Kaip prarasti nekaltybę internetu

Internete galima pamatyti įvairių skelbimų, kuriuose vyrai ar moterys ieško draugo/ -ės, meilužio/-ės. Dauguma vyrų skelbia, kad gali „paremti materialiai“, tačiau už tai teks „šiuo tuo“ užmokėti…

Tokių skelbimų – daug. DELFI gatvė pasuko galvą ir nusprendė patyrinėti, kokie gi vyrai ieško jaunučių meilužių? Ar merginos atsiliepia į tokius skelbimus?

Ieško meilužės už paramą

Romas - vedęs jau penkerius metus. Jis pirmą kartą ieško meilužės, nes nori atsipalaiduoti nuo darbo. Jis parašė skelbimą, jog ieško meilužės, kurią gali paremti iki 700 litų. Vyras ieško moters, kuriai rūpėtų tik seksas.

Į jo skelbimą atsiliepė kelios moterys. Kaip vyras išsirinks tą vienintelę? „Tiesiog pasižiūrėsiu į moterų nuotraukas, pabendrausiu ir tada nuspręsiu, kuri man tinka. O dėl paramos, tai čia buvo triukas pritraukti moterims. Pabendravęs su keliomis merginomis, supratau, kad jos man „atsiduos" ir be paramos," - kalba Romas.

Mylėjosi lėktuve

Vyras daug dirba. Tačiau žmonai jis jau kelis kartus buvo neištikimas. Vyras dažnai būna komandiruotėse. „Prieš porą metų važiavau traukiniu į Maskvą, į mano kupė įlipo rusaitė, kurią neseniai paliko vaikinas. Pasišnekėjome, paguodžiau ją, nusipirkome šampano ir pradėjome mylėtis," - pasakoja vaikinas.

Romui čia buvo ne pirmas toks sekso nuotykis. Būdamas devyniolikos metų pirmą kartą pasimylėjo su savo viršininke, kuri buvo penkiolika metų vyresnė. Vyras nepraleidžia progos, nei lėktuve, nei parduotuvėje ar paplūdimyje.

„Kartą skridau lėktuvu, o ten buvo labai graži stiuardėse, kuri rodė man dėmesį. Mes nuėjome į kambariuką lėktuve ir ten pasimylėjome. Čia ne viskas, teko oraliniu būdu mylėtis parduotuvės kabinoje, paplūdimyje užsienyje, "- pasakoja vyras.

Vyras teigia, kad žmona net nežino apie jo sekso nuotykius. „Jei žmona sužinotų apie šiuos nuotykius, tai ją sužlugdytų". Vyras nenorėtų, kad jį išduotų žmona, bet jei sužinotų - tai pirmą kartą jai atleistų neištikimybę.

Dvidešimt penkerių ir dar nekaltas?

Vienoje pažinčių svetainėje užsiregistravo Deividas, kuris tikėjosi susirasti merginą, su kuria praras nekaltybę. Deividui - dvidešimt penkeri. Jis susitikinėjo tik su viena mergina, su kuria leisdavo laiką, bet nieko nebuvo intymaus.

Jis teigia, kad merginos su juo nedraugauja, nes jis nėra seksualus, jo charakteris bjaurus. Taigi, po pusės metų paieškos, Deividas susipažino su Rasa, kuri vaikinui labai patiko. Vieną vakarą jie susitiko pas merginą namuose ir vaikinas pirmą kartą pasimylėjo.

Ryte atsikėlęs ir pasakęs merginai, kad jam ši naktis buvo pirma, mergina tik nusijuokė ir pasakė, kad jis tikriausiai meluoja.

„Aš nesijaučiu kvailai, jog pirmą kartą pasimylėjau, sulaukęs dvidešimt penkerių. Juk yra pasaulyje dar blogiau, kai žmonės nesimyli dėl to, kad sėdi invalidų vežimėlyje ar serga onkologinėmis ligomis. Ką jiems daryti?" – kalba Deividas.

Vaikinas mano, kad žiniasklaida bei vulgarūs filmai suformavo nuostatą, kad mergina ar vaikinas nekaltybę turi prarasti iki devyniolikos metų ar anksčiau. „Jei pirmo karto neturėjo iki devyniolikos, tas žmogus jaučiasi nevykėlis. Taip aš irgi jaučiausi, nes maniau, kad iš manęs tyčiojasi žurnalai bei internetiniai forumai, kuriuose jaunimas kalba apie savo seksualinę patirtį."

Iš blogo gyvenimo

Žanetai – dvidešimt vieneri metai. Mergina – studentė, studijuoja teisę. Mergina į Vilnių atvyko iš mažo Biržių kaimelio, kuriame augo su tėvais bei trimis broliais. Žaneta stropiai mokėsi ir svajojo apie teisės studijas.

Baigusi mokyklą, atvažiavo į sostinę. Vilniuje teko nuomotis būstą su dar dviem merginomis. Žaneta suprato, kad Vilniuje nepragyvens iš tėvų duodamų pinigų, tai ji pradėjo galvoti, iš kur gauti pinigų.

Vieną vakarą kalbėjo su kambarioke Marija, kuri užsiminė, kad internete bei per televizijos pažinčių laidas galima pamatyti skelbimų, kuriuose vyrai ieško meilužių bei jas dosniai paremia. „Susigundžiau draugės pasiūlymu, vieną vakarą įdėjau skelbimą į internetą. Po poros valandų jau gavau iš vyrų laiškų,"- pasakoja mergina.

Žaneta pradėjo susirašinėti su keliais vyrais. Po poros savaičių ji nuėjo į pasimatymą. Mergina jau buvo vaikiną mačiusi nuotraukoje, tai nenusivylė. „Vyrui dvidešimt aštuoneri metai, jis - verslininkas. Vyras turi žmoną, bet su ja blogai sutaria. Mes pasikalbėjome bei aptarėme materialią paramą. Jis sutiko duoti už vieną pasimatymą 400 litų," - pasakojo Žaneta.

Taip mergina susitikinėjo pusę metų, per mėnesį įvykdavo pora pasimatymų. Mergina nesijaučia blogai, kad susitikinėja su vedusiu vyru, nes mano, kad jų pasimatymai netruks ilgai. Vėliau ji žada „normaliai“ įsidarbinti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis