Jaunasis DELFI gatvės didžėjus Modaco – rezidentas RyRalio klube

Praėjusių metų DELFI gatvės DJ konkurso laimėtojas DJ Modaco - jau RyRalio klubo Kaune rezidentas. Jis toliau sėkmingai skinasi kelią į Lietuvos žinomiausių DJ’ų padanges.

Kaipgi jam sekasi dabar, kas pasikeitė per matus, kaip savo pasiekimus vertina jis pats? Ką ateityje planuoja DJ Modaco? Ar tik neužrietė jis nosies po tokių staigių gyvenimo pasikeitimų?

DELFI gatvė nuskubėjo pas jaunąjį klubų liūtą ir pasikalbėjo su juo, kaip DJ gyvenimas pasikeitė per metus.

DELFI gatvė: kaip pasikeitė jūsų gyvenimas po laimėjimo DELFI gatvės DJ konkurse?

Modaco: šiaip niekas labai nepasikeitė. Hm. Nebent tai, kad pasidariau šiek tiek populiaresnis, įgijau patirties. Draugai ir pažįstami tiesiog palaikė mane ir džiaugėsi mano pasiekimu. Muzikine prasme gyvenimas pasikeitė labiau.

Visų pirma, pasirodė mano kūrybos reklama, kai pradėjau groti klube. Tai vėlgi man suteikė populiarumo, o kita - tikrai labai prasiplėtė mano muzikinis akiratis. Pradėjau groti įvairesnę house muziką – nuo gilios deep muzikos iki rankas į viršų keliančios uplifting club house.

DELFI gatvė: kaip tapote klubo „Pop Star Bar“ rezidentu?

Modaco: na, kūriau miksus, daug dirbau ir mane pastebėjo „Pop Star Bar“ vadovai RyRalio. Matyt, jiem patikau ir vėliau jie mane pasikvietė dažniau groti pas juos, taip ir tapau jų klubo rezidentu.

DELFI gatvė: kokie jūsų ateities planai ar mąstote apie užsienį?

Modaco: ne, tiesą sakant, apie užsienį šiuo metu aš tikrai negalvoju, nebent jei labai pasisektų, tai trumpam išvažiuočiau į užsienį pagroti, bet šiaip planuoju likti Lietuvoje, savo gimtajame mieste, ir studijuoti.

Be to nenoriu mainyti tokios garantuotos ateities Lietuvoje, į neužtikrintą ateitį užsienyje. Žadu bandyti įstoti į KTU muzikos technologijų studijas, ar man tai pavyks, nežinau, bet tikiuosi, jog pasiseks.

DELFI gatvė: kokių turite planų, susijusių su muzika, ateityje?

Modaco: na, dabar įrašinėju naują kūrinį ir planuoju jį pabaigti iki balandžio mėnesio. Kalbant apie grojimą, tai vasario ir kovo mėnesiais būsiu labai užsiėmęs, dažniausiai grosiu „Pop Star Bar“ klube.

DELFI gatvė ar turite gerbėjų ir ar daug jų?

Modaco: na, tikrai atsirado naujų gerbėjų, kurių besišypsančius veidus vis dažniau matau savo pasirodymų metu. Žmonės šneka, manau, gerbėjų vis daugėja po truputį.

Aišku, apie gerbėjų klubus net nėra ką kalbėti, manau, dar labai ilgai nebus fanklubo. Norint turėti gerbėjų klubą, reikia užsitarnauti didžiulį palaikymą, o galiausiai Lietuvoje, kiek žinau, toks dalykas kaip DJ‘aus gerbėjų klubas nėra populiarus.

Na, gal apie kai kuriuos gerbėjus aš nė nežinau. Mano kūrinius groja radijo stotis ZIP FM, esu pristatomas vakarėlių reklamose, manau, mane žino.

DELFI gatvė: kaip reaguoja šeima į tokį specailybės pasirinkimą ar neprieštarauja?

Modaco: šeima mane palaiko, bet, aišku, tėvai pasako, kad naudingiau būtų, jei pavyzdžiui, gerai mokyčiausi, negu gerai daryčiau tai, ką dabar darau, bet apskritai - palaikymą tikrai jaučiu.

DELFI gatvė: nuo ko prasidėjo jūsų DJ‘avimo karjera?

Modaco: viskas prasidėjo, kai man buvo 14 metų, tada dar neplanavau ir nenorėjau rimtai muzikuoti, tiesiog norėjau surengti mokykloje diskoteką. Joje grojau pats, dar visiškai nemokėdamas, po to buvo antra diskoteka ir trečia, vėliau radau bendraminčių ir supratau, kad man tikrai patinka organizuoti renginius.

Išgirdau house... Ši muzika man labai patiko. Vėliau grodavau vakarėliuose pas draugus, pats organizuodavau vakarėlius, taip viskas vystėsi, tada pradėjau groti ir daugiau dirbti su muzika, kepiau miksus kaip blynus – vieną po kito - galiausiai mane pastebėjo.

Iš pradžių vienas klubas, tada dalyvavau galybėje vakarėlių ir dabar, galiausiai, pasiekiau tai, apie ką svajojau ne vienerius metus, buvau priimtas į rimčiausių Lietuvos house‘rių ratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis