Kalėdų Senelis jau šukuoja barzdą Kalėdoms

Sunku būtų nepastebėti, jog artėja šilčiausios ir gražiausios metų šventės, juk dauguma prekybos centrų jau senokai išpuošė savo vitrinas žaisliukais ir žėrinčiomis girliandomis.

Ką tokiu metu, kai visi po truputį pradeda nerimauti dėl dovanų ir šventinio stalo, veikia ir mąsto svarbiausias šios šventės dalyvis ir simbolis – Kalėdų Senelis?

Kaip jis ruošiasi Kalėdoms? Ar jaučia, kad nenumaldomai artėja darbymetis ?

Kalėdų Senelis: šukuoju barzdą, svarbiausia, kad barzda būtų sušukuota ir puri, visa kita - vėliau susitvarkys. Tiesą sakant, dar didelio darbymečio nejaučiu, tačiau žinau, kad tuoj tuoj jis prasidės, o tada devynis prakaitus liesiu.

DELFI gatvė: ar daug vaikų laiškų sulauki?

Kalėdų Senelis: tiesą sakant, dabar jau laiškų praktiškai nesulaukiu, technologijos žengia į priekį, tad vaikai su manimi susisiekia skambučiais ar SMS žinutėmis.

Viena mergaitė kiekvieną rytą parašo: „Labas rytas, Kalėdų Seneli“ - tai labai miela. Džiugu ir tai, kad popierinių laiškų visgi atsiranda: viena pirmokėlių klasė atsiuntė savo norus, sudėję į vieną voką, buvo smagu skaityti.

DELFI gatvė: kokių dovanų dabar vaikai prašo? Gal yra kokių labai įsimintinų prašymų?

Kalėdų Senelis: na, įsiminė tai, kad vienas vaikas paprašė dovanų ponio ir buvo tokių, kurie prašo sveikatos močiutėms ar seneliams. Tačiau dabar vaikai truputį kitokie, labiausiai prašo konstruktorių visokių, žaidimų, lėlių su Kenais, namais ir panašiai.

DELFI gatvė: koks įsimintiniausias nutikimas svečiuose pas vaikus?

Kalėdų Senelis: hm, kokie sunkūs klausimai. Šiaip dažniausiai viskas būna tradiciškai. Prieina, klausia ar aš tikras, patampo už barzdos, pasako eilėraštuką „Eglutė skarota“ su dabar dažnėjančia pabaiga „padėjau bombioškę, eglutės nėra“ ir panašiai.

Tačiau pamenu, kai vieną kartą, kokių 6 metukų mergaitė priėjo ir pasakė, kad labai mane myli ir labai nuoširdžiai apkabino, tai labai įsiminė.

DELFI gatvė: iki kelių metų pats tikėjote Kalėdų Seneliu?

Kalėdų Senelis: šito gerai nepamenu, tačiau spėju, kad jau kokių 6 metukų būdamas pradėjau abejoti.

DELFI gatvė: kodėl pats ryžotės tapti Kalėdų Seneliu?

Kalėdų Senelis: visų pirma aš labai mėgstu iššūkius ir naujoves, tai buvo vienas iš iššūkių. Paprašė manęs kartą pabūti Kalėdų Seneliu ir sutikau, man tai visai patiko. Kitąmet su kolegomis baigiau Kalėdų Senelio universitetą ir štai dabar - jau 8 sezonas.

DELFI gatvė: ką jums pačiam reiškia Kalėdos?

Kalėdų Senelis: žinoma, labai smagu, kad bent kartą metuose visi draugiški, geri ir dovanoja vieni kitiems dovanas. Tačiau aš manau, kad, jei žmogus tikrai rūpi, ištisus metus galima švęsti.

DELFI gatvė: ar per visą šventinį darbymetį randate laiko savo šeimai?

Kalėdų Senelis: per pačias Kalėdas - ne. Pasiplanuoju Kūčias taip, kad bent kelias valandėles galėčiau praleisti su šeima, o po to darbo būna per akis.

DELFI gatvė: tai ar pasiruošę jūsų elniai ir snieguolės šventėms?

Kalėdų Senelis: be jokios abejonės, pasipuošę ir išsidabinę iki ausų, elnių pasagos ir kailiukai nublizginti, snieguolių aprėdai išsipustę ir blakstienėlės padažytos...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis