Jaunosios Lietuvos žvaigždės iš „Neskubėk gyventi"

Jau nuo spalio 13 dienos, lietuvių televizijos ekranus okupavo naujas lietuviškas serialas „Neskubėk gyventi". Du geriausi draugai atsidūrę toje pačioje filmavimo aikštelėje, dalijasi savo patirtimi ir su DELFI gatve. Tautvydas Rasiulis ir Ignas Survila šiandien su mumis.

DELFI gatvė: kokia jūsų karjeros priešistorė, kam dėkojate už atsiradimą ekrane?

Tautvydas: priešistorė paprasta. Lankau menų studiją, jos vadovė pranešė, kad vyksta atranka į filmavimą. Nuėjome drauge, ten reikėjo suvaidinti ištrauką iš serialo scenarijaus.

Stengiausi kaip galėjau, bet maniau, kad sunkiai sekasi. Ir kai vietoj atsisveikinimo išgirdau firminę „kastingų“ frazę: ,,mes tau paskambinsim", galvojau, kad jokių šansų nėra filmuotis. Bet iš tiesų, paskambino! Taip ir patekau.

Ignas: paskambino vieną dieną ta pati menų studijos vadovė ir pasakė, kad paskelbta tokia atranka. Mes nuvarėme ten ir kažkaip atrinko! Dėkoju vadovams žinoma!

DELFI gatvė: iš kur tokie aktoriniai sugebėjimai?

Tautvydas: už aktorinius sugebėjimus dėkoju menų studijai ir jos teatro vadovams Vytui ir Sonatai. Visos repeticijos nepraėjo veltui, viską galima pritaikyti filmavimo aikštelėje, tikrai labai padeda.

Ignas: septynerius metus lankiau menų studiją!

DELFI gatvė: daug dėmesio sulaukiate?

Tautvydas: dėmesio daugiausia susilaukiu iš draugų ir klasiokų, taip pat kai kurių mokytojų, kurie, žinodami, kad vaidinu seriale, nepraleidžia nė vienos serijos.

Ignas: dėmesio tai kažkaip nedaug… Bet jei jau atpažįsta, tai bandau nekreipti dėmesio, kažkaip nejauku, bet visad būnu su draugais iš filmavimų - tai gėda perpus (plačiai šypso).

DELFI gatvė: ar turite panašumų su savo vaidinamais herojais, kokių?

Tautvydas: Benas panašus į mane: abu niekada nepaleidžiame kameros iš rankų. Taip pat savo personažui stengiuosi „pridėti“ savo humoro jausmą, tiesiog, kad linksmiau būtų vaidinti.

Ignas: gal ir taip, tiksliai nežinau, bet man patinka mano personažas! Jis linksmas, ironiškas! Jėga! Džiaugiuosi!DELFI gatvė: ar filmavimas netrukdo pamokoms?

Tautvydas: filmavimai šiek tiek trukdo pamokoms, bet dar gyventi galima...

Ignas: pamokos biški kečia dėl filmavimų, bet ką padarysi, darbas yra darbas!

DELFI gatvė: jūsų laisvalaikis, be filmavimo ir pamokų: kur, kas, kada?

Tautvydas: didelę dalį laisvalaikio atima filmavimai, bet taip pat lankau menų studiją. Šiuo metu statome šokį festivaliui, todėl filmavimus reikia derinti su intensyviomis repeticijomis.

Taip pat mėgstu kurti filmus, šiek tiek iš to užsidirbu. Šį mano pomėgį scenaristai susiejo su mano personažu, todėl galėsite mane serijose pamatyti befilmuojantį.

Ignas: mano laisvalaikis tai hmm nebeturiu tokio (juokiasi).

DELFI gatvė: kokių smagumų galite papasakoti iš filmavimo aikštelės?

Tautvydas: filmavimuose dažniausiai nenuobodžiaujame. Kartą išvažiavo vienas operatorius, tai man pasiūlė pafilmuoti už jį! Buvo labai įdomu rankose laikyti profesionalią kamerą ir filmuoti savo draugus! Pirmą kartą drebėjau iš jaudulio, antrą kartą jau filmavau drąsiau.

Ignas: paslydau vieną kartą ant š*do, kai filmavo! Tai čia tokia skausmingiausia ir linksmiausia istorija (vėlgi juokiasi).

DELFI gatvė: ką manote apie lietuvišką kiną?

Tautvydas: lietuviški filmai yra dar retenybė. Domiuosi lietuvišku kinu, nes įdomu pamatyti, kokioje stadijoje jis yra šiuo metu. Nors yra gerų filmų, tobulėti tikrai yra kur, tačiau jaučiama, kad lietuviškas kinas žengia pirmus žingsnius ir po truputį įsibėgėja.

Ignas: lietuviškam kinui dar yra kur tobulėti! Bet pradžia nebloga!

DELFI gatvė: mėgstami režisieriai, aktoriai (lietuvių ir iš užsienio).

Tautvydas: iš lietuvių aktorių mėgstu Vytautą Anužį. Tikrai geras aktorius, turėjau progą vaidinti kartu su juo, nes jis taip pat vaidina seriale. Iš užsienio aktorių patinka Denzelis Vašingtonas.

Ignas: režisieriaus tai nežinau... Lietuvių aktorių - taip pat, o iš užsieniečių - Tomas Hanksas.

DELFI gatvė: esate pažinę užsienio filmavimo aikštelių? Kaip palygintumėte lietuviškus kino užkulisius ir kitų šalių?

Tautvydas: užsienio kino aikštelių nesu pažinęs, tuo labiau čia televizija, lyginti būtų tikrai sunku.

Ignas: užsieniečių filmavimo aikštelėse viskas vyksta sklandžiau ir konkrečiau!

DELFI gatvė: kokios jūsų ateities vizijos: raumeningi aktoriai su tiesiomis nosytėmis ir baltais dantukais ar „man in black"?

Tautvydas: vaidinu, nes man patinka, bet aktoriumi ateityje nenorėčiau būti. Norėčiau būti kino operatoriumi ir populiarinti lietuvišką kiną užsienyje.

Ignas: oj tikrai nežinau, kas bus rytoj! Gyvenkime šia diena!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis