iš vienos pusės bus gerai, nes tada užmirš žmonės mane ir atsikratysiu realybės šou etiketės, bet neturiu fobijos tokiai etiketei, labiau bijau varlių".

Verkia dėl gėdos

Gabrielė nuo pat vaikystės girdėjo pianino garsus, nes mama – muzikos mokytoja. Nuo ketverių metų pradėjo dainuoti vaikų vokalo studijoje „Rokoko". Taip pat baigė muzikos mokyklą, fortepijono ir smuiko specialybes.

Mergina įprato nuolat galvoti apie muziką. „Kartais pasidaro liūdna, kai negaliu klausyti muzikos, nes ją nuolat kritikuoju, analizuoju. Man muzika – gyvenimo būdas, dainuodama jaučiuosi ypatinga. Tai vienintelė sritis, kurioje jaučiuosi labai gerai", - kalbėjo Gabrielė.

Vasarą mergina pamatė reklamą televizijoje, kur ieško dalyvių į naują muzikinį projektą - „Muzikos akademiją", ji iškart užpildė anketą. Ji vienintelė pateko į muzikinį projektą, tik užpildžiusi anketą. Gabrielę organizatoriai pakvietė į perklausą, prodiuserius pritrenkė Gabrielės mėlynos akys ir talentas.

„Man reikėjo iššūkio, todėl sutikau į projektą ateiti. Žinau, kad esu jauna, dar viskas man prieš akis, bet nebenorėjau ilgiau laukti. Noriu sužinoti, ar aš pakankamai stipri ir talentinga būti scenoje, ir, žinoma, parodyti savo balso galimybes. Studijuoju džiazo muziką, vokalą, noriu tapti atlikėja, tad pats laikas išsiaiškinti, ar galiu sudominti Lietuvą", - pasakojo dalyvė.

Žavioji Gabrielė iš projekto tikisi daug: suburti gerbėjų ir klausytojų ratą, šis šou jai suteiks puikias galimybes parodyti save. Projektas dalyvei yra gyvenimo mokykla: per pirmąjį pasirodymą ji sulaukė komisijos narės Rūtos Ščiogolovaitės kritikos, net pravirko būsimoji dainininkė.

„Aišku, man buvo skaudu girdėti kritiką, vien dėl to, kad aš ją pripažinau. Kaip ir jau minėjau, man buvo gėda už klaidas", - kalbėjo Gabrielė.

Elvis Preslis numeris 2

„Misteris rokenrolas. Taip galėtume pavadinti dvidešimtmetį iš Kaišiadorių. Šypsena ir gera nuotaika beveik niekada nedingsta iš šio vaikino veido, o pasigirdus rokenrolo ritmui scenoje suskamba nuotaikingas balsas. O jei išgirstumėte, kaip vaikinas dainuoja rokenrolo karaliaus baladę „Only You"…- taip Dainių publikai pristatė „Žvaigždžių vartų" prodiuseriai.

Dainius kilęs iš muzikalios šeimos. Bet muzika rimčiau pradėjo domėtis prieš tris metus, kai susilaužė koją. Tada vaikinas, neturėdamas ką veikti, išmoko groti gitara ir kurti muziką. Nuo to karto suprato, kad jo gyvenimas – muzika.

„Patiko projekto idėja, kad visas dėmesys skiriamas dainavimui, būsiu vertinamas tik dėl to, kaip atrodau scenoje, o ne kaip elgiuosi ar bendrauju realybės šou patalpose. O svarbiausia, negalėjau praleisti šanso pasirodyti tarp stiprių dalyvių", - pasakojo Dainius.

„Atėjau į projektą, tikėdamas, kad praplėsiu savo muzikines žinias, pasisemsiu patirties, pažinsiu muzikos rinką, bei praplėsiu naujų draugų ratą. Pirmas įspūdis - puikus: fotosesija, pirmieji interviu, pristatymas spaudai, pirmasis pasirodymas žiūrovams", - pasakojo Misteris rokenrolas.

„Ventukų“ pažiba dainuos „popsą“

Juozas Butnorius – pažįstamas iš ansamblio „Ventukai“. Vaikinas devynerius metus dainavo šioje kaimo kapeloje ir tuo labai didžiuojasi, nes „ Ventukai“ pradėjo lipti karjeros laiptais.

Balsingasis vaikinas persikėlė iš Akmenės į Vilnių, kad taptų garsiu dainininku. Vaikinas atėjo į „Muzikos akademijos“ atranką, kurią laimėjo ir pateko į projektą.

„Aš gan seniai kuriu dainas, bet jų esu parašęs mažai, jos man brangios. Dažnai draugai klausdavo: kada įrašysiu dainas? O aš jiems atsakydavau, kad mano dainos kaip geras vynas turi būti subrandintos. Atėjo metas, kai mano dainas turi išgirsti žmonės ir, manau, kad „ Muzikos akademija“ man padės“, - pasakojo linksmasis Juozas.

O kodėl Juozą vilioja žvaigždės gyvenimas? „Tikrai nenoriu būti vadinamas žvaigžde, mano tikslas dainuoti ir būti matomam. Manau, šiuos siekius pavyks įgyvendinti, nes esu linksmas, energingas, pašėlęs ir kartais romantiškas, turintis talentą, o tokie atlikėjai patinka klausytojams“, - kalbėjo Juozas.

Dėl „popso“ metė mokslus

Vytautas – 22 metų „saldaus“ balso savininkas iš Gargždų. Prieš projektą „Žvaigždžių vartai“ vaikinas studijavo LCC tarptautiniame universitete Klaipėdoje anglų kalbą. Bet sužinojęs, kad pateko į projektą, Vytautas išėjo akademinių atostogų.

Ar Vytautas pasiėmė atostogas dėl to, kad mano, jog pateks į finalą? „Akademines atostogas pasiėmiau, negalvodamas apie tai, ar pasieksiu finalą, ar ne. Tiesiog tai buvo būtina, kad nekristų mano vidurkis universitete. Be abejo, būtų tikrai malonu pasiekti finalą. Manau, kiekvienas dalyvis nori išsilaikyti kuo ilgiau ir jausti savo kaip atlikėjo tobulėjimą“, - pasakojo romantiškas atlikėjas.

Projekto dalyvis muzika susidomėjo vaikystėje ir noras dainuoti buvo begalinis, todėl lankė savo mieste Moksleivių namus, kur buvo populiarios muzikos studija. Vėliau vaikinas suprato, kad nori daugiau dainuoti, susirado Klaipėdoje muzikos pedagogų, pas juos mokėsi dainavimo meno penkerius metus.

Per tuos penkerius metus Vytautas dalyvavo dainų konkursuose, nekart tapo laureatu. Labiausiai vaikinui patinka pop muzika, kartais pasiklauso romantiškų baladžių. Taip pat artimi – stiliai soul ir R‘n‘B. Romantiškas projekto dalyvis vis tik mano, kad gali dainuoti tik pop muziką.

„Žvaigždžių vartuose” dalyvis tikisi būti pastebėtas, sulaukti projekto mokytojų pastabų bei komisijos pagyrimų, o svarbiausia - televizijos žiūrovų simpatijų. Vytautas tiki, kad jo savybės – atkaklumas, nuoširdumas, draugiškumas ir pagarba - padės „suvirpinti klausytojus“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis