Raimondos gyvenime - pavydas, agresija, prievarta

Prieš metus Raimonda Masiulytė buvo tikra žvaigždė, ji nesitraukdavo iš televizijos ekrano, dalyvavo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, DELFI gatvei nuoširdžiai pasakojo apie savo idealų vaikiną, romantiškas sužadėtuves, planuojamas vestuves.

Tačiau vasaros pabaigoje Raimondos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis.

Spaudoje pasirodė žinutės, jog balsingoji Raimonda patyrė draugo išdavystę. Gatvėje ji pamatė savo vaikiną besibučiuojantį su bendradarbe.

Merginai pradėjo žemė slysti iš po kojų. Tik po išsiskyrimo su Donatu, Raimonda suprato, jog jos buvęs draugas nebuvo idealus.

Šiandien Raimonda atvirai pasakoja savo meilės istoriją DELFI gatvei. Atlikėja pripažįsta buvusio draugo pavydą, terorizavimą, agresyvumą.

Vis dėlto dabar merginos širdis džiaugiasi: ne tik pasirodo naujas jos albumas, ji įsimylėjo…

Išdavystė gatvėje

Vieną vasaros popietę Raimondos Masiulytės širdis plyšo – gatvėje ji pamatė savo vaikiną Donatą besibučiuojantį su savo bendradarbe Juste.

„Tuo metu buvo skaudu ir nemalonu, buvau priblokšta, todėl net negalvojau gatvėje sukelti skandalo ar pulti muštis su mergina. Emocijos tik vėliau sukilo, gerai, jog jų nebebuvo šalia,“ - pasakoja dainininkė.

Mergina dar bandė aiškintis išdavystės priežastis su vaikinu, tačiau vėliau suprato - vaikinas tenorėjo vienu šūviu nušauti du zuikius. Deja, jam nepavyko.

Kentė pavydą ir agresyvumą

Donatas tikrindavo dainininkės asmeninį elektroninį paštą, jam vis atrodydavo, jog ji su kažkuo susitikinėja, išduoda jį. „Tuomet viskas atrodė normalu, bet dabar suprantu, kad tas žmogus buvo labai pavydus, agresyvus, nevisai sveikos psichikos. Aš nuo jo visapusiškai kentėjau, tiek dėl jo nepasitikėjimo savimi, tiek dėl savo nepateisintų lūkesčių ir vilčių.Jis visada man kartodavo, jog nieko nepasieksiu, jei jį paliksiu,“ - kalba dainininkė.

Prieš metus Raimonda DELFI gatvei pasakojo, jog jos vaikinas – idealus vyras. Dabar ji teigia, kad tai buvo melas. Ji labai kentėjo, sakė taip, kad neįžeistų Donato.

Iš tiesų mergina jokio vaikino idealo neturi ir neturėjo, jai patinka vyrai, kurie savimi pasitiki, turi gerą humoro jausmą.

Skyrybų su Donatu metu, Raimonda ne tik išgyveno santykių krizę, jos šeimą sukrėtė netikėta mirtis. Raimondai teko daug bendrauti su mama, seserimis. Tai padėjo merginai susivokti savo jausmuose, iškęsti netektį.

Draugų Raimonda vengė gan ilgai. Ji nenorėjo kiekvienam jų pasakoti savo istoriją, savo santykių versiją.

Draugas terorizavo Airijoje

Prieš kelerius metus dainininkė gavo pasiūlymą surengti koncertą Airijoje kartu su dainininku Dariumi Mileriumi – Nojumi. Tuo metu, kai Raimondai buvo sunku, pakeisti aplinką, išvykti atrodė geriausias variantas.

Vis dėlto kitoje šalyje ją pasiekė buvusio vaikino pyktis: „Net būdama Airijoje, negalėjau atsigauti nuo nelaimingos meilės, nes jis mane terorizavo, kaip ir dabar dėl kūrinių tekstų.“

Koncertas su Nojumi buvo neįkainojama patirtis jaunai atlikėjai. Nors koncerte apsilankė nedaug žmonių, dainininkė buvo priimta nuoširdžiai ir šiltai. Raimonda vėl planuoja koncertuoti Airijoje.

Dainininkė prieš Kalėdas sugrįžo į Lietuvą. Merginos širdis jau buvo atsigavusi. Išgyti padėjo bendravimas, darbas ir laikas.

Širdyje nauja meilė

„Džiaugiuosi, jog šalia manęs atsirado naujas žmogus. Jis atsirado labai netikėtai ir mes iškart supratome, kad susitiksime vėl,“ - juokaudama pasakoja Raimonda.

Raimonda pastebėjo, jog jos naujas draugas – artimos sielos. Mergina į naujus santykius žiūri įtariai, kur kas atsargiau. „Bet kas nerizikuoja, tas negeria šampano“, - teigia ji.

Dainininkei meilė – tai ne tik pasitikėjimas, pagarba, aistra, tai daug kitų dalykų, kurių kol kas ji net negali įvardinti.

Debiutis albumas pasirodys netrukus

Dauguma skeptikų sakytų, jog šiuo metu išleisti naują albumą – ne pats tinkamiausias sprendimas. Tačiau Raimondai tai nesvarbu. Ne pinigų jai trūksta, Raimonda siekia realizuoti savo gabumus.

„Vis tiek Lietuvoje milijonų neprisikrausi iš muzikos, todėl norėjau albumą leisti tada, kai būsiu pasirengusi,“ - pasakoja dainininkė.

Albume nebus nei vienos dainos, susijusios su jos nemalonia praeitimi, ji dainuoja tik apie džiaugsmingą dabartį.

Albume klausytojai neišgirs dainų iš realybės šou „Dangus 2“, tai visiškai naujus kūrinius pristatantis darbas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis