Evelina: jau turiu gerą ir mylintį vyrą!

„Jaunimo palėpės“ rubrikoje „Idealių boy&girl friendų paieška – žavioji realybės šou „Kelias į žvaigždes“ dalyvė, saldžiabalsė Evelina.

– Pamatai gatvėje labai simpatišką vaikiną. Jis iš karto krinta tau į širdį. Nepažįstamasis ima rodyti dėmesį. Nenuleidžiate vienas nuo kito akių. Norėtumėte susipažinti, deja, viena bėda – šalia žingsniuoja dabartinė tavo antroji puselė... Kaip elgsiesi?

– Atsipeikėjusi suprantu, kad šalia eina mano draugas, tad pradedu daugiau dėmesio rodyti jam, kad nepažįstamasis pamatytų – aš su vaikinu. Tačiau, jei jis man ypač patiktų, tiesiog vilčiausi, kad galbūt kada nors mes vėl susitiksim, o tada jau būsiu viena, nes negražu būtų nueiti paskui pirmą gatvėje sutiktą vaikiną ir pradėti burkuoti.

– Evelina, susipažįsti su šaunia panele. Tampate geros draugės, viską viena kitai pasipasakojate. Na žinai, mergaičių reikalai... Po kiek laiko sužinai: naujoji tavo draugė – kitos seksualinės orientacijos! Be to, visą tą laiką ji tau simpatizavo. Kaip jausiesi, ką darysi?

– Tiesiog pasakyčiau jai, kad man merginos nepatinka, ir tikriausiai nebebendraučiau.

– Vakarėlyje susipažįsti su dviem vaikinais. Vienas – įspūdingas gražuolis, tačiau proto bokšto jis nė iš tolo neprimena (kvaili juokeliai, arogantiškas elgesys). Kitas – tikrų tikriausias mėmė: išsikišusiais dantimis, susivėlusiais, susiriebalavusiais plaukais, tačiau bendrauti su juo itin malonu. Kuris variantas arčiau širdies?

– Aišku antrasis, juk žmogaus išvaizdą galima pakeisti, be to, jei ne vaikinas, tai draugas tikrai gali būti.

– Nepažįstamas vaikinas jau dvi savaites nuo tavęs neatstoja – didžiulės puokštės prie durų, dovanos, naktiniai skambučiai, serenados, staigmenos... Ilgainiui tai ima atsibosti. Kaip elgsiesi? Ką sakysi įkyruoliui, nenorėdama įskaudinti? O tas pakvaišėlis – labai jautri asmenybė.

– Esu teisingas ir tiesą sakantis žmogus, tad jam tikrai nemeluočiau ir pasakyčiau, kad galime būti tik draugais, o vėliau galbūt mano jausmai pasikeis.

– Kaip manai, kas mylint yra pati didžiausia blogybė – nepasitikėjimas vienas kitu, pavydas? Kokios priežastys gali sugriauti idealius tarpusavio santykius?

– Manau – išdavystė, melas, dviveidiškumas, naudos siekimas.

– Koks vyras tau asocijuojasi su tikru vyriškumu? Kokiomis savybėmis jis turėtų pasižymėti? Galbūt turi savo idealą – gal jis sukiojasi televizijoje, muzikos pasaulyje, politikoje, valdžioje?

– Vyras turi atrodyti vyriškai, šiek kiek sportuojantis, kad būtų matyti bent kiek raumenukų, o ne tikrų tikriausias sliekas. Jis turėtų būti draugiškas, sugebantis mane apginti, mokantis atlikti įvairius darbus, taip pat jis turi pajėgti išlaikyti šeimą. Man patinka tvarkingi vyrai, švariomis kojinėmis, išskalbtais drabužiais, pasikvėpinę, pasitempę. Tokį vyrą aš jau turiu šalia savęs, galbūt ne princą, bet gerą, mylintį.

– Kokiais originaliausiais būdais buvai „kabinama”? Kaip pati esi įvaldžiusi šį meną? Evelina, kokia geriausia taktika susipažinti su vaikinu?

– Ne itin gerai išmanau šį meną, bet kartais reikia šiek tiek pagudrauti, norint susipažinti su vaikinu, pavyzdžiui, neva eini pasivaikščioti su draugėmis į parką, miesto centrą ar tiesiog į kavinę, klubą. Esu gavusi daug laiškų, kuriuose vaikinai rašo, kad norėtų su manimi draugauti, bet kokių nors išskirtinių dalykų nebuvo, tiesiog mūsų vyrai nėra itin originalūs.

– Kaip manai, kokią įtaką meilei daro socialinė padėtis? Juk ne vieną merginą suvilioja nauji „ratai“, pinigai, madingiausi drabužiai ir papuošalai.

– Taip, tokių merginų yra daug, bet aš ne iš tų. Mėgstu pati siekti tikslų, tarkim, užsidirbti namui ar mašinai. Nors tikriausiai su vaikinu iš vaikų namų negalėčiau draugauti... Ne ne, nesupraskite, kad ignoruoju, tiesiog mane traukia vyresni, gal todėl ir mano pačios vyras vyresnis už mane, nes su savo amžiaus vaikinais neturiu apie ką kalbėti. Nesu tas žmogus, kuris pinigus „melžia“. Būdavo taip, kad už kino bilietą pati susimokėdavau, kad vaikinas galėtų nusivesti suvalgyti ledų ar tiesiog į tą patį kiną. Viskas priklauso nuo situacijos.

– Kokią klaidą pastebi merginoms bendraujant su vaikinais? Galbūt jos rodo per daug dėmesio jiems ir vaikinai tiesiog išpuiksta, užriečia nosis? Gal dėl to ir merginos vis dažniau yra keičiamos kaip kojinės?

– Yra dviejų tipų merginos: vienoms patinka laikini santykiai, kitoms patinka bendrauti, draugauti su vaikinais ilgai. Aš esu iš tų, kurios vertina ilgalaikius santykius, tad niekada nebendravau su vaikinu vieną dieną. Tiesiog man nepatinka, kai panelės kariasi vaikinams ant kaklo. Manau, tai – pagrindinė klaida, juk reikia turėti orumo, save gerbti. Tegul vaikinai siekia mūsų, o ne mes jų.

– Tavo nuomone, kodėl daugėja skyrybų, nelaimingų meilių ir pan.? Kas tai lemia? Kokios priežastys pačiai pakišo koją?

– Skyrybų? Galbūt žmonės paskuba tuoktis, nesutampa porų gyvenimo tikslai, nuomonės. Man koją visad pakišdavo atstumas, jis ir daro didžiulę neigiamą įtaką draugystei. Taip pat nėra gerai, kai vienas ar kitas žmogus yra priklausomas nuo tėvų. Dažniausiai tai lemia nelaimingą meilę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis