Neįtikėtino ilgumo kojos: 6 jaunosios žvaigždutės, kurios gali pasigirti itin aukštu ūgiu (FOTO)

Ilgos kojos, ko gero, kiekvienos žemaūgės merginos svajonė. Gamta tik nedaugeliui moteriškos lyties atstovių padovanojo itin ilgas, grakščias kojas, kurios suteikia galimybę ne tik mėgautis kaloringais patiekalais (aukštaūgių svoris pasiskirsto kiek kitaip nei žemaūgių), bet ir būti pastebėtoms.

Turbūt todėl paparacių taikinys dažniausiai yra aukštaūgės įžymybės, kurių kojos visuomet atrodo įspūdingai, nesvarbu, ar dėvėtų efektinguosius šortukus, ar pasirinktų paprastus džinsus. Ar žinai, kokios yra aukščiausios jaunosios įžymybės?

Karlie Kloss 1,88 cm. Vienas garsiausių pasaulio modelių, Victoria Secret angelas ir geriausia Taylor Swift draugė Karlie išsiskiria ūgiu ir be gaaalo ilgomis kojomis. Kadangi Karlie liemuo nėra itin ilgas, jos kojos į akis krinta pirmiausiai. Galbūt todėl Karlie yra graibstoma sportinių drabužių kompanijų, kurios trokšta reklamose įamžinti tarsi nulietas, sportiškas modelio kojas.

Karlie Kloss
Karlie Kloss
Vida Press

Karlie Kloss
Karlie Kloss
Vida Press

Taylor Hill 1,79 cm. Jaunoji žvaigždutė, taip pat modelis Taylor Hill gali pasigirti ne tik įspūdingais veido bruožais, bet ir aukštu ūgiu. Tiesa, šis, anot Taylor, neretai kiša koją, ypač kai prakalbama apie asmeninius santykius. „Dažnai nepavyksta rasti už mane aukštesnio vaikino, o šalia žemesnio jaučiu diskomfortą“, - viename inerviu yra prasitarusi Taylor.

Taylor Hill
Taylor Hill
Vida Press

Gigi Hadid 1,79 cm. Modelis bei atlikėjo Zayno Maliko mylimoji Gigi turi įspūdingo ilgio liemenį, kurį įžyybė stengiasi pabrėžti įvairiais aprangos variantais. Plokščias pilvas, ilgos kojos - Gigi figūrai tikrai nėra lygių. Galbūt todėl daugelis mados bei grožio ekspertų ją tituluoja pačia įspūdingiausia šiandienos manekene, nors konkurencija modelių rinkoje didžiulė.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Kendall Jenner 1,79 cm. Gigi draugė ir kolegė Kendall Jenner prieš savo sesutę, Kylie Jenner, atrodo tarsi aukštaūgė krepšininkė, mat Kylie ūgis tėra vos 1, 68 cm. Gamta Kendall dovanojo tokias kojas, kurių pavydėtų bet kuri - ne tik ilgas, tačiau ir lieknas nuo prigimties. Kendall pripažįsta, jog net ir nesportuodama gali pasigirti atletiškomis kojomis.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Taylor Swift 1,78 cm. Atlikėja Taylor greta savo gerbėjų dažniausiai atrodo būtent taip! Taylor ūgiu beveik prilygsta garsiausioms pasaulio manekenėms, todėl koncertuodama ant scenos ji visuomet atrodo nepakartojamai. Jos spintoje beveik nerasi laisvų, kojas maskuojančių kelnių - Taylor dievina šortukus, sukneles bei sijonus, kurie pabrėžia kojų ilgį ir daro įvaizdį moteriškesnį.

Taylor Swift
Taylor Swift
Socialinio tinklo nuotr.

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Blake Lively 1,78 cm. Garsioji Liežuvautojos aktorė taip pat pozuodama šalia garsių aktorių neretai atrodo labai aukšta. Ir liekna! Visgi Blake pripažįsta, jog negali atsispirti saldumynams, o sporto tiesiog nekenčia. Geriausia fizinė veikla, anot Blake, yra vaikščiojimas, kuris ne tik degina kalorijas, bet ir gražina kojas.

Blake Lively
Blake Lively
Vida Press

Blake Lively
Blake Lively
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis