Ką prisidirbo žvaigždės 2008 metais?

2008 metai pasaulio žvaigždėms buvo intriguojantys ir skandalingi. Vieni atlikėjai slaptai vedė, kiti susilaukė vaikų, treti įsivėlė į muštynes, net Lietuvoje įvyko rasistinis užpuolimas. DELFI gatvė nusprendė peržvelgti skandalingiausius ir įdomiausius pasaulio žvaigždžių poelgius ir darbus 2008-aisiais.

Sužalojimai

Vasario mėnesį stilistas Mantas Petruškevičius pateko į nedidelę avariją ir nestipriai susižalojo veidą. Automobiliui atsitrenkus į stulpą, stilistas trinktelėjo galva į stiklą ir nusibrozdino odą, susižalojo nosį ir prasiskėlė kaktą. Sužalojimai sugijo ir stilistui neteko kreiptis į plastikos chirurgus.

„Nusivylusių namų šeimininkių" aktorius Jesse’as Metcalfe’as dalyvavo „World Music Awards" ceremonijoje Monake. Anot spaudos, aktorius sėdėjo ant balkono ranktūrių naktiniame klube, per neatsargumą nukrito nuo beveik dvylikos metrų aukščio ir trenkėsi veidu į žemę. Aktoriui lūžo tik koja.

Netradicinė meilė

Aktorė Lindsay Lohan su savo drauge Samanta Ronson susižadėjo Meksikoje. Merginos nekalba apie savo vestuves ir ateitį.

Viena skandalingiausių britų modelių ir televizijos vedėjų Jolie Marsch su savo drauge Nina nusprendė, kad jų gyvenimą paįvairintų vaikas. Tai Jolie paskelbė per radiją, kai ieškojo spermos donoro.

Vasarą į Lietuvą sugrįžo buvęs grupės „Omega“ narys Ruslanas Kirilkinas. Jam iš Lietuvos teko išvažiuoti prieš kelerius metus, kai viešumoje pasirodė erotinės nuotraukos, kuriose jis pozavo nuogas su vaikinais.

Po šio skandalo, atlikėjas važiavo autobusu Vilniuje ir susipažino su suomiu, su kuriuo netrukus patraukė į Suomiją. Ten jie susituokė. Dabar Ruslanas dalyvauja muzikiniame projekte „Muzikos akademija“, kuriame yra vienas lyderių. Kas žino, gal atlikėjas su savo partneriu apsigyvens Lietuvoje…

Nepilnametė mama

Birželio 19 –ąją garsios užsienio atlikėjos Brytney Spears sesuo Jamie Lynn Spears, būdama septyniolikos, susilaukė dukros. Kalbama, kad Jamie ir jos vaikinas Casey Aldrige'as žada skirtis.

Šiemet atlikėja Britney Spears nuolat įsiveldavo į skandalus: turėjo derėtis su savo buvusiu meilužiu Adamu Ghaliba, kad viešumoje nepasirodytų pornagrafinė vaizdajuostė, kurioje Ghaliba mylisi su atlikėja.

Šaltinis teigia, kad Adamas atlikėjai pasipiršo. Britney sulaukė pasiūlymo tekėti ir iš kirpyklos vadovo Salvatoro D'Angelo. Britney atsisakė šių pasiūlymų, nes ji nori visą laiką skirti savo vaikams ir darbui.

Šiais metais atlikėja per MTV videomuzikos apdovanojimus laimėjo tris „Mėnulio žmogeliukus".

Rasistinis užpuolimas

Vieną pavasario vakarą garsi atlikėja, bei laidos „Kakadu“ vedėja Berneen su drauge ėjo Vilniuje pro „Šv. Onos“ bažnyčią ir prasilenkė su grupele jaunuolių, kurie atpažino atlikėją. Jie pradėjo šaukti ją vardu ir užtvėrė kelią.

Viena mergina pradėjo mušti atlikėją diržu ir stengėsi pataikyti į veidą. Po šio incidento atlikėja parašė pareiškimą policijai. Policija greitai surado nusikaltėlę. Užpuolikė – savanorė, kuri kovo 11 dieną dalyvavo skustagalvių eitynėse sostinėje. Berneen draugė ją atpažino iš vaizdo įrašo.

Po šio incidento atlikėja išvažiavo į Londoną pas savo vyrą Andrių Čerešką. Iki tol niekas nežinojo, kad žavioji juodaodė yra ištekėjusi už lietuvio. Atlikėja susituokė prieš trejus metus Londone. Berneen taip norėjo tapti dainininke, kad vyras jai pasiūlė važiuoti į Lietuvą ir siekti atlikėjos karjeros. Atvažiavusi į Lietuvą, juodaodė pateko į realybės šou „Kelias į žvaigždes 3“, kuriame pasiekė finalines kovas.

Krepšininkas sužalojo žurnalistę

„Kakadu“ reporterė Goda Sabutytė po Olimpinių žaidynių važiavo pasitikti Lietuvos krepšininkų. Jau prieš tai buvo kalbama, kad grupės „69 danguje“ narė draugauja su krepšininku Šarūnu Jasikevičiumi.

Filmuodama reportažą, ji kalbino krepšininkus, savo mylimojo nekalbino. Po reportažo, atlikėja taip norėjo pabendrauti su Šarūnu Jasikevičiumi, kad pamiršo išjungti mikrofoną ir visas jų pokalbis buvo parodytas per laidą.

Kai krepšininkas pamatė, kad juos filmuoja viena žurnalistė, trinktelėjo per kamerą, kuri pataikė žurnalistei į galvą. Žurnalistė parašė policijai skundą. Skandalas išsisprendė, kai krepšininkas žurnalistės viešai atsiprašė ir sumokėjo kompensaciją.

Užtiktas intymią akimirką

Buvęs televizijos laidų vedėjas Gytis Balčiūnas pavasarį pateko į skandalų sūkurį. Vienoje Vilniaus gatvėje policininkams sukėlė įtarimų automobilis, kuriame buvo aptiktas Gytis Balčiūnas su moterimi. Kaip vėliau paaiškėjo, moteris buvo jo žmona.

Taip pat automobilyje policininkai atrado maišelį, įtariama - narkotikų. Po šio skandalo, laidų vedėjui teko atsisveikinti su laida „Dolce Vita“ ir palikti televiziją.

Pavasario vakarą, garsus futbolininkas Ronaldo į viešbutį išsikvietė prostitutę. Apgirtusiam futbolininkui paslaugų atvažiavo suteikti transvestitai vyrai. Ronaldo nesutiko sumokėti transvestitams, tad teko aiškintis santykius policijoje.

Blondinių muštynės

Per Stano vestuves dvi garsios atlikėjos Mia ir Natalija Zvonkė susimušė. Mia priėjo prie grupės „Yva" dainininkės Natalijos vyro Deivido ir pradėjo „kolioti“ jo žmoną. Natalija, pamačiusi, kad jos vyras kalbasi su Mia, priėjo prie jo ir pakvietė jį šokti.

Mia buvo nepatekinta, kad Natalija sutrukdė pokalbį ir stvėrė Natalijai už apykaklės. Atlikėja pastūmė ją ir ji parkrito. Kitą dieną Mia parašė policijai pareiškimą, dėl sumušimo ir patirto streso.

Atlikėja savo laidoje „Trečias reikalingas" skundėsi dalyviams, kad jai nulūžo nagai.

„Eurovizijos" šlovės spinduliuose

Jeronimas Milius gegužės mėnesį vykusiame dainų konkurse „Eurovizija" , negalėjo pasidžiaugti pergale.
Jis net nepateko į finalą. Už tai šokių „ Eurovizijoje" Lietuvos atstovai Karina Krysko ir Saulius Skambinas taip sužavėjo Europą, jog užėmė ketvirtą vietą.

Po kelerių mėnesių vyko „Vaikų Eurovizijos" finalas, kuriame dešimtmetė lietuvė Eglė Jurgaitytė varžėsi dėl pergalės. Eglė su daina „Laiminga diena" nustebino Europą - laimėjo trečią vietą.

Slaptos vestuvės

2008 metais lietuvaitės prarado svajonių jaunikius: Stano, Alaną Chošnou, Natą. Stano vestuvės gali pretenduoti į slapčiausias metų vestuves. Apie Stano vestuves būtų niekas nežinoję, jei apie tai nebūtų spaudai prasitaręs vienas iš Stano draugų.

Vestuvių dieną žurnalistai laukė jaunavedžių prie bažnyčios ir tikėjosi juos nufotografuoti. Bet atlikėjas pasisamdė apsaugą, kuri neleido nufotografuoti jaunavedžių. Net svečiams buvo įsakyta, jog nefotografuotų jaunųjų mobiliuoju telefonu. Buvo pasklidę gandai, jog Stano tuokiasi su vyru ar kad jo žmona Indrė laukiasi.

Alanas Chošnou neseniai grįžo iš Karibų salų. Ten esančioje saloje Sent Lusijoje vedė savo mylimąją Aidą Žiliūtę.

Garsi pasaulio dainininkė Beyonce Knowles taip pat slaptai ištekėjo už reperio Jay – Z. Vienam leidiniui atlikėja prisipažino, kad ceremonija buvo intymi ir jauki, todėl žurnalistams apie vestuves nepasakė, kad šie nesugadintų šventės. Vestuvinių žiedų nebuvo, jaunavedžiai ant savo pirštų pasidarė „IV“ tatuiruotes.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis