Funky M miksą pristato ZIP FM!

Funky M – DELFI gatvės DJ konkurso nugalėtojas. Devyniolikmetis vaikinas iš Šiaulių DJ konkurse dalyvavo ir praėjusiais metais. Šįkart sėkmingai. Dabar Martynas džiaugiasi gerbėjų dėmesiu ir ruošiasi šeštadienį pasirodyti prestižiniame Kauno klube „Exit“.

Funky M taps vienu britų žvaigždę „Echomen“ apšildančių muzikantų. Britui talkins ir septinmyliais batais į lietuviškų žvaigždžių padangę lipanti „LeaveLate“ kompanijos siela Aout6.Šeštadienį Funky M galės išgirsti ir visi radijo klausytojai. 18:30 ZIP FM eteryje nuskambės naujausias Funky M kūrinys ir jaunojo DJ prisistatymas.Ką apie savo DJ karjerą ir laimėjimą DELFI gatvės DJ konkurse mano pats nugalėtojas? Kaip pasikeitė jo gyvenimas po viešo kūrybos įvertinimo, pasakoja pats Funky M, Martynas Jatautas.

DELFI gatvė: kaip vertini savo dalyvavimą DELFI gatvės jaunojo DJ konkurse? Ar tikėjaisi pergalės?

Martynas: buvo taip, draugas skaitė DELFI ir pamatė tą DJ konkurso skelbimą, sako - dalyvauk. Aš paruošiau miksą, nusiunčiau, bet tikrai negalvojau, kad laimėsiu.

Dabar labai populiarus yra elektro house, tai buvau beveik tikras, kad kažkas grojantis šį stilių ir laimės.

Galvojau, kad funky house tikrai nelaimės šio konkurso, todėl tai man buvo labai netikėta ir nustebino.

DELFI gatvė: kas pasikeitė gyvenime po to kai laimėjai?

Martynas: man keista, kad šis konkursas taip viską pakeitė. Galvojau, kad jei laimėčiau tai tiesiog būtų asmeninis pasiekimas ir tiek, visi sakys: „o,laimėjai, tai šaunuolis!“ - ir tiek.

Pasirodo, mano laimėjimas (net mano mokytojo nuomone) tapo paskatinimu visiems mūsų Šiaulių DJ mokyklos didžėjams. Visi pradėjo daugiau savimi pasitikėti ir galvoti apie dalyvavimus konkursuose, didesnes pastangas.

DELFI gatvė: kaip tavo laimėjimą šiame konkurse vertina draugai ir šeima?

Martynas: tiesą pasakius, labiau sureagavo draugai. Tėvai pasakė: „na šaunuolis“ - ir tiek.

Draugai, kadangi labiau palaikė, tai ir džiaugėsi labiau. Tėvai juk kitaip į viską žiūri ir nelabai nori, kad klubuose gročiau, jiems atrodo, kad geriau tą laiką prie knygų praleisčiau.

DJ mokyklos mokytojo požiūris į mane taip pat pasikeitė, jis pradėjo daugiau iš manęs tikėtis, daugiau pradėjo mane visur „kišt“ pagroti į kokį klubą, o iki šio konkurso buvo kitaip. Tai vertinu labai teigiamai, padėjo man tas konkursas tikrai.

DELFI gatvė: ar esi kur nors grojęs anksčiau? Klubuose? Dalyvavęs konkursuose?

Martynas: na, aš dar tik pusę metų mokausi, tai pats savęs nelaikau labai geru DJ, esu tiesiog mokinukas. Buvo tokių renginių, kur teko groti, bet jie nėra ypatingi.

Rimtuose klubuose dar nesu grojęs. O konkurse tai tik praėjusiais metais, vėlgi DELFI gatvės. Tačiau tada, manau, man „koją pakišo“ patirties trūkumas.

DELFI gatvė: o iš kur tas noras miksuoti atsirado? Nuo kada tai pradėjai daryti?

Martynas: nuo kokių 15 metų vis klausydavau ir klausydavau tos muzikos, ir kažkaip vis pagalvodavau, kaip čia būtų, jei pats pradėčiau tuo užsiimti. Tačiau viskas ir pasibaigdavo mintimis, nes aparatūra labai brangiai kainuoja, o DJ mokyklos Šiauliuose dar nebuvo, tik Vilniuje.

Vėliau sužinojau, kad įsteigta ir Šiauliuose DJ mokykla, nuėjau ten, pasižiūrėjau, kaip viskas vyksta, labai patiko. Greitai įsigijau aparatūrą ir taip viskas prasidėjo, vis labiau patiko ir pradėjau rimčiau groti.

Iš tikrųjų, labiausiai gąsdino aparatūros kaina, dėl to turbūt daugelis ir nesiryžta patys kurti ir tobulėti.

DELFI gatvė: kokios muzikos pats klausaisi?

Martynas: funky house, kartais dar house klasikos pasiklausau.

DELFI gatvė: kaip pats įsivaizduoji savo ateitį, norėtum, kad DJ‘avimas būtų tavo profesija ar tiesiog hobis?

Martynas: aišku, norėčiau, kad būtų profesija. Noriu tobulėti ir kažką rimto pasiekti, dirbti su naujausiomis technologijomis, o ne tik nueiti kažkur pagroti ir pamiršti.

Iš pradžių apsiriboju savo miestu, o vėliau, aišku, norėčiau ir važinėti po Lietuvą, jeigu labai pasisektų, galvočiau apie užsienį, bet čia - kaip Dievas duos. Svarbiausia, man yra užsitarnauti gero DJ vardą Lietuvoje.

DELFI gatvė: ką tu laikai savo DJ autoritetu?

Martynas: Giovanni, manau, reikėtų laikyti autoritetu, aš jį tikrai labai gerbiu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis