Britney Spears fanklubas žvaigždės gimtadienį sutiks nešventiškai

Šiandien garsioji popkaralaitė Britney Spears švenčia savo gimtadienį. DELFI gatvė netruko patampyti už rankovių Britnės fanklubo narius Lietuvoje ir paklausti, kaip šie žada paminėti savo dievaitės 27 gimtadieni.

Garsiai sudainuoti „Baby One More Time“ ant Trijų kryžių kalno, mūsų nuomone, būtų puiki mintis. Palaikymas žvaigždei reikalingas, kol toji tik kapstosi iš svaigalų liūno… Tačiau Elzei – fanklubo prezidentei taip neatrodo.

Anot jos, fanklubas Lietuvoje yra per mažas, kad užsiimtu grandioziniais planais. Sveikinti žvaigždę Amerikoje – jie neplanuoja.(O juk galėtų bent paštu nusiųsti kokią skudurinę Onutę).

Šiuo metu dvyliktokė fanklubo prezidentė net nesusitiks su fanklubo nariais, kad Britney gerbėjų rate paminėtų žvaigždės sukaktį: „Manau ir taip ji mūsų meilę turėtų pajusti“.

Ar pajus Britney lietuvaičių meilę, abejotina. Lietuvoje meilė šiai žvaigždei labai mažutė. Vos 10 tikrų Britney atsidavusių ir ją palaikančių širdelių. Žinoma, beveik pusė gerbėjų – vaikinai.

DELFI gatvė: o kuo jus žavi Britney?

Elzė: pirmiausia tuo, kad ji yra talentinga. Šito tikrai niekas nepaneigs. Antra – ji įkvepia mus. Ji nuostabiai šoka, nuostabiai dainuoja. Jos asmenybė labai labai miela. Aišku asmeniškai mes jos nepažįstame, tačiau labai daug metų ją stebime.

DELFI gatvė: ką manote apie jos gyvenimo krizes, narkotikų vartojimą?

Elzė: prieš jums paskabinant aš kaip tik žiūrėjau naują dokumentinį filmą apie Britney gyvenimą „For The Record“ („Dėl įrašų“). Ten ji neigia, kad vartojo narkotikus. Aš pati manau, kad jai tai buvo labai sunkus gyvenimo laikotarpis.

Man vienas labai brangus žmogus pasakė: „Kokia motina nelakstytų su peiliais, kai atimtų jos vaikus“. Ji jautė spaudimą iš aplinkos, juk ant scenos ji nebuvo kelis metus, kiekvienas jos žingsnis buvo stebimas.

Aš tikiu, kad ji buvo „nukrypusi nuo kelio“ ir ne visada teisingai elgėsi, tačiau kaip fanai mes ją visada palaikėme ir visda tikėjome, kad išauš šiandiena. Ir sulaukėme.

Ateityje fanklubo prezidentė žada apsilankyti bent viename Britney koncerte užsienyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis