Ruslanas Kirilkinas nešvęsdavo Kalėdų

Turbūt nėra tokio vaiko, kuris nelauktų Kalėdų. Juk smagu Kūčių vakarą atsisėsti prie stalo, išsiburti kalėdiniais burtais, sulaukti Kalėdų ryto, rasti dovanų po eglute. Aplink tvyro kalėdinė dvasia, visi geros nuotaikos. Bent trumpam pasimiršta rūpesčiai ir darbai.

DELFI gatvė nuskubėjo paklausti garsiųjų Lietuvos žvaigždžių, dainininkų, apie jų Kalėdas. Juk žvaigždėms šventės – pats darbymetis, jie tikrai ilgai neužtrunka prie stalo su artimaisiais.

Aistė tiki kalėdiniais burtais

Dainininkė Aistė Pilvelytė per Kalėdas dažniausiai koncertuoja. Bet vaikystėje labai laukdavo švenčių. Kūčių vakarą ji su visa šeima susėsdavo prie stalo, ant kurio būdavo dvylika patiekalų. Po staltiese būdavo patiesta šiaudų.

Pavalgiusi, atlikėja bėgdavo į savo kambarį, kuriame ant lapelių rašydavo vaikinų vardus ir juos slėpdavo nakčiai po pagalve.

Kalėdų rytą vieną lapelį išsitraukdavo ir manydavo, kad jos būsimo vaikino vardas bus toks, kaip užrašyta ant lapelio. Gaila, bet burtai atlikėjai neišsipildė, bet ji iki šiol jais tiki.

Dovanos – smagiausios akimirkos

Kūčių dieną Juozas savo mamai padėdavo ruoštis Kūčių vakarui. Juozo šeima laikydavosi visų tradicijų. Ant stalo būdavo dvylika patiekalų, po staltiese - šiaudų, o iki Kalėdų ryto šeima nevalgydavo visi mėsos ir žuvies. Smagiausios akimirkos dainininkui būdavo Kalėdų rytas, kai po eglute rasdavo daugybę dovanų.

„Prisimenu, kai visus metus norėjau gaisrinės mašinos. Ir Kalėdų rytą ją radau. Tada buvau laimingiausias vaikas pasaulyje. Manau, kad dovanos suteikia kiekvienam džiaugsmo, nesvarbu, kiek jų būtų ir kokios jos būtų, “- kalba Juozas.

Ruslanas nešvęsdavo Kalėdų

„Muzikos akademijos“ dalyvis Ruslanas Kirilkinas vaikystėje augo su močiute, todėl švęsdavo Kalėdas su ja arba pas giminaičius. Ruslanas su močiute – skirtingų tikėjimų, todėl jiems Kalėdos būdavo paprasta šventė.

Kartais jų net nešvęsdavo, nes tekdavo šventes derinti su giminaičiais. Bet vis tiek po eglute Ruslanas rasdavo dovanų. „Vieną Kalėdų rytą, aš prabudau ir žiūriu, kad po eglute močiutė deda dovanas. Tada aš pasakiau, kad vis tiek tikiu Kalėdų Seneliu ir, manau, kad jis yra pasaulyje, “- kalba dainininkas.

Dvigubos dovanos

„Kelietei" Donatai Virbilaitei Kalėdos – liūdna šventė. Per Kūčias paliko ją ir jos mamą tėtis. Bet iki tol Kūčias jos švęsdavo linksmai. Vieną Kūčių naktį atlikėja aptiko mamą, po eglute dedant dovanas. Pažiūrėjo į dovanas ir nuėjo miegoti.

Kitą rytą Donata be jokių emocijų nuėjo prie eglutės, išvyniojo dovanas, jomis pasidžiaugė ir ramiai atsisėdo prie eglės.

„Visą dieną prie jos sėdėjau. O mama klausė: „Ko lauki? Ko nesidžiaugi dovanomis?" O aš mamai padėkojau už dovanas ir pasakiau, kad dabar lauksiu Kalėdų Senelio dovanų. Tad teko mamai vėl pirkti dovanas, kurias paslapčia padėjo po eglute," – pasakoja Donata.

Atlikėja vaikystėje labai bijodavo Kalėdų Senelio, jį pamačiusi, ji pradėdavo klykti. Bet iki šiol tiki Kalėdų Seneliu, nesvarbu, kad dovanos būna nematerialios.

Kalėdų Senelis lipa pro balkoną

Justinas Antanaitis – renginių vedėjas. Šiais metais, nepaisant ekonominės krizės, vaikinas sulaukė įdomių pasiūlymų. Justinas tampa prieš šventes Kalėdų Seneliu. Šiais metais jam teks, persirengus Kalėdų Seneliu, lipti per balkoną, stoglangį, ar net atvažiuoti į vakarėlį rogėmis, kurias tems šunys.

Vieni planai bus įvykdyti, kiti - ne. Įdomiausias renginys vaikinui nusimato prieš pat Kūčias. „Renginį vesiu Palangoje. Uždaroje patalpoje, kaip Kalėdų Senelis turėsiu nusileisti virve žemyn ir tada iš dangaus ims byrėti dovanos, turėsiu sakyti svečiams, kad dovanas iš maišo išpūtė vėjas. Šventėje pradės snigti dirbtiniu sniegu," – kalba renginių organizatorius.

Justinas vaikystėje Kalėdas prisimena linksmai. Būdamas vaikas, vaikų darželyje buvo nykštuku. Kai atėjo Kalėdų Senelis, tai Justinas pradėjo šaukti: „Tėte, tėte". Jis taip šaukė Kalėdų Senelį, nes buvo įsijautęs į vaidmenį...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis