Trylikametis tapo tėvu

Trylikametis Alfies iš Didžiosios Britanijos, kuris atrodo aštuonerių, prieš kelias dienas tapo tėvu. Jo draugė Chantelle Steadman pagimdė 3 kg 260 g svorio dukterį Maisie Roxanne. Vaikinas papasakojo, jog sužinojęs, kad 15-metė Chantelle laukiasi, nusprendė nerekomenduoti aborto.

Drovus berniukas, kurio net balsas dar nemutavo, pasakė: „Aš pamaniau, kad būtų geriau turėti vaiką. Nepagalvojau apie tai, kaip mes sugebėsime vaiką išlaikyti. Net negaunu kišenpinigių. Tėtis kartais duoda 10 svarų.“

Alfies, kurio ūgis vos 120 cm, pridūrė: „Kai mano mama sužinojo apie vaiką, išsigandau, kad bus daug nemalonumų. Mes norėjome kūdikio, bet jaudinomės, kaip reaguos žmonės.

Nežinau, ką reiškia būti tėčiu, tačiau stengsiuosi būti geras ir tikrai rūpinsiuosi savo vaiku.“

Alfie istorija, papasakota išskirtinai leidiniui „The Sun“, sukėlė politinę audrą. Torių vadovas Davidas Cameronas pasakė: „Šįryt pamatęs nuotraukas sunerimau, kad šiais laikais Britanijoje vaikai gimdo vaikus.

Tikiuosi, jog šie vaikai užaugę taps atsakingais tėvais, tačiau, tiesą sakant, ne apie vaikus jiems dabar reikėtų galvoti.“

Klaida

Ministras pirmininkas Gordonas Brownas atsisakė komentuoti šią istoriją, tačiau pasakė, jog Vyriausybė turėtų imtis visų įmanomų priemonių, kad užkirstų kelią paauglių nėštumui.

Alfie’io tėtis Dennisas pasakė, kad jo sūnus nesuvokia padėties rimtumo, tačiau labai nori būti atsidavęs ir atsakingas tėtis: „Jis norėjo pirmasis paimti Maisie ant rankų po gimdymo. Berniukas švelniai bučiuoja kūdikį.

Sūnus galėjo tiesiog gūžtelėti pečiais ir sėdėti namuose prie kompiuterio, tačiau jis visas dienas leidžia ligoninėje.“

Chantelle ir Alfie‘s, kuriam tuo metu buvo 12 m., vieną kartą mylėjosi be apsaugos priemonių. Jie sužinojo, kad turės kūdikį, kai Chantelle buvo jau 12 savaičių nėščia.

Nėštumą vaikai slėpė, kol po šešių savaičių Chantelle mama Penny (38 m.) sunerimo dėl didėjančio dukros svorio ir iškamantinėjo ją.

Chantelle papasakojo, jog apie nėštumą sužinojo apsilankiusi pas šeimos gydytoją ir pasiskundusi ypač stipriu pilvo skausmu. Ji pasakė: „Ėjome kartu su Alfie. Gydytojas paklausė, ar mes mylėjomės. Aš atsakiau teigiamai ir jis liepė pasidaryti nėštumo testą.

Atlikus testą paaiškėjo, kad aš laukiuosi. Ėmiau verkti ir nežinojau, ką daryti. Gydytojas liepė pranešti mamai, bet aš labai bijojau. Pirma, mes negalvojome, kad mums prireiks tėvų pagalbos. Pirma mintis atėjusi į galvą – jie mane užmuš.

Žinau, kad padarėme klaidą, bet dabar nieko nebepakeisi. Mes būsime mylintys tėvai. Pradėjau lankyti kursus bažnyčioje, o patirties įgysiu, padėdama kitoms jaunoms mamos. Aš būsiu puiki mama, o Alfie‘s bus nuostabus tėtis.“

Pirmas kartas

Prakalbus apie seksą Alfie pradėjo verkti ir pasakė, kad tada su mergina mylėjosi pirmą kartą ir nesuvokė, ką daro ir kokių tai gali turėti pasekmių.

Alfie šeima naujieną apie vaiką pranešė tik patiems artimiausiems draugams, bijodami, kad berniukas bus pasmerktas mokykloje.

Jauniausias žinomas tėvas Didžiojoje Britanijoje yra Seanas Stewartas. Tėvu jis tapo 12-os metų, kai kaimynė mergaitė Emma Webster pagimdė kūdikį 1998 m. Po šešių mėnesių jie išsiskyrė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis