Pabaisomis virsta mūsų scenos gražuoliai

Kokiomis pabaisomis persirengia? Su kokiais vampyrais, raganomis ar skenduoliais švenčia dainininkai?

Su beisbolke, lauk!

,,Helovyno šventimas man nesiskiria nuo kitų pasilinksminimų, be to per šią šventę dažniausiai tenka dirbti“, - pasakoja dainininkas Natas. Tačiau kraupiai persirengti jis sakė mėgstąs.

Sėkmingiausias kada nors jo sukurtas amplua - ,,bomžas“ su beisbolo lazda. ,,Taip persirengęs planavau vesti renginį, tačiau išvydę neaiškų tipelį, apsauginiai manęs vos neišmetė iš salės. Matyt, nerimą ypač kėlė lazda“, - šypsosi Natas.

Šie metai dainininkui ne išimtis – jis didžėjaus viename vakarėlyje. Kad palaikytų Helovyno dvasią, Natas žadėjo pasipuošti šiurpia kauke.

,,Rinksiuosi tokią, kuri gerai matytųsi neoninėje šviesoje, tačiau kad niekas nesuprastų, kas slepiasi po kauke“, - sako dainininkas.

Vudis požeminėse trasose

Dainininkas Vudis Helovyną švenčia jau ne pirmus metus. Viena įsimintiniausių šios šventės kvailysčių - landžiojimas po šilumines trasas.

,,Įlipdavome per šulinius, lakstydavome per tamsius koridorius ir gąsdindavome vieni kitus“, - pasakoja Vudis.

DELFI gatvė: turi Helovyno šventimo tradicijų?

Vudis: dažniausiai rengiame persirengėlių vakarėlį: svečių be Helovyno kostiumo neįleidžiame.

Dažniausiai persirengiu tipiniais šiurpiais personažais. Šiemet per Helovyno filmavimą LNK televizijoje tapau Drakula.

Niekas neatpažino – man tokie drastiški išvaizdos pokyčiai ir yra linksmiausi per teminius vakarėlius.

Koks skirtumas: Helovynas ar banginių gelbėjimas?

Jau seniai pramogų pasaulyje besisukiojantis ,,ŽAS” grupės narys Marijus Berenis arba trumpiau Tru Sabaka Helovyno nešvenčia, jam tai tik dar viena lietuviams dirbtinai ,,primesta“ šventė.

,,Tačiau pastebėjau, kad Helovyno šventimo bumas palaipsniui praeina. Prieš kelerius metus, kai ši šventė buvo kažkas naujo, žmonės aktyviau švęsdavo šiurpųjį karnavalą“, - sako Tru.

Už Helovyną jam daug mielesnės Užgavėnės. Anot M. Berenio, ir per savą šventę galime rengti puikius persirengėlių vakarėlius.

,,Griežtas Helovyno priešininkas nesu. Jei žmonėm linksma, lai daro, ką tik jie nori: švenčia Helovyną, atogrąžų miškų gelbėjimo dieną, ar kovoja prieš banginių žudymą Norvegijoje“.

Vilius: po „baliukų“ į kapines

,,Jei tik Helovyno vakarą esu geros nuotaikos, visad persirengiu kraupiu kostiumu ir lekiu švęsti“, - pasakoja Grupės ,,Skamp“ narys Vilius.

DELFI gatvė: prisimink įsimintiniausią Helovyną.

Vilius: smagiausia buvo pernai, kai su ,,Tabami“ komanda grojome ,,Grase“. Visi buvome su kostiumais, aš tą vakarą pavirtau juoduoju vienuoliu.

Smagiai Helovyną švęsdavome ir mokykloje. Netoliese augo kukurūzų laukai, tad prisinešdavome jų lapų, papuošdavome salę skaptuotais moliūgais ir vakarodavome.

DELFI gatvė: ar Helovynas neišstumia lietuviškų švenčių tradicijų?

Vilius: nematau nieko blogo, jei jaunimas linksminasi su kaukėmis ir moliūgais. Svarbu, kad kitą dieną nepamirštų aplankyti artimųjų kapų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis