Grupę „Bedarbiai“ populiarina krizė! (audio)

Prieš metus lietuvišką muzikos rinką papildė dar vienas naujas muzikinis projektas „Bedarbiai“. Viename vakarėlyje seni draugai Vitalijus ir Herbetas pasiguodė, jog abu neturi darbo, dar spėjo pajuokauti: „Esame bedarbiai, bet gerai gyvename.“

Kitą dieną Herbetas paskambino Žydrei, kuriai pasiūlė įkurti grupę „Bedarbiai“. Truputį juokais, truputį rimtai grupė ėmė kurti gabalus. Muziką kūrė Vitalijus.

Tačiau muzikos nepakako. Žydrė pabėgo į grupę „Gezai“, iš kurios buvo išmesta, o Vitalijus paliko grupę dėl kilusių nesutarimų.

Šiuo metų grupę sudaro Herbetas, naujoji atlikėja Erika bei trys nuostabios šokėjos.

DELFI gatvei grupė „Bedarbiai“ pasigyrė, jog jau sukūrė bedarbių himną, netrukus pasirodys nauja jų daina, kuri bus skirta Seimui, apie jame dirbančius žmones.

DELFI gatvė: apie ką dainuojate?

Herbetas: pirmiausia, mes sukūrėme dainą, kuri tampa bedarbių himnu.

O dainuojame apie meilę, meilę tėvynei, draugystę ir panašiai. Mes dabar ruošiame išleisti naują radijo singlą, kuris greitai bus pristatytas klausytojams.

Mano manymu, tai bus išskirtinė daina apie politikoje esančius žmones, kurie žlugdo savo tautos piliečius.

DELFI gatvė: kur galima išvysti grupės pasirodymus?

Herbetas: šiuo metu grupė intensyviai ruošiasi naujam koncertiniam turui po klubus, kavines ir miestelius. Priminti tai, kad Lietuvoje niekas nepamiršo žemesnio rango piliečių. Artimiausias koncertas numatomas Jurbarke.

DELFI gatvė: kokia auditorija susirenka į jūsų koncertus?

Herbetas: keisčiausia, mūsų klausytojų auditorija - publika nuo devyniolikos metų. Į koncertus, kurie jau buvo anksčiau, susirinkdavo nemažai žmonių, mažiausiai Vilniuje, kai teko koncertuoti pirmadienį, tuomet susirinko apie du šimtus žmonių.

DELFI gatvė: gal jau patyrėte koncerte juokingų nuotykių?

Herbetas: tai žinoma, kaip ir kiekviena grupė patiriame nuotykių: Herbertas krito nuo scenos, Erikai nulūžo kulnas. Vėliau operatorius išjungė apšvietimo lempas, kurias vėliau pamiršo įjungti, baigėme koncertą tamsoje.

Vasarą koncertavome Šiauliuose, atvažiavę į koncertą, supratome, jog nėra mikrofonų, nes įgarsintojai juos pamiršo (juokiasi).

DELFI gatvė: kodėl jūsų nekviečia į žvaigždžių vakarėlius?

Herbetas: į žvaigždžių vakarėlius nevaikštome dėl to, kad manome, jog žiūrovui yra banalu žiūrėti, kaip žmonės geria ir rūko.

Mes laikomės vienintelės strategijos, kad žmonės mus gerbtų, bet nesijuoktų iš to, ką ir kur darome.

Kiek teko prisiklausyti, kai Natalija Zvonkė atvažiuoja į koncertą, o iš salės mergina rėkia: „Ar kojas nusiskutai“? (šypsosi).

DELFI gatvė: kas jums yra muzika?

Herbetas: muzika mums - visas gyvenimas, kaip oras, kuriuo kvėpuojame.

DELFI gatvė: grupės įvaizdis primena kitos muzikinės grupės „Gezai“ įvaizdį. Kodėl kopijuojate tą grupę?

Herbetas:: visų pirma, mes jų nekopijuojame! Mes ne tokie, kurie dainuoja apie tai, kaip vyrukas „daro“ nepilnametę, tai ganėtinai pasibjaurėtina.

Mes susikūrėme daug anksčiau, nei jie. Galiu pasakyti, kad jie mus nukopijavo ir padarė neatitinkamą ir visiškai pasibaisėtiną „copy-paste“, nes jų buvusioji vokalistė buvo mūsų vokalistė.

Pirma pradėjo pas mus dainuoti, paskui „metėsi“ pas juos, nors liko už borto. Taip kad, „Gezai“, nesilygiuokite į mus.

DELFI gatvė: ar esate buvę jų koncerte?

Herbetas: esame buvę jų koncerte Vilniuje, „Brodvėjaus pub’e“, be mūsų buvo dar septyni žmonės, kurie visiškai atsitiktinai užsuko.

Mums buvo įdomu, kas ten per projektas ir likome pasibaisėję viskuo: tiek stiliumi, tiek visais kitais dalykais. Tai buvo jų debiutinis koncertas.

DELFI gatvė: ar galite apibūdinti „gezą“?

Herbetas: žodis „gezas“ yra kilęs iš Kauno miesto. O Vilniuje yra „marozas“.

„Gezas“ ir „marozas“ – apsirengę prabangiais drabužiais iš puikiojo salono „Humana“, su trimis „paloskėmis“ - tai reiškia prabangą.„Marozas“ būna trumpais plaukais, jis dažnai keikiasi bei rūko.

DELFI gatvė: kaip manote, kodėl „gezai“ draugauja tik su „fyfomis“?

Herbetas: „gezai“ draugauja su „fyfomis“, nes „kirvis atitinka kotą“. Nei vienas, nei kitas neturi apie ką kalbėti. Tai patinka „fyfoms“, nes tada jaučiasi „aukštesnės“ už juos.

DELFI gatvė: o kokia jums tikra „fyfa“?

Herbetas: „fyfos“ atrodo labai seksualiai, nesivaržo, neturi gėdos jausmo ir sugeba pasakyti „taip“ arba „ne“.

Erika: jos visada dėvi trumpus sijonus, avi aukštakulnius batelius, jų rankas puošia neprofesionaliai priauginti nagai. Taip pat joms būdingos gilios iškirptės.

DELFI gatvė: kur „tūsinatės“?

Erika: dažniausiai „tūsus“ iškeičiu į soliariumus, esu rudo efekto vergė.

Šiaip mes dažniausiai „tūsinamės“ visi kartu ne klubuose ar kažkur viešumoje, o repeticijų salėje. Kartais susiorganizuojame kelionę į vandens parką.

Herbetas: man labai patinka žiemos sportas, tai dažniausiai „tūsinuosi“ kalnuose.

DELFI gatvė: kada praradote nekaltybę?

Herbetas: aš nepraradau nekaltybės, nes būnant septyniolikos metų, iš manęs ją atėmė viena mergina.

Erika: esu labai kukli mergina, tai net neprisimenu (šypsosi).

DELFI gatvė: kaip vertinate tokias merginas, kurios per pirmą pasimatymą atsiduoda vaikinui?

Herbetas: aš vertinu normaliai. Jei, pavyzdžiui, mergina nesimylėjo, kokius pusę metų, tai atėjusi į klubą pamato vaikiną ir pagalvoja: „kodėl gi ne?“

Tai visai normalu, visiems mums to reikia. Bet jei man taip nutinka, tai dažniausiai jai kitą dieną paskambinu, neturėdamas jos numerio (juokiasi).

Erika: tokių merginų nemėgstu, nes tokios merginos - „žemo lygio“, mergina ar moteris turi truputį „pasilaužyti“, nes vaikinus dar labiau traukia, kai mergina „laužosi“.

DELFI gatvė: ar buvo vienos nakties nuotykių?

Herbetas: taip.

Erika: ne.

DELFI gatvė: ką manote apie erotiką?

Herbetas: jei gera erotika, tai tada teigiamai vertinu, bet jei tokia erotika kaip „Olialia“ mergaičių ar panašiai, tai - nesąmonė.

Erotikoje turi būti viskas nuoširdu, kad pažiūrėjęs galėtum pasakyti: „aš noriu jos“.

DELFI gatvė: kas jums – seksualumas?

Herbetas: mums seksualumas, kai moteris ar vaikinas atrodo gražiai, prisižiūri, moka save išreikšti apranga, stiliumi, elgesiu, šokiu ir, žinoma, kūno formomis.

„Bedarbių“ daina „Melavai“ (klipas nenufilmuotas, gi jie bedarbiai...)DELFI gatvė: koks jums seksualiausias žmogus Lietuvoje?

Erika: Andrius Mamontovas - gražus ir vyriškas vyras.

Herbetas: man seksualiausia Lietuvoje yra Karina Krysko, ji rengiasi gražiai, visada yra savimi patenkinta, pasitikinti ir moka save išreikšti. Gražių kūno formų, tikra moteris (šypsosi).

DELFI gatvė: kokie buvote mokykloje?

Herbetas: čia reikėtų klausti mano tėvų, bet mokykloje buvau labai aktyvi „persona“, dalyvaudavau įvairiausiuose renginiuose, pats kurdavau klasės žaidimus ir juos vesdavau, taip pat organizuodavau visokius renginius ir diskotekas.

Mokytojai manęs nemėgdavo, nes nelankydavau pamokų, mokėdavau atsakyti į klausimus taip, kad mokytojams ausys linkdavo (juokiasi).

Bet labiausiai mokykloje manęs nemėgo mergaitės, nes, kai pavasaris, tai jų sijonai kilnodavosi (šypsosi).

DELFI gatvė: ar paauglystėje teko kentėti dėl meilės?

Herbetas: taip, teko, gan sunkiai, iškentėjau, nors buvau įsimylėjęs iki ausų. Džiaugiuosi, kad tai įvyko, nes meilė mane užgrūdino.

DELFI gatvė: ar galite papasakoti apie savo pirmąsias meiles?

Erika: galėčiau, jei dar atsiminčiau.

Herbetas: mano pirmoji meilė mane aplankė pradinėje klasėje, jos iki šiol negaliu pamiršti.

Buvo labai kukli mergaitė, už mane penkiais centimetrais aukštesnė, lankėme kartu būrelį, šokome, bet viskas nutrūko, kai pradėjau rašyti eilėraščius.

Ją tai labai išgąsdino. Visi klasėje juokėsi, kad mes esame pati gražiausia mokyklos porelė, vien dėl ūgio ir šiaip mokėmės kartu iki dešimtos klasės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis