Aurelija Slavinskaitė: jaunutė kėdainietė nušluostė nosį Tarasovams

Aureliją Slavinskaitę muzika lydėjo visą gyvenimą: tėtis grojo gitara, mama dirbo muzikos srityje. Tėvai dukrą užrašė į Kėdainių muzikos mokyklą jau pirmojoje klasėje. Mergina visą vaikystę svajojo apie sėkmingą atlikėjos karjerą.

Visai neseniai televizijos projekte „Dainų daina" jai nusišypsojo fortūna - jaunutė dainininkė pateko į finalą, kuriame varžėsi su scenos senbuviais.

DELFI gatvė pakalbino būsimą žvaigždę apie tai, kaip jaučiasi nušluosčiusi nosį Tarasovams, tolimesnius karjeros planus.

Spontaniškas sprendimas

Aurelija Slavinskaitė su komanda apsisprendė dalyvauti dainų projekte „Dainų daina" spontaniškai. Nusiuntė savo dainą, baigiantis paraiškų teikimo laikui. Grupė nusprendė išbandyti laimę rimtame TV konkurse, kuriame dalyvavo garsūs Lietuvos pop atlikėjai, kurie turi daugybę gerbėjų.

Niekam nė į galvą nešovė, kad nežinomai merginai yra šansų patekti į pusfinalį. Bet Aurelijai pasisekė. „Kai patekau į pusfinalį jausčiausi puikiai. Paprastai nereaguoju labai emocionaliai, bet tada mane užliejo džiaugsmo banga. O dainuodama pusfinalyje svarsčiau apie įvairias galimybes, esu minėjusi, kad aš esu realistė, kai patekau į finalą mane ištiko lengvas ir malonus šokas,"- pasakoja atlikėja.

Mergina negalvojo apie laimėjimą, tiesiog jai buvo smagu gauti galimybę dar sykį pasirodyti scenoje tarp scenos žvaigždžių.

Su žinomais atlikėjais artimesnių santykių Aurelija neužmezgė, bet užkulisiuose ją priėmė tikrai šiltai.

Sasha Son nepastebėtas neliks

Jaunajai atlikėjai dainų projekte patiko grupės „Saulės kliošas" atlikėjų Lino Adomaičio ir Donato Montvydo dainos. Apie Sasha Son mergina atsiliepė taip pat teigiamai: „Mano nuomone, Sasha Son pasirodė efektingai. Jis tikrai talentingas ir kūrybingas, parašė tokią prasmingą, jausmingą dainą, kad galėtų atskleisti ir savo balso galimybes.

Galiu vertinti tik gerai. O dėl Europos... Kas žino, kaip viskas susiklostys, kokios dabar mados, tendencijos. Bet neabejoju, kad nepastebėtas neliks, ir palaikau savo tautietį," - kalba dainininkė.

Mergina mano, jog dalyvaujantis „Eurovizijoje" atlikėjas turi turėti ne tik puikų balsą, charizmos, sukrėsti klausytojus savo daina, bet ir išreikšti daug emocijų: energingo džiaugsmo, linksmumo, nuoširdumo arba liūdesio, prasmingumo. Atlikėjas turėtų scenoje parodyti spektaklį, tada galbūt laimėtų šį konkursą.

Vasarą pasirodys debiutinis albumas

Aurelijos gerbėjai greitai galės išgirsti jos naujų dainų internete, Aurelija šią vasarą žada išleisti albumą. Atlikėjos muzikinis stilius vargu ar keisis, ji dainuos neapibrėžto jazz – electronic – pop stiliaus dainas.

Aurelija lietuvišką muziką vertina dviprasmiškai. „Yra tikrai gerų atlikėjų, kūrybingų, muzikalių žmonių. Tačiau dažno gero muzikos plačiajai visuomenei netenka išgirsti. Norėčiau išreikšti pagarbą Andriui Mamontovui, Jurgai Šeduikytei, Mantui. O mano mėgstamiausią muziką kuria „Pieno lazeriai", „Saulės kliošas", Eglė Sirvidytė, „Twinkl“, „Golden parazyth“.

Tad galiu pasidžiaugti, kad lietuviai nesnaudžia šitoje srityje. Skandalingų atlikėjų nesmerkiu, jie naudojasi progomis išgarsėti, nes žmonės vis dar užkimba ant tokių kabliukų,"- kalba dainininkė.

Aurelija mano, kad geras dainininkas turėtų daug dirbti, turėti gerą balsą, klausą, ritmo pajautimą bei charizmos.

Taip pat atlikėjas turi būti gražus, kad jis būtų ne tik geras, bet ir populiarus dainininkas.

Vaikinas – paslaptis

Būsimoji žvaigždė DELFI gatvei neišdavė, jog turi vaikiną. Mergina teigia, jos vaikinas jos nepavydi, lietuviai gerbėjai labai santūrūs žmonės ir po kojomis su gėlėmis tikrai negriūna.

Gatvėje, klube ar kažkur kitur mergina pirmiausia pastebi originaliai atrodančius žmones, o ne pasipūtusius išsišokėlius, ji dievina tvarkingus, besišypsančius vaikinus.

„Prisipažįstu esu estetikė. Pirmo pabendravimo metu atkreipiu dėmesį į originalumą, turiu galvoje, ne lėkštumą, o judesių manieras, sugebėjimą pralinksminti, šnekos laisvumą, o kartu, svarstau, ar protinga ta šneka,"- pasakoja dainininkė.

Kad Aurelija pasiryžtų rimtesniems santykiams, vaikinas turėtų būti nuoširdus, tesintis pažadus, gilus, kiek romantikas, bet vyriškas.

Mergina teigia, kad jos reikalavimai vaikinams ne pernelyg dideli, nes kiekvienas vaikinas gali būti originalus, tiesiog kartais jiems trūksta paskatinimo – abipusės pagarbos, meilės, supratimo. Atlikėjos nesužavėtų netvarkingas, neprotingas, banalus, neturintis ką pasakyti vaikinas.

Mokyklos prezidentė

Dabartinė psichologijos studentė mokykloje buvo labai aktyvi: pirmininkavo mokinių asociacijai, organizuodavo mokykloje linksmybes, skatino bendradarbiavimą su kitomis Lietuvos bei užsienio mokyklomis, dainavo chore, mokyklos roko grupėse.

Laisvalaikį leisdavo su geriausiomis draugėmis – buvusios klasiokės, buvo neišsiskiriamos: kartu vaikščiodavo į pasimatymus, krėsdavo pokštus, na, ir mokydavosi kartais: „Gerokai per mažai mokydavausi tokiems geriems pažymiams, kokius gaudavau. Prisipažįstu, kartais sulaukdavau priekaištų, kad per lengvai man sekasi."

Mergina – pragmatikė, todėl mokydavosi tik tuos dalykus, kurie žinojo, jog bus reikalingi ateityje. Baigusi mokyklą, ji nestojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, o pasirinko saugesnę ateitį - psichologijos studijas.

Juk ir baigusi psichologijos studijas mergina toliau galės muzikuoti, o baigus muzikos ir teatro akademiją, vargu ar galėtų būti psichologe. Tobulintis muzikos srityje galima įvairiais būdais, savarankiškai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis