Faina nebevaikšto į soliariumus

Prieš porą metų lietuviškoje pop scenoje atsirado „soliariuminė" atlikėja Erika Nudaitė – Faina. Iki išgarsėjimo atlikėja dirbo padavėja vienoje kavinėje, vesdavo karaokės vakarus. Vieną vakarą, kai mergina dirbo įprastą darbą, ją pastebėjo garsus muzikos prodiuseris.

Ir pasiūlė pabandyti padainuoti įrašų studijoje! Tokia Fainos Pelenės istorija.

Savo seksualiu balsu ji sužavėjo prodiuserį, kartu jie nusprendė, kad merginos pseudonimas bus Faina.

DELFI gatvė pasikvietė seksualią atlikėją arbatos ir pasidomėjo jos karjeros pradžia, nuomone apie pramogų pasaulį, soliariumo svarbą... Gal kai kurie patarimai pravers ir tau, siekiant tapti žvaigžde.

Vaikystės svajonė išsipildė

Erika Nudaitė – Faina nuo pat vaikystės svajojo tapti dainininke. Faina visai neseniai susitiko su savo pradinių klasių mokytoja, kuri rado buvusios mokinės sąsiuvinį. Jame buvo užrašyta jos svajonė – būti dainininke.

Svajonė išsipildė, kai Faina susipažino su prodiuseriu. Atlikėja lietuviškoje scenoje debiutavo su daina „Gera pabūti", kuri tapo hitu.

Karjeros pradžioje dainininkei buvo sunkiausia priprasti prie žmonių, kurie jau daug metų sukasi pramogų versle. „Tik bėgant laikui supratau, kad neprivalau prie jų taikstytis, bendrauju su tais, su kuriais man malonu bendrauti, iš pradžių atrodė, kad privalėsiu visiems veidmainiauti ir būti visų drauge,"- pasakoja Faina.

Atlikėjai, prieš pradedant dainuoti, pramogų pasaulis atrodė spalvotas, šiltas, nuoširdus ir linksmas, deja, kuo toliau, tuo labiau dainininkei tenka patirti apmaudo: „Patikėkite, tik iš šalies viskas atrodo gražu."

Erotinės fotosesijos – įprasta

Kai internete „pasipylė“ straipsniai apie atlikėją ir spaudoje pasirodė jos erotinės nuotraukos, kurios buvo darytos, dar prieš merginai tampant dainininke, dauguma komentatorių nusprendė, kad Faina turi tik „papus", o ne talentą.

Kaip dainininkė reaguoja į tokius komentarus? „Aš nekreipiu dėmesio į juos, nelabai žinau muzikos grupių, kurios, komentatorių žodžiais, dainavo „ne papais". O dėl erotinių nuotraukų, jas platinau ne aš, o žurnalistai, kurie kartais įsikiša ten, kur jiems nereikia, ir viešina tai, kas asmeniška. Jie suteikia pagrindo tokiems smerkiantiems komentarams. Man svarbi artimųjų ir draugų nuomonė,"- kalba dainininkė.

Faina erotinei fotosesijai niekados nesako „ne“. Atlikėja mano, kad erotinės fotosesijos šou verslo dalis.

Faina su „kedais“ ir „treningais“

Merginą vargina vaikščiojimas po parduotuves. Nuėjusi į prekybos centrą, ji visada turi būti pasitempusi, ją visada iš visų pusių stebi žmonės. Tai žvaigždę vargina, kartais ji nori pabūti paprasta mergina – kartais apsiauti „kedukus“, apsivilkti „trenigiukus“ ir išlėkti apsipirkti.

„Jei taip pasirodyčiau, tai iškart pasipiltų komentarai: „va Faina neturi pinigų drabužiams nusipirkti, vaikšto su „kedais“ ir „treningais“."

Būdama šou verslo atlikėja, Faina tapo tvirtesnė, „atsparesnė“ apkalboms bei gandams. Šie populiarumo „atributai“ užgrūdino žvaigždę.

Fainai žvaigždžių liga nesuprantama, ji savęs nelaiko žvaigžde, jai žvaigždės egzistuoja tik danguje. „Visada tai sakiau ir sakysiu, kad mes tik vieši žmonės. Viešumas yra laikinas - vieną dieną tave gali rodyti per televizorių, o kitą dieną jau busi pamirštas.

Nesureikšminu to, kas esu, aš tiesiog darau tai, kas man patinka,"- pasakoja Faina. Dėl populiarumo Faina nesistengs ir nesistengė daryti nieko, išsiskyrus tai, kas jai patinka – dainuoti, būti scenoje, filmuotis, bei fotografuotis.

Soliariumus užmiršo

Karjeros pradžioje mergina puikuodavosi „soliariuminiu" įdegiu. Dabar soliariume nebesilanko ir juos užmiršo. Kai atlikėja piktnaudžiaudavo soliariumo malonumais, ji nesijaudino, kad nuo dirbtinio įdegio ji galinti susirgti vėžiu.

Faina dažnai apsilanko grožio salonuose, ten daro manikiūrą, prižiūri plaukus ir visais kitais įmanomais būdais rūpinasi savo išvaizda. „Neskaičiuoju pinigų, kiek išleidžiu kosmetikai ir drabužiams. Vieną mėnesį galiu išleisti šimtą litų, kitą mėnesį galiu išleisti visus mėnesio uždirbtus pinigus,"- kalba dainininkė.

Internetinis vaikinas?

Atlikėja yra dalyvavusi realybės šou „Kitas", „ Meilės trikampis", kuriuose ieškojo vaikino, pažinčių portaluose galima išvysti jos anketų. Realybės šou ir internete dainininkė tikrai neieško vaikino, patikino ji mus.

„Man patinka vaikinai, kurie yra vyriški, nuoširdūs, pasitikintys savimi, žinantys, ko nori, o nesutinkantys su viskuo, ką pasako moteris. Tikrai nedraugaučiau su vaikinu, kuris būtų labai „kūdas", nes man tai nevyriška, ir su tokiu, kuriam draugų kompanijos būtų svarbiau už mane," - vardija vaikinų savybes Faina.

Dainininkė seksualumą įžvelgia vaikino akyse, todėl seksualaus vaikino negali žodžiais apsakyti. Šiuo metu jos širdis – laisva, o prieš metus, ji draugavo.

Ar tada atlikėja kentėjo dėl meilės? „Manau dėl meilės, ar bent jau dėl simpatijos esame kentėję mes visi. Taip, vieną kartą kentėjau labai smarkiai, tos nuoskaudos likusios iki šiol. Bet tą žmogų gerbiu ir gerbsiu visada,"- apie nelaimingą meilę kalba dainininkė.

Faina mokykloje buvo faina

Faina mokykloje nepraleisdavo ne vieno renginio.

DELFI gatvė: kokia buvai mokykloje?

Faina: mokykloje buvau labai aktyvi, dalyvaudavau renginiuose, mokykloje turėjau daug draugų.

DELFI gatvė: kurių dalykų tau patiko mokytis?

Faina: labai patiko lietuvių bei muzika. Per muzikos pamoką padainuodavau dainą už save, gaudavau pažymį, o paskui padėdavau berniukams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis