N.Zvonkė: „Džordana Butkutė yra tikroji Lietuvos žvaigždė“

„Lietuvoje žvaigždžių nėra,”- drąsiai teigia nemažai lietuvių, tačiau, minia lietuviškų žvaigždžių gerbėjų aršiai bando paneigti šį faktą. Įdomu, ką apie žvaigždžių gyvenimą mano žmonės, kuriuos televizija ne kartą yra pavadinusi žvaigždėmis?

Ką jie vadina garsenybėmis? Kas, jų manymu, yra tikra žvaigždė ir į kurias pasaulinio garso asmenybes mūsų „spindulėliai” nori lygiuotis?

Kaip turi atrodyti tikra žvaigždė?

Natalija Zvonkė: visų pirma, norėčiau pabrėžti žmogiškumą ir natūralumą. Daugelis vadina žvaigždėmis arogantiškus, pasipūtusius ir, liaudiškai tariant, „pasikėlusius” žmones, aš tikrai manau atvirkščiai.

Prodiuseriai broliai Bendžiai: iš tikrųjų, kažkokių konkrečių kriterijų nėra. Kalbant apie išvaizdą, ji gali būti ir labai atgrasi ir tobula, pavyzdžiui, Merlinas Mensonas ar kokia gražuolė dainininkė...

Populiarumas priklauso nuo to, kaip žmogus save pateikia ir kas tuo metu traukia žmones.

Be abejo, tikroji žvaigždė turi pasižymėti stipria psichologija, nes iškyla tikrai nemažai rimtų problemų, su kuriomis ne kiekvienas susitvarko.

Labai sunku nuspėti kas patrauks žmonės, manau, kad kiekviena žvaigždė reikalauja atskiro aptarimo ir bendrų bruožų dabar išvardinti negalėčiau.

Mantas Petruškevičius: aš galiu pasakyti tik tiek, kad tai, kas yra tikra žvaigždė ir kaip ji turi atrodyti, mes puikiai galėjome pamatyti per Oskarų apdovanojimus.

Tie, kas teigia, kad Oskarai yra tik tuštybių mugė, galėčiau pasakyti, jog kalba absoliučias nesąmones. Jei nori pamatyti tikras žvaigždes ir pažiūrėti, kaip jos turi atrodyti, reikėtų žiūrėti būtent ten.

DELFI gatvė: kurias iš pasaulinio garso žvaigždžių jūs išskirtumėte ir apdovanotumėte „Tikros žvaigždės” titulu? Kodėl?

Natalija Zvonkė: hm… Manau, kad tikrosiomis žvaigždėmis galima būtų pavadinti Madonną ir Kylie Minogue. Sakyčiau, kad Kylie Minogue yra žvaigždė gerąją prasme, o Madonna - blogesniąja.

Madonnos skandališkumas suteikia jai neigiamą įvaizdį. O štai Kylie Minogue pavadinčiau tikrąja žvaigžde, nes, mano manymu, ji tikrai labai gerai moka dirbti scenoje.

Kiek teko girdėti ir matyti jos koncertų, jie tikrai labai geros kokybės. Jos susikoncentravimas į tai, ką daro, ir profesionalumas padaro didelį įspūdį.

Prodiuseriai broliai Bendžiai: man tikros žvaigždės yra Britney Spears, Madonna arba tas pats Michaelas Jacksonas. Na, tai yra tikrosios žvaigždės dėl daugelio priežasčių.

Jie sugeba surengti įspūdingus koncertus, kurie tiesiog skendi žiūrovų miniose. Kalbant apie Madonną, ji puikiai sugeba pasirinkti prodiuserius, vis atsinaujinti, prisitaikyti prie naujų muzikinių vėjų ir išlikti, taip sakant, „ant bangos”.

Rolandas Vilkončius: jeigu kalbėtumėme apie platųjį pasaulį, manau, tikros žvaigždės yra tie žmonės, kurie turi daug bėdų ir rimtų problemų, susijusių su jų profesine veikla.

Tos bėdos gali būti labai skirtingos, vieni gali turėti psichologinių problemų, kiti gali sulaukti pernelyg daug dėmesio, kuris taip pat sukelia tam tikrą neigiamą poveikį jų gyvenimui.

Bet kokiu atveju, kai esi žinomas visame pasaulyje kyla vienokių ar kitokių problemų, tiesiog vieni sugeba su jomis susitvarkyti, kiti ne.

Na, aš asmeniškai žvaigždėmis pavadinčiau Madonną, Robbie Williamsą, Bruce’ą Willisą ar Villą Smithą, kuris ypač „ant bangos”.

Mantas Petruškevičius: na, man asmeniškai personos, kurios yra tikrai vertos žvaigždės vardo yra Madonna, Angelina Jolie, Nicole Kidman ar Sofija Loren, tai yra asmenybės, kurias drąsiai gali vadinti žvaigždėmis.

Jos yra tą vardą tikrai užsitarnavusios, jos yra vertos didžiulės pagarbos, jos sutraukia įspūdingas minias gerbėjų, jos tiesiog kitaip spindi.

Tikros žvaigždės, na, tokio masto, nesutiksi „Maximoje” apsipirkinėjančios, žvaigždės savo bateliais šaligatvių nešlifuoja. Žvaigždžių neįmanoma nepastebėti.

DELFI gatvė: ką manote apie posakį „Lietuvoje nėra žvaigždžių”? Ką patys galėtumėte išskirti iš Lietuvos žymių žmonių rato? Kodėl?

Natalija Zvonkė: manau, kad tai priklauso nuo valstybės dydžio. Man nepatiktų žodis „žvaigždė”, galbūt mes galėtumėme sakyti - žinomi žmonės.

Labiau išskirčiau scenos atstovus ir televizijos veidus, kurie daug dirba ir užsitarnauja tą vardą, o ne tuos, kurie šmėsteli televizijoje ir jau įsivaizduoja esą žvaigždės.

Konkrečių vardų minėti nenorėčiau. O kalbant apie tikrąsias žvaigždes Lietuvos mastu, sakyčiau tai - tie žmonės, kurie jau ilgą laiką „sukasi“ scenoje ir daug dirba, man asmeniškai Džordana Butkutė yra tikrai žvaigždė.

Prodiuseriai broliai Bendžiai: na, reikėtų pradėti nuo to, kad mes niekada nesurengsime tokių koncertų, į kuriuos ateitų virš 60 000 žiūrovų, reikia suprasti, jog tai ne ta rinka, ne tokie pinigai…

Mūsų žvaigždės, nuo tų, kurios tik apsimeta tokiomis, skiriasi tuo, jog vieni sugeba surengti savo solinius koncertus, o kiti ne.

Paprasčiausiai, yra nemažai tų, kurie išleidžia vieną dainą ir jau įsivaizduoja, kad yra žvaigždės - ne. Į tokių atlikėjų koncertą ateitų vos keli žmonės.

Aš asmeniškai žvaigždėmis pavadinčiau grupę „Pikaso”, Viktoriją Perminaitę ir, aišku, grupę „Mango”, juk išlikti scenoje šitiek laiko reikia labai daug darbo ir indėlio.

Ne iš mūsų prodiusuojamų atlikėjų išskirčiau Stasį Povilaitį, Edmundą Kučinską ir Andrių Mamontovą.

Rolandas Vilkončius: na, pastaruoju metu apie tai yra labai daug kalbama, tačiau aš manau, kad Lietuvoje yra tik tam tikras darbas, tam tikros profesijos, už kurias mokami pinigai.

Vieni žmonės tiesiog tą darbą atlieka geriau,o kiti prasčiau, ir tiek.

Mantas Petruškevičius: kalbant apie Lietuvą, pasakyčiau tik tiek - kokia Lietuva, tokios ir žvaigždės.

Tie, kurie keikia garsius žmones, sako, kad Lietuvoje žvaigždžių nėra, nesakyčiau, kad jie yra teisūs. Reikėtų atkreipti dėmesį į Lietuvos dydį, galimybes.

Mes turime savo žvaigždžių, nereikia mūsų nuvertinti. Aišku, aš nekalbu apie žmones, kurie sukėlė eilinį skandaliuką ir vadina save tokiu vardu - ne. Manau, kad mes tikrai turime nemažai žvaigždžių, žmonių, kurie daug dirba ir nusipelnė šito vardo.

Man asmeniškai Andrius Mamontovas yra žvaigždė, dar turime puikių aktorių ar smuikininkų, garsių nepopsinės terpės atstovų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis