Milanno: kai esi seksualus - seksualumas nerūpi

Kai jis užlipa ant scenos, visų merginų akys tiesiog prilimpa prie televizorių ekranų, o žandikauliai atvypsta. Jis be skandalų, intrigų ir muštynių tapo vienu populiariausių atlikėjų. Vaidotas Valiukevičius muzikinę karjerą pradėjo grupėje „Kosmo“.

Išėjęs iš grupės, atlikėjas pasivadino pseudonimu Milanno. DELFI gatvei jis pasakojo apie savo pomėgius apie naujausius ateities planus ir, žinoma, seksualumą.DELFI gatvė: muzikos pasaulyje esi ne naujokas. Kas sunkiausia buvo per tuos metus?

Milanno: sunkiausia visada būna norus suderinti su galimybėmis. Norisi visko kur kas daugiau ir įdomiau, o tai riboja finansinės galimybės ar kitokios kliūtys. Tačiau nesiskundžiu, manau, kad einu teisinga linkme ir svarbiausia, tikiu tuo, ką darau. Tai man suteikia daug jėgų bei laimės.

DELFI gatvė: minėjai, kad įrašinėji naujas dainas. Gal nustebinsi nauju skambesiu?

Milanno: džiaugiuosi, jog kai kurie sako, kad pradedu atsiskleisti ir tai jiems patinka. Esu sukūręs apie šešiasdešimt dainų. Kai kurios dar nebaigtos, tačiau smagu, kad „bagažas“ nėra tuščias, bus iš ko rinktis ir ką tobulinti.

Naujausią savo sukurtą dainą „Aš – tai tu" įrašiau su VU mišriuoju choru „Pro musica". Tai yra viena išsipildžiusi mano svajonė - daina apie vienybę, meilę, supratimą ir vienas kito palaikymą. Būtent šis kūrinys jau keliauja į radijo stotis.

DELFI gatvė: gal žadi išleisti naują dainų albumą?

Milanno: manau, kad tai įvyks tuomet, kai bus įrašytos ir išgyventos dainos, kai jausiu, kad jau neabejoju nė vienu kūriniu.

DELFI gatvė: scenoje dabar pasirodai su dviem šokėjais. Kodėl pasirinkai šokėjus savo pasirodymuose?

Milanno: Paulius Šinkūnas ir Deividas Meškauskas yra profesionalai. Yra lengva dirbti su žmonėmis, kurie išmano savo sritį. Be to tikrai yra linksmiau ir koncertuoti, ir keliauti. Galbūt ateityje atsiras ir gyva grupė...

DELFI gatvė: kodėl neįsiveli į skandalus ir nepasirodai kiekviename žurnale?

Milanno: manau, kad yra daug pavyzdžių ne vien pasaulinėje, bet ir Lietuvos estradoje, jog galima dainuoti, kurti ir būti pastebėtam be susimušimų, apsispjaudymų, šlapinimosi ant prezidentūros sienos, šampano butelio skaldymo į galvą ar savo dainų pristatymo prie Seimo.

DELFI gatvė: esi tituluojamas vienu seksualiausių atlikėjų. Kaip jautiesi, turėdamas tokį titulą?

Milanno: kiekvienam žmogui yra smagu kažkam patikti. Tačiau negirdėjau tokių titulų ir tikrai nenorėčiau į tai gilintis. Nemanau, kad tai vyrui turi būti svarbu.

DELFI gatvė: daugelis vaikinų nori atrodyti kaip tu. Gal gali išduoti savo grožio receptą?

Milanno: prajuokinai! Taip, receptas toks: šimtas plastinių operacijų! O jeigu rimčiau, tai linkiu kiekvienam žmogui atrasti savo grožį, geriausia - vidinį. Kuomet sieloje ramu ir gera, tuomet ir išorėje žmogus spinduliuoja.

DELFI gatvė: o žvaigždžių liga?

Milanno: kažkokios užuominos, manau, buvo. Tada aš buvau devyniolikmetis. Atrodė, kad jeigu parodė per televiziją arba parašė straipsnį, visi aplinkiniai tai matė ir mane atpažįsta... Bet gyvenimas labai greitai pats tą žvaigždžių ligą išgydė.

DELFI gatvė: ar skaitai apie save komentarus internete?

Milanno: išmokau neskaityti. Gali būti nors ir šimtas teigiamų komentarų, tačiau vis tiek labiausiai paveiks koks nors vienas blogas. Teko įdomiai pabendrauti su vienu pažįstamu psichologu. Jis kalbėjo, jog dažnai komentatoriai net nesigilina ir parašo bet ką. Žmonės, dirbdami savo darbus pavargsta, tampa irzlūs, bet neturi kur tą sukauptą blogą energiją iškrauti. Tuomet kai kurie tai daro komentuodami.

DELFI gatvė: kokį keisčiausią gandą esi girdėjęs apie save?

Milanno: jog turiu žmoną ir vaiką, kurie šiuo metu gyvena ir dirba Airijoje.

DELFI gatvė: buvo kalbama, kad nori vesti televizijos laidą. Kokio pobūdžio laidą norėtum vesti?

Milanno: laida pirmiausia turėtų sudominti mane patį. Manau, svarbu, kad pats suprasčiau, apie ką šneku ir kas tai per informacija. Tai turėtų būti pramoginė, kultūrinė, informatyvi laida.

DELFI gatvė: kokios muzikos klausydavai vaikystėje?

Milanno: manau, kad perėjau per daug muzikos žanrų, kaip ir daugelis tuometinio bręstančio jaunimo. Neseniai su draugais prisiminėm tuos senus laikus ir linksmai su paniūniavimais vardinome dainas bei atlikėjus. Tarp jų buvo ir „2 Unlimited", Dr. Alban, Hadaway... arba „Guns n'roses", „Queen", „Bon Jovi", Davidas Bowie ir daugelis kitų. Vėliau labai susidomėjau Michaelo Jacksono kūryba bei šokiu.

DELFI gatvė: ar mokykloje buvai geras mokinys?

Milanno: mokykloje man labiausiai patikdavo pertraukos, o ypač ilgoji, kada lėkdavau į valgyklą pirkti ką tik iškeptų bandelių, spurgų ar žagarėlių. Iki dabar prisimenu tą kvapą ir skonį.

Kaip mokinys, nelabai buvau stropus. Galva visuomet būdavo pilna minčių, tačiau ne visada susijusių su mokslais.

DELFI gatvė: ko vaikystėje nepasakodavai tėvams?

Milanno: aš nebuvau didelis slapukas. Net nelabai turėjau ko slėpti. Be to, mano tėvai yra protingi ir supratingi, tad visada atrasdavau ir atrandu bendrą kalbą bei gaunu patarimų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis