Soliaris: „būčiau gėjus, jei nepatiktų merginos“

Prisimenate, kaip realybės šou „ Dangus 2" patalpose dėl vieno atlikėjo pešėsi dvi merginos Živilė ir Jogailė? Ar žinote, kuris atlikėjas draugavo su skandalingąja Mia? Tai – žavusis Soliaris, dėl kurio pešasi moterys.

Dar būdamas Algirdu Minalga, karjerą pradėjo vaikinų grupėje „Tabu", paskui išėjo iš grupės ir pradėjo solinę karjerą, pasivadinęs pseudonimu Soliaris. Atlikėjas dalyvavo dviejuose realybės šou – Lietuvoje „Dangus2" ir Latvijoje „Hello Jūrmala".

„Hello Jarmala“ - iki finišo

„Sutikau dalyvauti realybės šou „Hello Jūrmala", tačiau tai nebuvo realybės šou, tai buvo didelis konkursas… Gavau daug patirties, daug pamokų vokalą lavinti, sutikau daug gražių merginų,"- juokaudamas pasakoja Soliaris.

Soliaris išbuvo realybės šou iki pat finalo. Bet dabar jau gailisi, kad dalyvavo realybės šou. Atlikėjas mano, kad po realybės šou - sunku „pasikelti“ savo reitingus, visiems įrodyti, kad nesi toks, koks buvai realybės šou ekrane.

Bet vis tiek atlikėjui išliko gerų prisiminimų iš Latvijos. „Gavau nemokamų vokalo pamokų, patirties, pasakysiu tiesiai šviesiai, šios pamokos kainuotų daug, tai kodėl gi nepasinaudojus proga nemokamai. Taip pat buvo „nereali“ kompanija, su kuria naktimis rengdavome vakarėlius, o dienomis mokydavomės ir dainuodavome, mokėdavome suktis iš padėties,"- pasakoja atlikėjas.

Atlikėjas teigia, kad lietuviškas realybės šou labai skiriasi nuo latviško, ten daugiau dėmesio yra kreipiama į vokalą, o ne į skandalus kaip Lietuvoje.Ar jis - mergišius?

Soliaris dar darželyje įsimylėjo mažą mergaitę Brigitą. Brigita buvo pirmoji meilė, paskui paauglystėje vietoje merginos buvo įsimylėjęs krepšinio kamuolį.

Atlikėjas mėgdavo žaisti krepšinį, dėl to kartais net nenueidavo į pasimatymą su mergina. Bet užaugęs Soliaris pradėjo draugauti su kylančia žvaigždė - Mia. Vieni galvoja, kad jų draugystė buvo tik reklama. Ar tikrai ši draugystė buvo reklaminis triukas?

„Taip, reklamavome Lietuvai, kaip reikia draugauti," - kalba dainininkas. Išsiskyręs su Mia jis jau laisvas pateko į realybės šou „Dangus 2". Ten iškart susilaukė dviejų dalyvių Jogailės ir Živilės simpatijų.

Realybės šou rengėjai tuo pasinaudojo ir pradėjo demonstruoti meilės trikampį. Bet Soliaris pasirinko Živilę. Išėjusius iš realybės šou dar buvo galima juos pamatyti kartu. Vienos vasaros vakarą Palangos klube dainininkė Mia susimušė su Živile.

Tačiau Soliaris blogai nekalba apie Mia: „Ji - puiki dainininkė, sukuria geras dainas ir dar gerai mušasi, ar ji ne šaunuolė?"

Paklausius Soliario, ar jis negali gyventi be merginų, net realybės šou patalpose, atlikėjas pasakė, jei jis pasakytų, kad gali gyventi be merginų, tai tada būtų gėjus. Atlikėjas paneigė, kad jis yra mergišius, nes tik su trimis merginomis yra draugavęs.

Dainininkas net nežino, kuo traukia merginas, gal savo storomis lūpomis ar baisiomis nuotraukomis, kurias platina spauda. Jei žinotų, kas traukia merginas, tai tą savybę stiprintų, sakosi jis.

Soliaris prasitarė, kad negalėtų gyventi be merginų, jausmų ir, žinoma, geros muzikos. Taip pat jis pasidžiaugė, kad neberūko, nes rūkymas atbaidydavo kai kurias merginas.

Paklausus, kada pirmą kartą surūkė cigaretę ir pavartojo alkoholio, atlikėjas papasakojo linksmą istoriją: „Pirmą kartą alkoholio paragavau, kai tėvai sumaišė vaikišką šampaną su tikru, tada man buvo dešimt metų. O cigaretę surūkiau šešiolikos metų kieme su „chebra."Soliaris turi vaiką

Soliaris, išėjęs iš realybės šou „Dangus 2", išleido savo debiutinį albumą „Po dviguba saule". Dabar atlikėjas sėdi įrašų studijoje ir įrašinėja naują albumą.

Dainininkui pradėjo rūpėti kokybė, jis sakė nebesivaikys to, kas labai populiaru ir stengsis sukurti kuo kokybiškesnį albumą. Įrašęs pirmąsias dainas Soliaris pamatė, kad naujausias albumas nuo buvusio skiriasi kaip diena nuo nakties.

Bet neišdavė kuo nustebins klausytojus, jis pasakė, kad nori išlaikyti intrigą. Soliaris kuria dainas namuose net naktį. Kaip tik dabar jam gimė svajonė, kuo daugiau kurti ir pasiekti, kuo daugiau muzikinėje sferoje.

Soliaris dėl populiarumo galėtų paaukoti visą gyvenimą, kad sukurtų gerų dainų, kurias galėtų dainuoti visas pasaulis.

Ar sunkus - žinomo žmogaus gyvenimas? „Mes pasirinkome tokį gyvenimą, todėl žinojome, kur einame. Ne visi gali būti žinomais žmonėmis, nes silpną žmogų populiarumas gali „priversti“ prie depresijos. Vien internetiniai komentarai, kuriuos rašo žmonės, neturintys ką veikti. Bet komentarai daro atlikėją garsesnį ir populiaresnį, "- kalba Soliaris.

Soliaris apie save išgirsta ne vieną išgalvotą istoriją. Keisčiausią gandą apie save yra girdėjęs, kad turi vaiką. Anot jo, tai - visiška nesąmonė.

Tiesa, atlikėjas turi keturių metų broliuką, su kuriuo dažnai išeina pasivaikščioti į miestą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis