Slapti Naujieji su žvaigždėmis

Ko tik neatsitinka per naujametinius mokyklos žiburėlius… Vaidinimai, dovanėlės, šokiai, slapti bučiniai, paslaptys… DELFI gatvė, atsigavusi po švenčių, aplėkė kelis garsius Lietuvos dainininkus ir pasidomėjo žvaigždžių nuotykiais per Naujuosius.

Pasirodo, kuo tik neapsimetinėjo mūsų žvaigždės, stengdamiesi pralinksminti aplinkinius, ir kokių tik nutikimų jiems nėra buvę mokykloje, švenčiant kalėdinius žiburėlius.

Parodijavo Maiklą Džeksoną

Muzikos akademijos dalyvis Ruslanas Kirilkinas jau mokykloje buvo „žvaigždė“. Kiekvienais metais jis su klasiokais rengdavo parodijų vakarą. Kiekvienas klasės vaikas tapdavo scenos dainininku.

Ruslanui teko parodijuoti tokias užsienio žvaigždes kaip Eltoną Džoną, Filipą Kirkorovą, Maiklą Džeksoną. Visi moksleiviai taip įsijausdavo į savo vaidmenis, kad vos galima buvo juos atskirti nuo tikrų scenos atlikėjų.

„Vyresnėse klasėse man teko būti Kalėdų Seneliu. Atėjau į klasę su dovanų maišu ir man nukrito barzda,“ – juokiasi Ruslanas.

Storasis voras

Linksmasis Juozas Butnorius vaikystėje retai lankė mokyklos žiburėlius. Vaikinas su kaimo kapela „Ventukai“ koncertuodavo Lietuvos miesteliuose.

Tačiau vienas vakarėlis Juozui įstrigo į atmintį visam gyvenimui. „Ketvirtoje klasėje vaidinau vorą. Ir turėjau sakyti tokius žodžius: „Esu aš voras per storas“. Visi bendraklasiai iš manęs juokėsi, nes šiaip buvau labai plonas. Ir pats sakydamas šiuos žodžius jaučiausi keistai”.

Dabar Juozas, vesdamas naujametinius renginius, dažniausiai apsirengia kaimiečiu, banditu, mokytoju ar gaisrininku.

Nenusisekęs koncertas

Erika Nudaitė, Faina, su bendraklasiais organizuodavo naujametinius žiburėlius, jos klasė buvo pati aktyviausia mokykloje. Fainos klasėje buvo du vaikinai, kurie visada vesdavo renginius, kelios merginos dainuodavo, o viena bendraklasė lankė dailės mokyklą - ji padarydavo dekoracijas renginiui.

Iki šiol Faina negali pamiršti kalėdinio žiburėlio, kuriame turėjo dainuoti baigiamą dainą „Kalėdų naktį tylią".

„Kadangi man grojo pianinu, aš stovėjau, laukiau, kol pragros įžangą, ir štai jau turiu dainuoti, o iš jaudulio pamiršau pirmą dainos žodį. Tai supratęs vaikinas, kuris grojo pianinu, pragrojo įžangą dar kartelį, deja, aš vėl nepradėjau dainuoti, nes niekaip negalėjau prisiminti, nuo ko pradėti. Tada, tiesiog grojant pianinui, nusilenkiau, pasakiau „ačiū“ ir nulipau nuo scenos.

Visa salė plojo ir juokėsi, tik, deja, tuo metu man nebuvo taip juokinga kaip jiems. Po to karto, maniau daugiau niekada nebelipsiu ant scenos,” - juokdamasi pasakojo Faina.

Slaptas žiburėlis

Grupės „Kastaneda" lyderis Lukas Pačkauskas su bendraklasiais rengdavo kalėdinius žiburėlius kasmet. Vakarėliai būdavo uždari ir labai išskirtiniai. Būdavo break dance šokių varžytuvės, teminiai vakarėliai.

„Į mūsų vakarėlius norėdavo patekti ir kitų klasių moksleiviai, nes mums pavydėdavo. Mūsų klasė buvo išskirtinė. Nėra ką slėpt - būdavo ir tokių vakarėlių, po kurių mokyklos valdžia sakydavo: „Čia buvo paskutinis vakarėlis, kurį rengėte" - bet kadangi buvome aktyvistai, nepasiduodavome, ir žiburėliai išliko tradicija,"- pasakoja Lukas.

Kartą Lukas su bendraklasiais sugalvojo surengti vakarėlį paslapčia nuo auklėtojos. Žiburėlis įvyko, tačiau kitą dieną kabinetas, kuriame vyko „veiksmas“, buvo apverstas aukštyn kojomis, jautėsi „vakarėlio kvapas“. Moksleiviams teko direktoriaus ir mokytojų atsiprašyti…

Vakarėliuose - ne tik limonadas

Tuo tarpu dainininkas Donatas Baumila taip prisiminė naujametinius mokyklos žiburėlius: „Prieš pat žiemos atostogas klasėje rengdavome dovanėlių apsikeitimą ir šokių vakarėlį. Iš anksto išsitraukdavome klasės draugą, kuriam padovanodavome dovaną,"- pasakoja Dūnis.

Donatas laukdavo vakarėlių vien dėl to, jog žiburėlis vykdavo paskutinę mokslų dieną ir visi žinodavo, kad žiburėliu prasideda ilgai lauktos atostogos. Moksleiviai žiburėlyje šokdavo, valgydavo, kartais vietoje limonado paslapčia nuo auklėtojos išgerdavo šio to stipresnio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis