Eglė Jurgaitytė Kipre nekantriai laukia savo pasirodymo „Vaikų Eurovizijoje“

Šeštadienį vyksiančioje „Vaikų Eurovizijoje“ Lietuvai atstovaus charizmatiškoji Eglė Jurgaitytė. Mergaitė su giminėmis ir palaikymo grupe į Kiprą išvyko lapkričio 16 dieną ir šiuo metu ruošiasi sėkmingai atstovauti šaliai.

Taigi, kokios nuotaikos Kipre, ar sklandžiai vyksta pasiruošimas ir ko tikisi mažoji žvaigždutė?

DELFI gatvė: kaip jautiesi būdama Kipre ir kaip tau ten sekasi ruoštis pasirodymui?

Eglė: man iš tikrųjų sekasi labai labai gerai.Vakar buvo labai didelis koncertas ir pirmą kartą mačiau, kad mano dainą dainuotų tiek daug žmonių ir ne tik lietuvių, buvo labai daug Lietuvos vėliavų, tiesiog daug kas palaiko.

DELFI gatvė: kaip sekasi bendrauti su kitų šalių vaikais? Kokie pasirodymai labiausiai patiko?

Eglė: geriausiai sutariu su rumune, bet man patinka visi vaikai, juk jie labai faini ir draugiški. Mes visi kartu be galo laukiame „Vaikų Eurovizijos“ ir labai gerai sutariame, daug bendraujame ir nesipykstame, keičiamės dovanėlėmis.

DELFI gatvė: kas tave atlydėjo į Kiprą? Ar daug ten tavo gerbėjų?

Eglė: su manim kartu čia atvažiavo ir giminės, ir draugai, ir pažįstami, iš viso susidarė maždaug 40-50 žmonių.

DELFI gatvė: kas atrodo baisiausia, prieš pasirodant konkurse? Ar labai jaudiniesi?

Eglė: šiaip nesijaudinu ir nebijau, tik labai labai laukiu.Tikiuosi, kad viskas praeis gerai ir bus labai gerai.

Eglės vadybininkė pasakojo, kad anksčiau Eglė nuskrido į Kiprą ne todėl, kad norėtų pasiilsėti, o todėl, kad ten laukia labai daug darbų. Pačią pirmą dieną Eglei su visais kitais „Vaikų Eurovizijoje“ dalyvausiančiais vaikais teko įrašinėti bendrą „eurivizinę“ dainą, vėliau buvo filmuojami keli vaizdo klipai, kurie bus rodomi „Vaikų Eurovizijos“ transliacijos metu.

DELFI gatvė: kuo pasirodymas „Vaikų Eurovizijoje“ skirsis nuo pasirodymo Lietuvoje?

Vadybininkė: skirsis labai daug kuo, pirmiausia, norėčiau pasakyti, kodėl skirsis. Kai mes dalyvavome pusfinalyje ir finale Lietuvoje, mes dar neturėjome nei šokėjų, nei back vokalistų.

Vėliau susiradome grupę, kuri jau turėjo pasiruošę savo šokius ir mes juos praktiškai „įmetėme“ į tą dainą. Pasirodymą teko nemažai koreguoti, o galiausiai jis vis tiek neatitiko mūsų lūkesčių - teko kurti naują šokį.

Be abejo, dar yra šiokių tokių pakeitimų dėl kostiumų, nepasikeitė tik pati dainą, visa kita teko daugiau ar mažiau pakeisti.

O kalbant apie dainą ir jos atlikimą, tai jis tikrai liko toks pat. Mes net nesistengiame pridėti jokių naujovių, nes nenorime apkrauti Eglutės kažkokiais naujais vokaliniais pratimais. Mes norime, kad ji sudainuotų taip kaip dabar moka ir parodytų, tai ką jau yra sukaupusi per savo dainavimo patirtį.

Svarbiausia yra tai, jog daina, tik atrodo labai paprasta, bet iš tikrųjų muzikaliai ji yra labai sudėtinga, sakyčiau net pritaikyta suaugusiam žmogui, todėl, siekdami nepakenkti Eglės balsui (nepadaryti žalos), neapkrauname jos dainos korekcijomis.

DELFI gatvė: ko jūs tikitės iš Eglės pasirodymo „Vaikų Eurovizijoje“? Kaip vertinate konkurentus?

Vadybininkė: visų pirma noriu pasakyti, kad mes jau įdėjome tiek daug darbo, kad sunku į visa tai pažiūrėti objektyviai.Tačiau, kadangi mes visgi esame profesionalai ir galime įvertinti vokalą, sceninį įvaizdį, atlikimą, dainą ir panašiai, juolab, kad vakar matėme visus dalyvius pasirodančius čia gyvai, tai požiūris į konkurentus pakito.

Labai patiko ir daug stipresnis gyvai atrodo Makedonijos pasirodymas, juos laikome vienais savo didžiausių konkurentų, be jų dar patiko Gruzijos vaikų pasirodymas, jie yra labai charizmatiški ir, manau, būtent tuo daugelį žiūrovų pavergs.

Belgijos pasirodymas, kuris iki šiol mums atrodė labai geras, pamačius gyvai labai nublanko, tad nemanau, kad būsime konkurentai.

Vertėtų paminėti labai džiugų faktą, kad Eglutei, atlikus savo dainą, atrodė, jog visa tai vyksta Lietuvoje ir čia yra susirinkę visi jos fanai, žiūrovai labai plojo ir susilaukėme daug dėmesio bei palaikymo.

Kitų šalių spauda ir televizijos taip pat buvo susidomėjusios ja, tad teko nemažai su visais bendrauti, tai mus labai džiugina ir iš tikrųjų teikia nemažai vilties, nors nereikėtų pamiršti, kad yra daug stiprių pasirodymų, o mes esame maža Lietuva.

Tačiau kaip viskas bus, pamatysime, mes įdėjome visas savo pastangas ir padarėme geriausia, ką galėjome padaryti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis