Klube su Paris ir Jordon (foto)

Jos - gražios, nuostabios ir išvaizdžios. Jos visada būna pasitempusios, demonstruoja gražiausias sukneles, draugauja su garsiausiais pasaulio dizaineriais, mados pasaulio žmonėmis. Jų draugija vakarėliuose ypač vertinama, jas supa žymūs atlikėjai, aktoriai.

Jos uždirba daug pinigų, gyvena užsienio šalyse, keliauja... Ir kas nenorėtų tokio gyvenimo? DELFI gatvė norėjo įsitikinti, ar tikrai toks pavydėtinas yra modelio gyvenimas ?

Pasikvietėme pokalbiui modelį Justę Juozapaitytę, kuri užaugo Palangoje, o dabar gyvena ir siekia karjeros Londone.

Iš ,,misės" tapo modeliu

Justė Juozapaitytė, būdama septyniolikos metų, užpildė anketą internetu į konkursą ,,Mis Lietuva 2007'', šis konkursas - kiekvienos panelės svajonė. Mergina nesitikėjo, kad bus atrinkta dalyvauti konkurse. Tačiau nusišypsojo Fortūna. Ar ne per jauna ji siekia gražuolės titulų?

,,Iš pradžių konkurse jaučiausi labai jauna, nes kai kurios dalyvės buvo vyresnės net šešeriais metais už mane, bet konkurso metu pamačiau, kad nepaisant amžiaus skirtumų esu pakankamai stipri dalyvauti tokiame konkurse. Džiaugiuosi, kad tėvai mane palaikė ir leido dalyvauti konkurse", - pasakoja Justė.

Apie konkurenciją tokio pobūdžio konkursuose mergina daug girdėjo, bet šiame konkurse niekas neplėšė suknelių, nevogė batelių. Tarp merginų konkurencija nebuvo juntama, tik didelis palaikymas.,,Mis Lietuva 2007'' konkurse karūną laimėjo Jurgita Jurkutė, o Justė tapo ,,Mis foto". Per generalinę repeticiją dalyvę pastebėjo modelių agentūros ,,Modilina" vadovė Jolanta Sadauskienė ir pakvietė išbandyti jėgas mados pasaulyje.

Justė nuo pat mažens žavėjosi ir domėjosi mados pasauliu, taip pat turėjo tam reikalingus fizinius duomenis. Justė pagalvojo, kodėl neišbandžius modelio darbo? Juk tai – svajonių karjera.

Grožio industrijoje – ji ne naujokė. Dalyvaudama realybės šou ,,Grožio mokykla", ji ir nurungė konkurentes bei pateko į finalinį renginį.

Modelio sėkmės receptas

Merginai patinka modelio darbas, patinka keliauti, aplinkinių rodomas dėmesys, mada. Justė su konkurencija susiduria kasdien. Šiuo metu ji dirba Londone. Londone į ,,kastingus" susirenka šimtai panelių ir visos stengiasi pasirodyti, kuo geriau.

,,Žinoma, kulniukų laužymo nebūna, tačiau labai sunku pasirodyti vertesne už kitas ir išsiskirti iš minios. Manau, kad modelių pasaulyje svarbiausia turėti kažką išskirtinio, savotiškų bruožų, kurie tave padaro nepakeičiama,"- pasakoja Justė.

Per neilgą modelio karjerą Justė spėjo nusifotografuoti ne tik ant Lietuvos žurnalų viršelių, bet ir pozavo užsienyje. Merginai visada smagu fotografuotis, ir jai nėra svarbu kur: Lietuvoje ar užsienyje.Pavasarį ji tapo muzikinės televizijos ,,Mis Fashion TV" konkurso nugalėtoja. ,,Šiek tiek liūdna, kad ši televizija nėra populiari Lietuvoje, bet užsienyje mane atpažįsta ir tai ypatingas jausmas, kai su tavimi sveikinasi gatvėje ar prekybos centruose... Su šia televizija apkeliavau daugybę šalių, pamačiau kiekvienoje šalyje įžymiausias vietas, bet labiausiai patiko apsilankyti Tailande,"- įspūdžius pasakoja gražuolė.

Prieš porą savaičių ant podiumo Justės vos neištiko nelaimė. Per pasirodymą ji vilkėjo ilgą suknelę su šleifu ir turėjo nulipti nuo daugybės laiptelių. Bateliai vis kliuvo merginai už suknelės, ir ji jau buvo bene nusiridenanti žemyn mados gurmanų akivaizdoje, tačiau jai pavyko išlaikyti pusiausvyrą.

Būdama Anglijoje Justė susirado daug naujų pažįstamų, su kuriais nueina į prestižinius naktinius klubus. Neseniai vieno klubo atidaryme sukiojosi tarp tokių įžymybių kaip skandalingoji Paris Hilton, Jordon...

Mergina išduoda paslaptį, kad modeliu gali tapti tik tos merginos, kurios atitinka modelio standartus, svarbu: ūgis, apimtys ir išvaizda.

Mergina turėtų būti komunikabili, linksma, mėgstanti naujas pažintis, iššūkius.

Užsieniečių pažadai

Gražuolė Justė šiuo metu neturi širdies draugo. Bet sulaukia užsieniečių komplimentų, o dažniausiai - pažadų. Vieni merginai žada kelionę aplink pasaulį, kiti - nupirkti tai, ko ji tik panorės...

Justė daugiausia dėmesio sulaukia iš užsieniečių. Anot jos, lietuviai yra drovesni, žemiečiai bijo prieiti prie gražios merginos.

Koks vaikinas užkariautų modelio širdį? ,,Vaikino idealo neturiu, bet mano vaikinas turėtų būti gražus, žinoma, džentelmenas, nuoširdus ir ištikimas," - kalba gražuolė.

Mergina dietų niekada nesilaikė, ji sakosi, kad neištvertų nei dienos nevalgiusi. Gražuolė visada valgo sveiką maistą ir geria daug vandens, todėl niekada neturi bėdų dėl papildomų kilogramų.

Kasdien prie veidrodžio mergina praleidžia dvidešimt minučių, dažnai apsilanko grožio salonuose, soliariume. Ji kaip ir dauguma merginų turi silpnybę apsipirkti drabužių parduotuvėse.

Šį pavasarį mergina pabaigė mokyklą Palangoje, studijas atidėjo kitiems metams ir išvažiavo į Londoną kopti karjeros laiptais.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis