Airis dėl populiarumo ryžtųsi erotinei fotosesijai

Kai į „Žvaigždžių vartus" įžengė Airis ir uždainavo, tai visi pagalvojo, kad dainuoja pats scenos princas Rytis Cicinas. O iš tikrųjų dainavo vaikinas iš Suvalkijos, kuris nuo pat mažumos su tėvu grojo vestuvėse.

Vaikinas nemano, kad būti vestuvių muzikantu - gėdinga. Juk visi scenos „grandai“ pradėjo savo karjerą vestuvėse. Galbūt ir Airis po dvidešimties metų pakeis scenoje tokias žvaigždes kaip Edmundas Kučinskas, Simonas Donskovas ar net Rytis Cicinas.

Trečias kartas nemelavo

Airidas sulaukęs penkerių jau dainavo su tėvu ir broliu vestuvėse. „Kaip teigia mano tėvai, dar kalbėti nemokėjau, o jau dainavau. Todėl taip anksti ir pradėjau dainuoti vestuvėse. Per pirmąsias vestuves tėvo paprašiau, kad nupirktų man dūdą. Ir tėvas nupirko dūdą, bet žaislinę,"- pasakoja Airis.

Airis jau seniai norėjo išbandyti savo jėgas muzikiniame projekte. Du kartus pildė anketas į realybės šou, bet nesėkmingai, ir nutarė trečią kartą nebepildyti, bet vis draugai sakė: „Užpildyk anketą, juk trečias kartas nemeluoja".

Tikrai - trečias kartas nemelavo, vaikinas sėkmingai dalyvauja projekte, net dainavo duetu su Ryčiu Cicinu.

Kaip jaučiasi vaikinas, lyginamas su Ryčiu Cicinu? „Tikrai prastai nesijaučiu, jis - labai garbingas ir daug pasiekęs dainininkas Lietuvoje, todėl malonu, kad mane lygina su juo. Bet, kiek žinau, mus lygina tik balso atžvilgiu, o ne gyvenimo būdo ar išvaizdos atžvilgiais," - kalba dainininkas.

Projekto dalyviui „Žvaigždžių vartai" suteikė viską, ko jam reikėjo, apie ką svajojo visą gyvenimą. Prieš porą savaičių Airis kovojo dėl išlikimo projekte su Nora ir Pauliumi. Žiūrovų favoritas buvo Airis, o iš projekto pasitraukė operinio balso savininkas Paulius.

Po savaitės finalo atlikėjas jautėsi gerai, iškart pagalvojo, kad turi daug gerbėjų. Bet Paulius buvo nusivylęs ir žurnalistams pasakė: „Kas balsavo už Airį, tie turėtų nueiti pas daktarus pasitikrinti sveikatos".

Airis nesupyko ant Pauliaus. Jo nuomone jis buvo piktas, nusivylęs ir nežinojo, ką šneka: „Todėl tokioje būsenoje - viskas atleidžiama, aš jį suprantu, bet, manau, jei dalyvauji tokiame šou, jei matai, kad tave filmuoja, iš tavęs ima interviu, reikia pagalvoti, ką sakai. Aš ant Pauliaus nepykstu, bet mano gerbėjai yra tikrai juo nepatenkinti. Būtų gražu iš jo pusės, jei jis sugebėtų jų ir atsiprašyti," - pasakoja projekto dalyvis.

Airis mano, kad jo privalumas - nuoširdumas, nes jis dainuoja iš širdies. Anot jo, visi verti pasiekti finalą, kuris įvyks po savaitės.

Eidamas į projektą Airis net negalvojo bičiuliautis su dalyviais, bet bendrauja su visas: „nes jie saviti, mieli, malonūs ir įdomūs žmonės“.

Erotinė fotosesija? Kodėl gi ne!

Vaikinas mano, kad po projekto iškart pradės koncertuoti vienas kaip dainininkas, o ne kaip vestuvių muzikantas.

Atsivertęs užrašų knygelę Airis parodė, kad jo koncertai suplanuoti iki pat Naujųjų metų. Airis atskleidė paslaptį, kad koncertuose skambės ne tik pop stiliaus dainos, gerbėjai išgirs kantri stiliaus dainų, romansų ir net baladžių.

Airis jau pajuto, ką reiškia būti populiariu žmogumi. Vis daugiau žmonių jį atpažįsta gatvėje, toks dėmesys - atlikėjui malonus. Dėl dar didesnio dėmesio ir populiarumo vaikinas nešoktų striptizo, nes sunkiai jam sekasi šokti, tačiau erotinei fotosesijai nusifotografuotų.

„Prieš tai turėčiau pusę metų sporto klube pasportuoti, kad atgaučiau fizinę formą, nes jau tris mėnesius nesportuoju. Manau, kad dėl nuotraukų kiltų didžiulis skandalas. Bet tikrai nesisiūlysiu žurnalams, kad mane nufotografuotų nuogą. Jei kuri skandalą specialiai - nesąmonė, mano nuomone toks skandalas - „antireklama".

Bet jei tai padės išgarsėti, tikrai nesislėpsiu nuo žmonių," - teigia dainininkas.

„Neformalėms“ - ne!

Airis DELFI gatvei nepapasakojo apie savo merginą, nes nenorėjo atskleisti asmeninio gyvenimo ir vylėsi palikti šiek tiek intrigos ateičiai.

Vaikinui patinka merginos, kurios mažai kalba, bet daug galvoja. Taip pat kaip ir visiems: gražios ir protingos. Airis niekados nedraugautų su „neformalėmis“.

„Seksuali mergina turi būti 90-60-90, bet čia juokauju, nes ne matmenys svarbiausia. Mergina turi turėti kažką ypatingo. Manau, kad seksuali mergina turi kažką išskirtinai žavaus. Pirmiausia merginos veidas turi būti gražus, po to dėmesys krypsta į kitas kūno dalis,"- kalba dainininkas.

Netaupus suvalkietis

„Esu iš Suvalkijos, bet taupumu nepasižymiu. Aš esu sūduvis, o suvalkiečiai - žmonės, kurie atsikraustė į Suvalkiją. Aš esu gimęs ir augęs Suvalkijoje. „Yra pasakojama, jog suvalkiečiai taupo ir nieko nesutaupę vis verkia. Sūduviai taupo, susitaupo, gražiai išleidžia pinigus ir vėl taupo," - juokaudamas pasakojo sūduvietis.

Mokykloje Airis buvo linksmas ir labai šnekus mokinys. Dažniausiai kalbėdavo daugiau, nei mokytoja. Bet ne tik už šnekėjimą per pamokas jis neretai gaudavo vienetus. Pirmojoje klasėje linksmasis Airis „prisisiojo" į šiukšliadėžę. Tada mokytoja iškart įrašė į pažymių knygelę vienetą ir liepė išnešti šiukšlės.

Nuo pat mažens Airiui nepatinka alkoholis ir cigaretės, todėl šių dalykų nevartoja. Visi jo draugai sportuojantys ir pasisakantys už sveiką gyvenimo būdą, todėl vaikinas irgi toks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis