Gražiausias kūnas planetoje

Apie lietuvę manekenę Rimą Triškutę (20) kalba net Holivude. Laimėjusi gražiausios Žemėje moksleivės titulą, vėliau pelniusi „Mis Bikini Visata" vardą, nugalėjusi tarptautiniame „Mis Fashion TV" konkurse, ji susidraugavo ne tik su viena garsiausių pasaulyje manekenių Naomi Campbell, bet ir susipažino su būriu Holivudo žvaigždžių...

Susipažino taip, kad spauda visame pasaulyje su kai kuriomis iš jų merginą net piršti ėmė.

Žinoma visame pasaulyje

Rimos nuotraukas žurnalai spausdina visame pasaulyje. Vieni – mados puslapiuose, kur ji reklamuoja vieną ar kitą produktą, kiti – bulvarinių naujienų skiltyse, kai linksminasi Holivudo žvaigždžių vakarėliuose. Būtent dėl pastarųjų nuotraukų kalbos apie šią ilgakoję lietuvaitę pasklido net už Atlanto.

Pirmiausia spauda paskelbė apie jos draugystę su skandalinga ir labai garsia manekene Naomi Campbell, paskui ėmė piršti su visais iš eilės šalia jos pasirodančiais vyrais.

Jei tikėtume kalbomis, Rima spėjo pabūti ir turtingų milijonierių, ir garsių dainininkų bei aktorių mergina. „Nė su vienu iš jų nesu draugavusi. Taip, pažįstu tikrai garsių žmonių, bet tai nereiškia, kad mane su jais sieja kas nors daugiau nei draugystė. Vien dėl pinigų, kaip mano kiti, tikrai nedraugaučiau..."

Pergalės prestižiniuose konkursuose

Prancūzija, Didžioji Britanija, Kinija, Tailandas, Vietnamas, Karibai... Tai tik kelios pasaulio vietos, kuriose Rimai teko pozuoti madų žurnalų fotografams, dalyvauti madų pristatymuose, atstovauti mūsų šaliai grožio konkursuose.

Pradėjusi nuo „kuklučio" gražiausios Žemėje moksleivės titulo Rima visą laiką prizines vietas skynė tik prestižiniuose, viso pasaulio susidomėjimą prikaustančiuose konkursuose.

Daug kartų apdovanotas gražiausias jos bikinis, prizą gavo gražiausias jos kūnas, apdovanota ji ir už fotogeniškumą, ir už gražiausią šypseną, ir už gražiausią eiseną...

Labiausiai Rima didžiuojasi pergale „Mis Bikini Visata" ir „Mis Fashion TV" konkursuose. „Juose sunkiausia laimėti. Nedalyvavo nė viena prizo neverta priešininkė, todėl net nepagalvojau, kad karūna atiteks man. Visada buvau įsitikinusi, kad tokiuose šou laimi tik tos, kurios nusiperka pergalę... Pasirodo, klydau. Gali laimėti ir paprasta lietuvė."Manekene tapo „netyčia“

Modelio darbą Rima dirba jau šešerius metus. Viskas prasidėjo labai paprastai. Vieną dieną gatve einančią keturiolikmetę sustabdė modelių agentūros atstovė ir, pagyrusi puikią mergaitės išvaizdą, pasiūlė jai pamėginti tapti modeliu. „Tą kartą atsisakiau. Pagalvojau, kad tokiam darbui esu per jauna, be to, visai neturėjau patirties."

Pagalvoti, kad vis dėlto modelio darbui ji tinkama, Rimą privertė antras, vėl gi netikėtas susidūrimas su agentūros atstovais. „Tą kartą mokykloje per pertrauką nuo draugės nusirašinėjau namų darbus. O prie manęs priėję žmonės ėmė kalbinti susitikti. Labai atsiprašiau, paaiškinau, kuo esu užimta, bet jie nesitraukė. Palaukė, kol baigsiu, ir prieš pat pamoką padavė savo vizitinę kortelę. Pažadėjau paskambinti, taip ir padariau. Na, o tada viskas automatiškai... Man pasiūlė įvairių darbų Lietuvoje ir užsienyje. Pradėjau daug dirbti, keliauti."

Pažintis su Naomi – moksleivių konkurse

Didžiosios sėkmės Rima sulaukė dar besimokydama mokykloje, sudalyvavusi Londone vykusiame konkurse „Mis school girl". Pirmiausia laimėjusi atrankinius turus Lietuvoje ir tapusi gražiausia šalies moksleive, Rima tokios pat sėkmės sulaukė ir Londone: „Tapau gražiausia Žemės moksleive.

(Tai gal tik Lietuvos, Latvijos ir Estijos moksleivės ten dalyvavo?) Ne, ten buvo merginų iš viso pasaulio. (Tai gal komisija vien iš lietuvių sudaryta?) Be manęs ir mane lydėjusių žmonių, lietuvių ten daugiau nebuvo. Komisijoje sėdėjo organizatorių atstovai, Anglijos žvaigždės, Naomi Campbell... Ten su ja ir susipažinome.

Kai man įteikė pergalės karūną, Naomi pati priėjo prie manęs ir pasiūlė drauge važiuoti į vakarėlį. Taip viskas ir prasidėjo."

Lietuvė ir superžvaigždė susirašinėja vakarais

(Tapote draugės?) „Nežinau, ar taip galima sakyti, tačiau mes bendraujame. Ir nemažai. (Tu skraidai pas ją?) Mes bendraujam internetu. Dažniausiai vakarais susirašinėjam. (Apie ką rašinėjatės?) Apie viską. Dažniausiai tai mados pasaulio reikaliukai.

(Dažnai susitinkat?) Susitikti mums sunku. Juk ji tai vienam, tai kitam pasaulio kampe būna, o aš čia, Lietuvoje. Jei kur kitur, tai jau darbais užsivertusi, laiko draugėms neturiu.

(Na tai negi niekada nesusitinkate?) Tie reti mūsų pasimatymai būna kokiuose nors renginiuose. Buvome susitikę dar viename „Mis school girl" konkurse, tada jau nebepretendavau laimėti, tik savo karūną perdaviau. Paskui vėl „varėm“ į vakarėlį. Dar mudvi šou verslo žvaigždžių tūsuose susitinkam."Vakarėlyje su P. Diddy ir Lindsay Lohan

(Spauda Lietuvoje ir užsienyje neseniai mirgėjo nuo pranešimų, kad dalyvavai Naomi Campbell 38-ojo gimtadienio šventėje. Tai tiesa?) „Taip, dalyvavau. Ji ten sukvietė visus savo pažįstamus. Padarė tikrai įspūdingą vakarėlį.

(Kur jis vyko? Kaip viskas atrodė?) Šiemet Naomi gimtadieniui pasirinko Kanus (Prancūzija). Ten suvažiavo ne tik garsios manekenės, visokie turčiai, bet ir Holivudo žvaigždūnai.

(Gal su kuo nors susipažinai?) Būtų nemandagu išskirti vienus ar kitus žmones. (Na nors vieną...) Dainininkas P. Diddy, aktorė Lindsay Lohan... Ten juk vien garsenybės buvo. Natūralu, kad Naomi mane pristatė kitiems.

(Tokiose šventėse nesijauti nejaukiai? Juk esi paprasta lietuvė, negali pasigirti nei milijonais, nei pasauline šlove...) Ne dėl pagyrų ten dalyvauju. Gal todėl tiems žmonėms ir patinku. Būnu visiškai natūrali. Nepasipūtusi, norinti bendrauti. Todėl visą vakarą mane supa dėmesys.

(Kas daugiausia jo rodo?) Be abejo, vyrai. Jie mane „kabina“. (Ir kaip jiems sekasi?) Vienadienių santykių nenoriu, vienos nakties nuotykių man irgi nereikia. (Gal turi nuotraukų iš to vakarėlio?) Turėjau, bet davusi vieniems žurnalistams jas praradau. Tad jums parodyti negalėsiu – nebeturiu."

Multimilijonieriaus meilužė?

(Bulvariniai Amerikos, Anglijos ir Prancūzijos laikraščiai rašė, kad mezgi romaną su multimilijonieriumi, garsaus madų žurnalo „Muse" savininku Fabio Crovi. Tai tiesa?) „Jokiu būdu. Su Fabio mes tik pažįstami. Ir ta pažintis labai juokinga. Šventėme vakarėlyje, sėdėjome prie to paties staliuko, ir viskas...

(Tai kodėl spauda skelbia kitaip?) Paparacai mus nufotografavo ir nė vieno nepaklausę paskelbė, kad esu naujoji Fabio meilužė. (Kiek žinau, kartu nufotografavo ne kartą... Vieną kartą Prancūzijoje, kitą – Milane Roberto Cavalli restorane „Just Cavalli"...) Nenoriu teisintis, kodėl laiką leidžiu su tam tikrais žmonėmis, bet sakau, mes – tikrai ne meilužiai.

Kai ėmė skambinėti žurnalistai ir klausinėti, kiek laiko esame kartu – apstulbau. Paskambinau Fabio ir paklausiau, ar ir jo klausinėja tų pačių dalykų. Jis tik nusijuokė... Va, ką reiškia būti žinomam. Nuolat su nesąmonėm turi taikytis."

„Niekas manęs nemyli"

(Galbūt turi kitą mylimąjį?) „Niekas manęs nemyli. Taip gali pavadinti šitą straipsnį. Rimtai, nesu turėjusi rimto bičo. Visi tokie trumpalaikiai. (Kodėl? Tau greitai nusibosta?) Nežinau, kas kaltas, jie ar aš... Tačiau kurį laiką padraugavus atsiranda nemaloni įtampa, nebesinori su tuo žmogumi bendrauti.

(O su kuo gyveni?) Kartu su dviem vaikinais ir viena mergina nuomojamės butą Vilniaus centre. (Kas tie vaikinai?) Jie tiesiog pažįstami, visi gyvenam atskiruose kambariuose, mūsų niekas nesieja."

Lietuvoje ją persekioja

Didžiulio pasisekimo Rima susilaukia ne tik tarp Holivudo žvaigždžių, bet ir tarp persekiotojų. Ant jų gražuolė „užsirovė“ net ne vieną kartą. „Lietuvoje lankausi ne dažnai, tačiau kiekvieną kartą sugrįžusi namo patiriu nuotykių. Tris kartus bėgau nuo persekiotojų.

Sykį net ne vienas, o pilnas automobilis trumpai skustų vyrukų sekti ėmė... Laimei, nė karto nieko blogo nenutiko. Kartą išgelbėjo kazino apsaugos darbuotojai, kitus kartus pabėgau ir pasislėpiau."

Rojus Karibuose

(Jei pažįsti Naomi, esi laimėjusi tiek daug konkursų, kodėl gyveni Lietuvoje? Juk galėtum net Amerikoje karjeros siekti. „Negaliu be Lietuvos. Išvažiavusi liūdžiu. Iškart puolu į depresiją, skambinu draugams, prašau mane pasiimti. Lietuvoje jaučiuosi reikalinga, turiu kur nueiti, su kuo pasikalbėti. O Milane vien tik darbo reikalai. Turiu tik vieną draugę. Beje, jos dėka neseniai Karibuose pabuvojau.

(Kodėl? Ką ten veikei?) Rugsėjo mėnesį mano gimtadienis. Tad ji ir jos vaikinas man padarė išankstinę dovaną – nuosavu lėktuvu nuskraidino į Bahamus. Visą savaitę drybsojau po kaitria saule ir apie nieką negalvojau. Buvau tarsi rojuje. (Sakyčiau, neblogų draugų turi...) Na taip, jie turtingi. Bet juk draugystės pinigais nematuojam... Bendrauju su jais ne dėl to."

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis