Laisva – nebe laisva. Susidėjo su „Gezais“

Kai į realybės šou „ Kelias į žvaigždės 3“ įžengė energinga mergina Donata Baltrušaitytė, pasivadinusi pseudonimu - Laisva, tai visi pradėjo apkalbėti, kad ji – garsios atlikėjos Violetos Riaubiškytės antrininkė, o gal net ją kopijuoja.

Bet mergina, gyvendama realybės šou patalpose, neprilygo pop scenos žvaigždei, nes ji buvo paprasta, energinga mergina iš mažo miestelio Seredžiaus. DELFI gatvė paklausė iškalbingosios atlikėjos, kas nauja jos gyvenime, ar jis vis dar laisva?

Laisva – mamos vardas

„Pasirinkau pseudonimą Laisva, nes tai – mano mamos vardas. Šis vardas – labai gražus. Taip pat man šis pseudonimas labai tinka, nes esu laisva, energinga ir vėjavaikė.

Net vieną vakarą kalbėjau su atlikėja Donata Virbilaite, kad mes esame abi Donatos, bet ji pasakė, kad man labai tinka vardas Laisva. Taip per dvejus metus „prilipo“ pseudonimas, kad net draugai mane vadina Laisva,“- pasakoja atlikėja.

Po realybės šou merginos gyvenimas pasikeitė, ji tapo žinoma, susirado daug naujų pažinčių ir draugų. Ji tapo lankstesnė, patobulėjo, išmoko dainuoti, pamatė scenos užkulisius.

Ypač merginai patiko gerbėjų dėmesys: dovanos ir jų palaikymas. Ar pradedanti atlikėja nesusirgo žvaigždžių liga? „Kiekvienas, sulaukiantis didelio dėmesio, suserga šia liga, bet dauguma bijo prisipažinti. Aš prisipažįstu, kad sirgau realybės šou metu šia liga. Bet tai buvo laikinas šou etapas,“- kalba Laisva.

Laisva po realybės šou bendrauja su visais dalyviais, dažnai susiskambina, bet susitinka rečiau: „Keista tai, kad bendrauju su tais žmonėmis, su kuriais blogai sutariau realybės šou patalpose.“

Išsiskyrė su Gintare

Neseniai Lietuvą nustebino Laisva ir Gintarė, kardinaliai pasikeitusios savo išvaizdą, bei erotinė fotosesija, kuria jos pristatė savo naują muzikinį duetą. Paklausus Laisvos, apie šį duetą, ji iškart pasakė, kad merginos išsiskyrė ir šio dueto nebebus.

„Susipykome dėl buitinių dalykų, nes gyvename kartu, abi nusprendėme pasukti savais keliais. Šiame ginče aš esu kalta. Aš nenorėjau, kad mus laikytų skandalistėmis, nes tai – laikina,“- pasakoja dainininkė.

Išsiskyrusi su gera drauge Gintare, atlikėja susidėjo su „keliečiu“ Dūmu, didžėjumi DJ Dalgiu ir „Eurovizijos“ konkurse dalyvavusia Žydre. Taip atsirado grupė „Gezai“.

Vieną vakarą mergina su kitais grupės nariais kalbėjo, ko reikia lietuviams, kad jiems būtų linksma. Grupė nusprendė, kad dainuos paprastas dainas su keiksmažodžiais ir žada daryti gerą „ tūsą“.

Taip pat dainininkė žada toliau tęsti solo karjerą. Dainuos dainas, kurios bus panašios į skambėjusias realybės šou metu. „Nes manęs neužkniso popsas, kaip kiti sako. Man patinka dainuoti popsą, tokias romantiškas, lyrinio pobūdžio dainas,“- pasakoja dainininkė.

Trūksta mylinčio žmogaus

„Ilgais ir šaltais rudens vakarais taip norisi prisiglausti prie mylinčio žmogaus peties, pasijausti mylima,“ – liūdnai kalbėjo Laisva.

Atlikėja tiksliai nežino, kokio vaikino trokšta, jai patinka bendraujantys, linksmi, ne namisėdos. Laisvai nėra svarbūs vaikino pinigai: „Jei milijonierius nebus gero charakterio, tai jis manęs nesužavės.“

Seksualus vyras atlikėjai: iškalbingas, mokantis išsisukti iš įvairiausių situacijų. Vieną kartą Laisva juokaudama draugei pasakė, kad jai seksualiausias vyras Lietuvoje - scenos žvaigždė Radži.

Gyvenimas su merginomis

Vilniuje Laisva nuomoja butą su Gintare, Donata Virbilaite ir dar dviem draugėmis.

Donata skundėsi spaudai, kad gyvenimas su merginomis – sunkus ir erzinantis. O Laisvos neerzina toks gyvenimas? „Man toks gyvenimas netrukdo, nes esame draugės. Juk realybės šou patalpose gyvenau su keturiolika skirtingų žmonių. Tai su trimis ar keturiomis merginomis – tikrai smagu gyventi ir smagus šurmulys.

Vakare, kai sulipame į lovas, tai pradedame kalbėti mergaitiškomis temomis... yra gera. Surengiame vakarėlių, nes mes nesame dar pensininkės, prikrečiame įvairiausių pokštų,“- kalba mergina.

Laisva laisvalaikio turi nedaug, nes ne tik dainuoja, dar studijuoja vadybą bei dirba renginių organizavimo įmonėje. Laisvalaikį ji praleidžia draugų rate.

Vieną kartą per mėnesį mergina grįžta į savo gimtąjį kraštą. Ten ji pasisemia naujų jėgų.

Nemėgo tiksliųjų mokslų

Prakalbus apie mokyklos laikus, mergina prisipažino mėgusi kūno kultūros pamokas, nes ten nereikėjo „bendrauti“ su skaičiais, patiko bėgioti ir sportuoti. Taip pat jos buvo mėgstamos lietuvių ir anglų kalbos pamokos.

Tiksliųjų mokslų Laisva labai nemėgo, jai nepatiko skaičiuoti. Atlikėja nebuvo pirmūnė, bet buvo labai organizuota panelė. Visada ją mokytojai kviesdavo renginių organizuoti, vaidinti.

O kaip gi pirmoji meilė? „Aštuntoje klasėje, kai atėjo daug naujokų, gražių berniukų, tai tada aplankė mane meilė. Bet, kaip žinai, meilė – kaip seilė, ir ji nutįso,“- linksmai pabaigė interviu Laisva.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis