Pernelyg pamėgo romantiškas vakarienes? Sako, jog Selenytė greitai taip nebeatrodys (FOTO)

Pažįstama situacija, kuomet ilgą laiką būnant vieniša spėjai ne tik pagaliau susigrąžinti tobulą figūrą, bet gal net į fitneso varžybas užsirašyti, o susiradusi vaikiną pastebėjai, jog nebetelpi į mėgstamiausius džinsus?

Natūralu - vaikinai dažniausiai į salotas žiūri su panieka, todėl mieliau renkasi riebius kepsnius su gruzdintomis bulvytėmis. Puiku, jei nė vienas kąsnis jiems nenusėda ant klubų ar pilvo, tačiau daugelio merginų situacija kitokia. Rodosi, tik keletas saldžių nuodėmių, ir jau braška siūlės...

Atlikėjos Selenos Gomez gerbėjai spekuliuoja, jog ši situacija būdinga būtent jai. Daugiau nei pusę metų su dainininku The Weeknd draugaujanti Selenytė šiuo metu iš tiesų priaugo keletą kilogramų. Tiesa ta, jog mergina šiuo metu labiau dėmesį skiria ne koncertams ar fotosesijoms, o buvimui su mylimu žmogumi. Prašmatnios vakarienės, greito maisto vartojimas vėlai vakare, saldžiausi romantiški desertai - gal tai ir lėmė, jog Selena šiuo metu rodosi kiek stambesnė nei anksčiau?

Atlikėja net neketina slėpti savo pomėgio maistui - kartu su The Weekend gatvėje vaikštinejanti Selena smaguriauja ledais bei atrodo harmoninga. Saldainiai visuomet grąžina laimės pojūtį, o kai šalia mylimas žmogus... Na, baimintis dėl keletos papildomų kilogramų Selenai nereikėtų. Nors jos figūros linkių kaita neįtikėtina, ši gali labai greitai numesti nereikalingus kilogramus ir vėl džiaugtis dailia išvaizda. Beje, nemažai Selenos gerbėjų porina, jog gražiausiai atlikėja atrodo susigrąžinusi moteriškas kūno formas - tuomet ji spinduliuoja optimizmu bei trykšta energija.

O kaip atrodo tau?

More photos of Selena & Abel at Disneyland in California yesterday!

A post shared by Selena Gomez Updates (@gomezupdates) on Aug 21, 2017 at 9:38am PDT

SHES SO CUTE UGHH 😍😍 #abelena

A post shared by Selena Gomez Updates (@gomezupdates) on Aug 21, 2017 at 9:31am PDT

Selena spotted out in LA today with her COACH bag! - #selenagomez #Coach - (Neelam)

A post shared by Selena Gomez Updates (@gomezupdates) on Aug 24, 2017 at 8:35pm PDT

Selena & Abel yesterday!

A post shared by Selena Gomez Updates (@gomezupdates) on Aug 22, 2017 at 8:43am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis