Juodaplaukės Zvonkės konkurentės (foto)

Seksualumo niekad nebus per daug. Tai patvirtina Lietuvos muzikos žvaigždynas: „Blogos mergaitės", „69 danguje", „Yva", „Alio"… Žiemą iš padangių „nusileido“ dar viena seksualių merginų grupė „Axom", kurios jau spėjo užkariauti klausytojų širdis.

Ar ne per daug Lietuvoje tų apsinuoginusių žvaigždučių grupių? „Viskas čia labai paprasta. Jų yra, bet ne tiek daug. Vienos išyra kitos, atsiranda. Tik velniškas darbas, didžiulė kantrybė, repertuaras padeda išsilaikyti scenoje ilgai", - pasakojo muzikos vadybininkas Remigijus Kinas.

Vienai prodiuserių kompanijai kilo „išganinga“ mintis - sukurti seksualią, juodaplaukių merginų grupę „Axom". Jie surengė merginų atranką, joje pasirodė trys skirtingo charakterio, juodaplaukės: tai - buvusi realybės šou „Kelias į žvaigždes 2" dalyvė Solveiga bei kitos dvi pramogų pasauliui nežinomos merginos Ina bei Jūratė.

„Pasirinkome juodaplaukes merginas, nes tokia buvo grupės idėja. Grupės merginos - kitokios, jos moka sužavėti klausytojus,“ - pasakoja prodiuseris Remigijus Kinas.

Žvaigždės – mokyklos „juodajame sąraše“

Palabinus žvaigždes apie vaikystę bei jaunystę, merginos papasakojo apie mokyklos laikus. Jūratė buvo mokyklos tarybos narė, išrinkta šauniausia mokyklos mokine, ji organizuodavo renginius. „Visada buvau aktyvi ir ryški klasės siela. Mokslai dažniausiai būdavo nustumti į šalį, niekada nebuvau pirmūnė, bet ir ne sąrašo gale. Bet ne viena mokytoja mane įtraukdavo į „juodąjį sąrašą,“ – pasakoja Jūratė.

Inai linksmiausi prisiminimai - iš darželio. Ji visada buvo padauža, „kariaudavo“ su auklėtojomis, vesdavo vaikus per pietų miegą pasivaikščioti, krėsdavo įvairiausias šunybės, dėl šių ir kitų išdaigų dažnai raudonuodavo atlikėjos tėvai.

O Solveiga buvo vaikystėje buvo paklusni mergaitė. Iki pilnametystės augo su konservatyviaisiais seneliais, kurie neleisdavo eiti į vakarėlius. Ištisas dienas - mokslai, namų darbai, grynas sodo oras, trumpas draugų sąrašas. Tokios tvarkos laikėsi mergina dvylika metų.„Mes kaip ir visi, būna dienų „neramių“ būna dienų, kai sėdim visos savo namuose ir nieko akyse matyti nenorime. O šiaip labai mėgstame keliauti, gamtos pramogas, technikos išradimus bei daugumą kitokių malonių dalykėlių ir smulkmenėlių, apie tai galima kalbėti ir kalbėti, patikėkite ką jau ką, o pramogauti mes tai mokame,“ - beria dainininkės.

Kiekvieną rytą merginos ilgai „tupi“ prie veidrodžio. Jos mėgsta apsilankyti drabužių parduotuvėse, kuriose išleidžia uždirbtus pinigus, kaip merginos sako, jos išleidžia nei daug nei mažai: „pinigų neskaičiuojame, tačiau išleidžiame tiek, kiek dauguma apsipirkti mėgstančių moterų“.

Mokosi iš „Yvos“ ir „69danguje“

„Šou biznyje kaip ir gamtoje – vyksta natūrali atranka. Išlieka kūrybiškiausi, gudriausi ir stipriausi. Todėl nemanome, kad merginų grupių – per daug,“ - kalbėjo „Axom“ narės.

„Axom“ merginoms labiausiai patiko grupė „Mango“. Nes iš šios grupės jos rado ko pasimokyti: elgsenos scenoje, nuoširdumo, kūrybos. Mokėsi jos ir iš „Yvos“, bei „69danguje“, nes šios grupės – skirtingos, ir tuo merginoms patinka.

Scenos užkulisiuose grupės „Axom“ narių nestumdo ilgametės scenos liūtės, bet „merginų tarpe visais laikais vyksta intrigų. Mes su kitomis konkurentėmis elgiamės draugiškai ir jos atsako tuo pačiu“.

Jau žino populiarumo kainą

Kai televizijoje pasirodė „Axom“, o merginos ėmė koncertuoti Lietuvos miestuose bei miesteliuose, atlikėjas ėmė atpažinti gatvėje, gerbėjai pradėjo prašyti autografų. Kaip jaučiasi gražuolės, patirdamos tokį dėmesį?

„Bijai vilko, neik į mišką. Meluotume, sakydamos, kad dėmesys mums nepatinka. Mums labai malonu, kai mus atpažįsta gatvėje, paprašo autografų. Tai mūsų darbo scenoje dalis,“- kalba merginos.

Merginos nebijo žurnalistų ir paparacų, kurie apkartina žinomų žmonių gyvenimą. „Viena vertus žurnalistai dirba savo darbą, nėra ant jų ko pykti. Bet į žmogaus dūšią niekada joks žurnalistas neįlįs,“ - pasakoja Solveiga.

„Axom“ narės su prodiuseriais sutaria gerai, visada klauso jų nuomonės dėl aprangos, repertuaro. „Jei pradėsime kištis į prodiuserių darbą, tai bus jau žvaigždžių liga,“ - teigia žvaigždės.

Merginoms kiekvieną rytą paskambina prodiuseriai, grupės narėms pasako, kokie jų laukia koncertai, filmavimai ar kiti muzikiniai reikalai. Pagrindinis jų darbas dabar – naujo albumo įrašymas.

Merginos kartu - mažiau nei metus, bet puikiai sutaria. Žinoma, pasitaiko moteriškų nesutarimų, susijusių su darbu, išsiskiria merginų nuomonės, tačiau jos ilgai nesipyksta. Bendras tikslas – klausytojai, jas vėl suartina.

Seksualios ar ne?

Grupė „Axom“ bandys išsiskirti iš kitų grupių savo dainomis. Atlikėjos mano, kad visoms grupėms svarbiausia turi būti repertuaras, o paskui tik paskui reikia rūpintis įvaizdžiu, skandalais, fotosesijomis ir kitais dalykais.

Merginos teigia, kad ne skandalais ir kumščiais, o savo dainomis jos sudomins klausytojus. (Ar ne visos taip suokia?). Merginoms prakalbus apie žvaigždžių muštynes, paklausiau, ar pačios susimuštų dėl reklamos, kaip padarė Mia ir Natalija Zvonkė?

„Ne, pačios niekada reklamos tikslais nesimuštumėme, kitais tikslais taip pat. O ką apie tai manome? Nei gerai, nei blogai. Nutiko kaip nutiko - tiek viena, tiek kita pasireklamavo ir tai joms labai puikiai pavyko,“ - pasakoja grupės merginos.

Merginos sakosi, kad neatliks banalių dainelių. Jos žada niekada nedainuoti apie nagus, lakus, balionus ir panašiai. Nes merginoms muzika yra – poezija.„Mes nepasirinkome seksualaus įvaizdžio, nes mes vieniems seksualios, kitiems visai ne. Vieniems mes gražios, kitiems ne. Mums yra gera būti scenoje ir jei mus priima, kokios esame, tuo labai džiaugiamės“, - pasakojo grupės „Axom“ narės.

Paklaustos apie seksualumą merginos subtiliai ir kiek mįslingai atsake: „pavyzdžiui, gėlėmis darželyje galima rūpintis; jas laistyti, ravėti, bet jei jų nemylėsi – jos ims ir nuvys. Kas kaip norite taip ir supraskite.“

Seksualų vyrą merginos apibūdino tik vienu žodžiu – protingas. Iš pramogų pasaulio seksualiausias vyras joms Mantas ar Vaidas Baumila, o pats pačiausias - televizijos laidų vedėjas Vytautas Šapranauskas: „ Jis yra sąmojingas, protingas, tiesiog kitoks.“

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis