Ar „moksliukė“ gali būti „ledinė“ pana?

Lietuvoje yra merginų, kurios daugiau mokosi, nei rūpinasi savo grožiu. Šios panelės nesilanko grožio salonuose, sulaukia iš bendraamžių nemalonių replikų ir į gražuoles bendraklases žiūri pavyzdžiai. DELFI gatvė nori pagelbėti šioms panelėms atsikratyti pavydo ir pačioms tapti gražioms.

Patarti, kaip „pagražėti“ pasikvietėme grupės „Šokoledas“ merginas Justę ir Sniegę. Jos sutiko duoti „pilkoms“ pelytėms patarimų, kaip tapti „ledinėmis“ merginomis. Taigi, merginos, pasinaudokite šiais patarimais ir nustebinkite pasaulį!

Lengvas flirtas

Justės nuomone, merginos seksualumas turi būti ne vien išorinis, nes žvaigždei seksualiausios merginos - tos, kurios seksualumo paslapties taip ir neatskleidžia. „Mergina su vaikinais neturėtų flirtuoti, kalbėdama gašlybes ar vulgariai elgdamasi. Pats geriausias dalykas išreikšti savo patrauklumą - lengvas flirtas ir paslaptingos mintys".

„Mergina turėtų puikiai žinoti kur, kada ir kaip apsirengti. Kitaip tariant, laiku ir vietoje pasirodyti su tam tikro stiliaus drabužiais. Teatras, kinas, koncertas, vakarėlis, pokalbis dėl darbo – skirtingi vaidmenys reikalauja skirtingo aprangos kodo, kurio derėtų laikytis," - pataria Justė.

Atlikėja teigia: „tobula mergina turėtų orientuotis meno srityse, nebūtinai praktiškai, bet teoriškai. Gražuolė turėtų rinktis sau mėgstamą darbą, kuris nevargintų, teiktų džiaugsmą ir norą dirbti savo srityje, bei tobulėti. „Tai toks turėtų būti darbas, kad parėjusi namo ir toliau būtum aktyvi,"- kalba atlikėja.

Justei pati gražiausia ir tobuliausia Lietuvos mergina - Karina Krysko. Atlikėja mano, kad ji turi visus šiuos seksualios merginos bruožus.

Protinga gali būti graži?

„Galbūt būsiu banali, bet man pavyzdžių ieškoti nereikia: mano požiūriu „ledinės" lietuvaitės yra kelios mano kolegės: Goda Sabutytė - labai dailių veido bruožų ir pavydėtinų kūno linijų panelė, gebanti harmoningai bendrauti su aplinkiniais žmonėmis, o jos kalbėjimo manieros atskleidžia vidinę inteligenciją.

Tą patį galiu pasakyti ir apie grupės „69 danguje'' narę Kariną Krysko, kuri yra labai užsiėmusi, be galo darbšti bei kukli mergina. Mano scenos partnerė Justė Mozolytė irgi gali būti priskirta „ledinių" panų kategorijai, nes yra ir graži, ir puiki šokėja, studijuoja vokalą ir aktorinį meistriškumą, turi daug veiklos ir pagirtinų charakterio bruožų - atsakomybės jausmą bei tikslą siekti didesnių dalykų," - pasakoja Sniegė.

Sniegei „ledinė" pana yra harmoninga fizinių, protinių ir emocinių duomenų visuma - žmogus, kuris savyje turi jėgos prikaustyti kitų žmonių dėmesį tiesiog savo buvimu. „Kuo ilgiau prikausto dėmesį, tuo panelė - „kietesnė".

„Ledinės" panelės niekada nepavadinčiau vien protingos ar vien gražios. „Ledas“ - realityvu, kiekviena panelė gali to pasiekti savaip, su skirtingu savybių deriniu, tačiau - keli esminiai dalykai, kurių laikydamasi panelė gali priartėti prie tobulumo yra: nuolat būti užsiėmusiai veikla, kuri lavintų ar būtų kitaip naudinga - tai daro žmogų įdomų ir plečia jo galimybių ribas.

Merginos kūnas turėtų būti prižiūrimas reguliariai, atkreiptas dėmesys į estetiką išvaizdoje - makiažas paryškina merginos privalumus ir maskuoja trūkumus, o stilingi drabužiai ją išskiria iš minios, paversdami unikalia.

Šie patarimai - aktualūs toms panelėms, kurios nori užkariauti pasaulį vien savo intelekto galiomis. Kodėl protinga negali būti graži? Juk nūdienos pasaulis neatsiejamas nuo estetikos ir jį lengva pasiekti „gražiu įpakavimu“. Dažniausiai nesitikime gauti kokybiško turinio, kai mergina „blizga“, ir įsivaizduokite, kaip pasaulis nustemba, jei mergina ne tik graži, bet ir protinga!"

Taip pat turėtų mergina turėti emocinio intelekto, kuris padeda sugyventi su pasauliu. Emocinis intelektas - ugdomas, o ugdyti reikia per bendravimo praktiką, nenustojant mokytis iš teisingų pavyzdžių ir įsiklausant į aplinkinių poreikius, bei paisant bendrų žmogiškų elgesio normų.

Atlikėja pataria merginoms skaityti grožinės literatūros, kurioje daug netiesioginės informacijos, kaip harmoningai palaikyti ryšius su supančia aplinka. Žvaigždė mano, kad šiuolaikinė gražuolė skaito knygas, o ne žurnalus.

Sniegė teigia: „Svarbiausia nepamiršti, kad gyvenime egzistuoja ne vien ledas ir ugnis, kad gyvenime – keli etapai, o ne vienas. Keičiantis gyvenimo etapams, keičiasi charakteris, kūno formos, prioritetai ir „lediškumas“ praranda savo reikšmę.

„Todėl visoms panelėms palinkėsiu išminties nesigilinti į savo „lediškumą“ – kiti tegul jus laiko kuo tik nori, net dievaitėmis, o pačios jūs nepasimeskite tarp tikrų ir tariamų gyvenimo tiesų, pelus nuo grūdų pradėkite sijoti jau dabar, “ – dalina patarimus Sniegė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis