Eglė Jurgaitytė jau turi vaikiną?

Daugelis Lietuvos vaikų, išgirdusių Eglės Jurgaitytės vardą, jau nebeklausia: „kas ji tokia“? Puikiai žinome, kad ši 10-ties metų mergaitė visai neseniai „Vaikų Eurovizijoje“ (Kipre) užėmė 3-ią vietą.

Daug rašyta apie jos nuopelnus Kipre, dainavimą ir įspūdžius atvykus, tačiau kaip mergaitei sekasi mokykloje, kokia ji tarp šeimos narių, apie ką ji svajoja ir ką toliau nori veikti gyvenime, kol kas žinome tik mes. Smalsu? Skaityk toliau…

DELFI gatvė: papasakok, Eglute, apie tai, kaip tau sekasi mokykloje? Kokie dalykai patinka, kokius būrelius lankai?

Eglė: labiausiai mokykloje man patinka lietuvių kalbos, matematikos ir dailės pamokos.

Be abejo, turbūt net sakyti nereikia, kad muzikos - taip pat. Esu lankiusi nemažai šokių būrelių: ir pramoginius, ir baletą, ir šiuolaikinius šokius, tiesa, šokių būrelį lankau ir dabar.

Dar lankau muzikos mokyklą ir groju fortepijonu.

DELFI gatvė: papasakok apie savo svajones, kuo norėtumei būti užaugusi?

Eglė: labiausiai noriu būti dainininke, aktore ir veterinare. Ši profesija man patinka, nes labai mėgstu gyvūnus ir man patinka jais rūpintis. Pati namie turiu šunį, kurio vardas Nikė, ir degu Doresą.

DELFI gatvė: kaip tau sekasi mokytis mokykloje, ar nepaisant to, kad esi gabi dainininkė, mokslai tau taip pat sekasi gerai? Ar grįžusią iš „Vaikų Eurovizijos“ mokytojai tave giria labiau?

Eglė: na, iš tikrųjų mokausi aš gerai, man patinka. Be abejo, ne visada, bet žinau, kad mokytis reikia, juk nežinia, kaip gyvenime gali atsitikti. Visko būna. O mokytojai, na, nežinau, gal truputį giria, bent muzikos mokytoja tai tikrai.

DELFI gatvė: kokios muzikos tu pati klausaisi?

Eglė: man patinka popsas ir aš klausausi labai įvairių atlikėjų, man patinkančių yra tikrai labai labai daug, pvz.: Beyonce , Nelly Furtado, Justinas Timberlake’as ir panašūs.

DELFI gatvė: papasakok, jei pameni, juokingiausią tau nutikusį įvykį.

Eglė: dabar pamenu tik vieną dalyką, kuris mane visą laiką prajuokina. Kadangi dainuoti aš mėgstu nuo pat mažens, tai tėveliai, kai buvau maža, nufilmavo mano vieną pasirodymą.

Man tada buvo gal kokie treji metukai, aš stovėjau ir dainavau kažkokią anglišką dainą, kai dar net lietuviškai gerai kalbėti nemokėjau, na, tai tikrai labai juokingas vaizdas. Kai pasižiūriu jį, tai būna labai smagu.

DELFI gatvė: ar pasikeitė santykiai su draugais ir šeima po pasirodymo Kipre? Kaip bendrauji su vaikais iš Kipro?

Eglė: na, šeimoje nepasikeitė santykiai nė kiek. Ir broliai (Eglutė juos turi 2), ir tėveliai, ir seneliai bendrauja lygiai taip pat, palaiko mane ir dėmesio skiria tiek, kiek ir prieš važiuojant į „Euroviziją“.

O su draugėmis santykiai šiek tiek pasikeitė, jos pradėjo daugiau su manimi bendrauti. Labiau nori žaisti su manimi, bet man tai patinka, nesakau nieko blogo. Anksčiau nepažįstami vaikai dabar pradėjo bendrauti, daugiau draugų atsirado, bet man patinka bendrauti su vaikais, tad aš esu laiminga.

O su tais vaikais iš Kipro, tik apsikeitėme elektroninio pašto adresais ir tiek, bet kol kas dar nebendravome.

DELFI gatvė: ar turi mokykloje tau patinkantį berniuką?

Eglė: (nusijuokia) turiu, bet nenoriu dar apie jį kalbėti.

DELFI gatvė: kaip tave pasveikino grįžusią iš konkurso?

Eglė: labiausiai įsiminė sutikimas klasėje, kuri buvo išpuošta balionais, plakatais, jutau labai didelį palaikymą. Be to, visi vaikai parašė man laiškus, kuriuose perskaičiau daug šiltų ir gerų žodžių, man labai patiko.

DELFI gatvė: ką norėtum gauti iš Kalėdų Senelio, artėjančių švenčių proga? Ir ko norėtum palinkėti Lietuvos vaikams?

Eglė: aš kaip ir visi vaikai labai laukiu Kalėdų. Norėčiau po eglute rasti žaidimą „Alias“. O vaikams palinkėčiau... Hm.

Artėjančių Kalėdų proga linkiu laimės, sveikatos, daug daug daug dovanų ir linkiu, kad ateinantys metai būtų patys laimingiausi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis