Naujas Evelinos įvaizdis: „niekada nebuvau blondinė“ (foto)

Suprantama, jog kartais žmonėms nusibosta monotonija ir jie ima keistis, kad praskaidrintų savo gyvenimą. Kai pažįstami ar draugai kardinaliai pakeičia savo išvaizdą, mes nieko nelaukdami smalsaujame kodėl?

„Kelio į žvaigždes“ dalyvė Evelina taip pat sumanė pakeisti savo išvaizdą ir gan kardinaliai. Kas gi pastūmėjo ją šiam žingsniui? Dėmesio stoka ir reklamos troškimas? O gal nusibodęs blondinės stereotipas?

Evelina pasakoja, kad svajojo apie išvaizdos pakeitimą jau seniai. Prieš metus ji su savo krikšto mama, kuri yra kirpėja, svarstė galimus pokyčius, tačiau jiems nesiryžo.

Mergina teigia, kad pakeisti išvaizdą buvo labai nedrąsu. Laikas bėgo, o noras tapti kitokia neblėso. Vieną gražią dieną Evelina nusprendė paskambinti savo patarėjai ir pasakyti: „Aš keičiuosi, jau noriu“.

„Keistis nusprendžiau, nes pagalvojau, kad atėjo tam pats tinkamiausias laikas. Pradėjau naują karjeros etapą, pasisiuvome su šokėjomis naujus drabužius, koncertuoju nuo šiol su naujomis dainomis, galiausiai dabar ne tik dainuoju, bet ir šoku.

Nusidažiau ir nusikirpau plaukus, net pati sau vis dar atrodau keistai, sunku priprasti. Kai nusidažiau plaukus, atrodo, kad vis daugiau reikia pasidažyti, tušas ir visa kita… Bet aš labai mėgstu natūralumą ir stengiuosi kuo ilgiau išlikti natūrali,“ – DELFI gatvei pasakojo žvaigždė.DELFI gatvė: o gal jau pabodo „blondinės“ įvaizdis ir nusprendei jo atsisakyti?

Evelina: aš niekada nebuvau blondinė, mano plaukai buvo tiesiog natūraliai šviesūs ir kartais dažyti sruogelėmis. O blondinių stereotipas man tikrai nerūpi, tai tik stereotipas, tik anekdotas.

Kaip į pasikeitimus reagavo artimieji? „Artimieji, kai grįžau namo po pasikeitimų, buvo šokiruoti. Įdomu tai, kad visi reagavo skirtingai.

Atvirai - mamai labai nepatinka mano naujasis įvaizdis, bet vyrui gražu. Tik sakė, kad plaukų spalva galėtų būti kitokia, todėl planuoju dar plaukus pasidažyti sruogelėmis.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis