Gintarė Ramonaitė žada striptizą ant scenos

Gintarė Ramonaitė savo karjerą pradėjo skandalais. Jau realybės šou „Kelias į žvaigždes 3" atrankos metu, ji susiginčijo su kita dalyve. Paskui mergina, iškritusi iš realybės šou, atsisveikinimo laiške parašė dalyviui Valdui: „Valdai, esi tikra boba! Skiriesi tik tuo, kad turi kiaušinius. Man atrodo, tau reikėtų į armiją. Ten gal taptum tikru vyru…"

Perskaitęs šias eilutes Valdas negalėjo užmigti visą naktį. Gal būtų žmonės pamiršę Gintarę, bet ši mergina taip trokšta šlovės, kad vienam žurnalo leidiniui su buvusia drauge Laisva nusifotografavo erotinei fotosesijai, girta davė televizijai interviu, į renginius ateina kone nuoga.

DELFI gatvė pasidomėjo Gintarės skandalais ir pakvietė ją pasikalbėti.

Karšto būdo mergina

Gintarė DELFI gatvei papasakojo, kad niekados nekūrė skandalų apie save, visi skandalai prie jos „limpa“: „Aš esu seksuali mergina, dažniausiai prie tokių merginų „limpa“ skandalai. Aš niekados nežiūriu į kitas atlikėjas ar grupes, niekada neseku jų pavyzdžiu, viską darau pagal save.

Ir tikrai manau, kad Lietuvos pramogų pasaulį galima užkariauti be skandalų, bet dar kartą pasakysiu, kad jokių skandalų neplanuoju, tiesiog taip „išeina“. Galbūt - tokia mano prigimtis. Esu karšto būdo,"- pasakoja Gintarė.

Kuo ji dar žada nustebinti Lietuvą?„Ateis laikas ir visi pamatysim. Niekada neplanuoju gyvenimo į priekį, nes nežinau, kas gali nutikti. Bet manau, kad aš dar nustebinsiu, juk esu tokia nenuspėjama,“- kalba skandalistė.

Gintarė dar nesulaukė žurnalo „Playboy“ redaktoriaus skambučio dėl erotinės fotosesijos, bet ji šio pasiūlymo neatsisakytų. Ateityje mergina žada siekti, kad jos erotinė fotosesija puikuotųsi žurnalo viršelyje.

Laisvą iškeitė į Žaneta

Gintarė iš pat pradžių dainavo duetu su Laisva. Bet, merginoms susipykus, ji greitai rado, kuo pakeisti Laisvą. Nuėjusi į renginį „Mis Aistringai", ji pamatė konkurso dalyvę Žanetą ir jos pasirodymą.

Pabendravusi su Žaneta, atlikėja džiaugėsi: „Ji - seksuali, gerai juda scenoje, drąsi, pasiryžusi tobulinti savo balsą, jai patinka scena, fotografuotis. Tiesiog faina panelė."

Dabar duetas prisistato pavadinimu „Tinka Patinka", bet šis pavadinimas - laikinas. Merginos nori, kad dueto pavadinimas perteiktų jų įvaizdį. Dabar Gintarė kuria dainą „Tinka Patinka", kurią greitai išgirs merginų gerbėjai.

Šoko striptizą Palangoje

Bulvarinei laidai Gintarė pasakė, kad ji nekaltybę prarado su Valdu Karkleliu. Ar tai - tiesa? „Ne, tai nėra netiesa. Net pati nežinau, kas buvo mano pirmasis vyras. Gal į Valdą Karklelį buvo tik panašus,“- pasakoja Gintarė.

Atlikėja dabar laukia iš užsienio grįžtančios striptizo mokytojos. Tada mergina pradės mokytis striptizo meno. Ji nežada iškeisti dainavimo į striptizą, bet scenoje kai kuriuos šokio elementus panaudos.

Prieš porą metų merginai teko šokti striptizą viename Palangos renginyje: „Tikrai „pavariau“.

Nerimta mergina?

„Aš niekada nemylėjau vyro, nes mano gyvenime jų buvo labai daug. Vis neišsirinkdavau vyro, kurį galėčiau mylėti. Aš myliu muziką,“- pasakoja atlikėja. Paauglystėje mergina neturėjo rimtų vaikinų. Bet nerimtų draugysčių buvo. Kiekvienas vaikinas jai buvo kažkuo žavus.

Atlikėja yra suviliojusi ne vieną vaikiną: „Tik bėda, kad kai gaunu tą vaikiną, kurio norėjau, po to jis man nusibosta“.

Gintarė DELFI gatvei prasitarė, kad ne kartą yra bučiavusis su mergina. Pirmą kartą tai patyrė su savo drauge. Gintarei nėra svarbu, su kuo bučiuotis, svarbiausia, kad tas žmogus mokėtų bučiuotis.

Namie – paprasta mergina

Gintarė namie būna paprasta mergina. Dažniausiai apsirengusi kukliai, su gitara rankose - kuria dainas. Dažnai paima į rankas knygą ar pažiūri filmą.

DELFI gatvė: ar skandalai nepakenks tau ateityje?

Gintarė: visada atsiras tokių žmonių, kuriems patiksiu ir kuriems ne. Man vyrų netrūksta, moku bendrauti. Nemanau, kad liksiu senmerge. Mano draugai ir tėvai mane pažįsta, jie myli mane, kokia esu ir mane palaiko. Nekreipia dėmesio į mano skandalus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis