Kuo lepinami turtuolių vaikai?

Kaip reaguotum, jei vietoje rūpesčio ir meilės, tėvai tau duotų milijoną litų? Svajoji, kad tavo mama būtų Madonna, o tėvas George’as Clooney? Ar tikrai to norėtum?

Pasaulinio garso žvaigždžių vaikai dažniausiai lepinami tik materialiai. Meilė, rūpestis, šiluma dažnai kompensuojami milijonus kainuojančiais žaislais, kompiuteriais. Pinigais užkemšamos auklėjimo spragos, numalšinami paauglystės kaprizai.

Žinoma, turtingi, bet protingi tėvai randa laiko vaikams, vis tik lazda taip pat perlenkiama – stengdamiesi vaikų neišlepinti, tėvai visiškai apriboja jų laisvę.

Įžymybės nelepina vaikų?

Daug kalbama ir rašoma apie įžymybių vaikus. Ar Bradas Pittas ir Angelina Jolie randa pakankamai laiko kiekvienai iš šešių savo atžalų, kokį pavyzdį berniukams rodo Britney Spears, ar matosi su tėvu Beckhamų atžalos...?

Klausimų daug ir įvairių, bet kiekvienai „apsivaikiavusiai“ įžymybei tinka šis: kaip vaikai susitvarko su jiems skirtais milijonais?

Apie Madonos vienuolikmetę dukterį Lourdes yra sakoma, kad ji paveldėjo motinos alkį šlovei. Mergaitė mokėsi šokti, kad galėtų kartu su motina važiuoti į koncertinius turus, sklido gandai, kad mergaitė pakviesta filmuotis naujuose Hario Poterio nuotykiuose „Haris Poteris ir Netikras Princas“. Spauda plaka liežuviais, kad mergaitė auklėjama griežtai ir nėra lepi.

Motinai atrodo, kad mažoji Lourdes rengiasi nevalyvai – nors turi pilną spintą rūbų, kasdien mūvi tuos pačius džinsus. Madonna trokšta, kad duktė būtų elegantiška, rafinuota ir stilinga, nuo ketverių metų Lourdes rengiama Jean Paul Gaultier, Dolce & Gabbana ir Stella McCartney drabužiais.

Visgi, garsių žmonių vaikams tenka kęsti įvairius gandus, sklindančius apie tėvus. Mažajai Lourdes, prisiklausiusiai įvairių gandų apie motiną, ir pačiai kilo įvairių klausimų. Vienas iš opiausių – „mama, ar tu esi lesbietė“, kilo po 2003 metų MTV muzikinių apdovanojimų, kuomet pasirodymo metu Madonna pabučiavo Britney Spears. Lurdes tada buvo šešeri ir piktos kalbos apie motiną jos ausų neaplenkė.

Devynmetis modelių apsupty

Beckhamų vaikus galima įtarti turint gerą skonį – jie nesiklauso motinos dainų. Vyriausias sūnus Brooklynas ypač žavisi „The Beatles“ muzika, o Victorijos Beckham dainų lenkiasi iš tolo.

Brooklynui nusišypsojo laimė devintąjį gimtadienį švęsti kartu su aktore Eva Longoria ir modeliu Heidi Klum. Gal jos atstojo vakarėlyje negalėjusį dalyvauti tėtį? Beje, kaip ir mamą, vaikus visuomet lydi asmens sargybiniai.

Bene mažiausiai lepinami, matyt, bus Britney Spears sūnūs. Motina jei ir neskiria laiko vaikams, tai ne dėl to, kad yra užsiėmusi „pinigų darymu“. Daug laiko ji praleidžia reabilitacijos klinikose, gydydamasi nuo įvairių priklausomybių.

Įnoringiausių poreikiams

Turtingi tėvai nebesuka galvos, ką dovanoti savo vaikams paaugliams Kalėdų proga – nuosavi klubai, įrašų studijos, mašinos, mopedai, ištaigingi gimtadieniai tapo tų vaikų kasdienybe. Regis, galvos nebeskauda ir perkant dovaną mažajai atžalai – žaislų kompanijos neriasi iš kailio, kurdamos įmantriausius žaislus žvaigždžių vaikučiams. Taigi, pateiksime keletą pavyzdžių.

Vos už 45 tūkstančius litų Amerikoje galima įsigyti žaislinį Viktorijos laikų namą. Namas turi tikrą verandą, vitražinius langų stiklus, stiklinį stogą, durų belstuką. Dekoruotos vidaus sienos, yra netikras židinys, kopėtėlėmis patenkama į antrąjį namo aukštą. Žvaigždžių vaikams netenka vargti, kuriant savo „štabikus“.

Berniukams tinkamesnis „štabikas“ – piratų laivas-namas. Pro duris, įtaisytas sename medyje, patenkama tiesiai į laivą, kuris turi tikras bures, virves ir vairą. Į namą galėtų tilpti ir suaugęs žmogus. Ir vėl – vos už 40 tūkstančių litų.

Kiek mažesniems įnoriams ir kišenei – apie 20 tūkstančių kainuojantis ateities spėjikas. Tai stiklinėje dėžėje sėdinti lėlė, kuri žino apie 40 skirtingų pranašysčių. Tereikia įmesti ketvirtį ir tavo ateitis kaip ant delno.

Kitas populiarus žaislas tarp turtingųjų vaikučių – vaikiškos kone realaus dydžio mašinos. Taip vaikas esą yra skatinamas kuo anksčiau išmokti vairuoti. Galima rinktis – nuo paprastos lengvosios mašinos iki galingo vaikiško visureigio. Vidutinė gerų tokių automobilių kaina – apie 65 tūkstančiai litų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis